Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

1860

Někdo by si mohl říct, že jde o lacinou podprůměrnou podívanou a možná by měl celkem pravdu, ale tato komedie má velké nesmazatelné plus. Když zapomenete na chytrý humor Monty Pythonů, budete se neuvěřitelně bavit a po 93 minutách zjistíte jako já, že jste se vlastně tu hodinu a půl nepřetržitě smáli.. Opravdu velký vodvaz.. ()

eagle-eye

Spojení Ferrell + Heder byla dobrá volba, kluci jsou už sakra ostřílení, aby šli po hlavě do každé kraviny, jako je první jednopohlavní pár v krasobruslení... Sranda to byla, ale kouknout na to podruhé, asi by mě to už tolik nebralo. Takových filmů tu už v minulosti bylo více a troufám si říci, že i lepších.;-) ()

dopita

S Hollywoodem to jde pěkně z kopce, když se tam točej takhle zhovadilý scénáře. Sračka jak má bejt. Vtipný to nebylo, spíš trapný. Jen Will Ferrell občas dobře zaimprovizoval. ()

Paity

Taková blbost, že vůbec nepřekvapí, že v ní hraje právě Will Ferrell, který neumí nic jiného než být trapný před kamerou. ()

Pat.Ko

Will Ferrell a Jon Heder ako dvojica krasokorčuliarov, ktorí sa nakoniec spoja, aby mohli súťažiť ako párový tím. Ich nesúrodá kombinácia zabezpečuje nekonečné množstvo humoru a komických situácií. A potom je tu ten celebritný svet krasokorčuliarov, ktorý je úplne niekde inde. Od absurdných kostýmov až po bláznivé súťaže, tento film nás neustále prekvapuje svojou nezmyselnosťou. Ale hej, to je presne to, čo robí tento film takým zábavným! Ak ste fanúšikom absurdného humoru a nechcete nič iné len sa dobre zabaviť, tak tento film je pre vás. Možno to nie je umelčina, ale myslím, že si to zaslúži šancu. Pre mňa je to pekne solidných 7/10. ()

MadChick

Je to opravdu strašná ptákovina, šílený příběh,neuvěřitelně ztvárněné triky a Will Ferrell na ledě je opravdu k popukání :D Ale nakonec musím říct, že jsem se v některých momentech slušně nasmál ()

Drc

Poněkud úchylná komedi, které se však nedá upřít zábavnost a originalita. Pokud ji pojmete hodně nalehko a s patřičnou nadsázkou, určitě pobaví. ()

Crackonosc

Ale jsou to hodně sliné a zábavné 3*... ______________Po druhém shlédnutí musím ještě o stupínek víš- fakt mě to bavilo ()

ThomasL

Jelikož se občas kouknu na krasobruslení, když je v televizi, tak jsem byl velice zvědavý, co z tohoto tématu vytříská Will Ferrell. Čekal jsem ledacos, ale takovou šílenost rozhodně ne. Když jsem ty dva viděl, co jsou schopni předvést na kluzišti i mimo něj, válel jsem se smíchy na gauči. Tento stav mi vydržel téměř po celý film, takže nemůžu hodnotit jinak. ()

CjKukis

Popravdě po shlédnutí traileru sem přemýšlel zda má cenu si tenhle film vůbec pustit, poté jsem měl tu možnost a možná to bylo spíše tím že nebylo co dělat a žádná filmová pecka po ruce nebly, tak jsem se odvážil a kupodivu jsem i celkem pobavil, Ferrell byl vazne famozni,bohužel od Hedera jsem cekal mnohem lepší roli, bohužel se tak nestalom, ale i přez nedopstatky to bylo celkem zajímavý, poprvé co mě "krasobruslení" pobavilo. ()

Foxhound#1

Snímek svým příběhem a stylem přirovnávaný k Vybíjené Bena Stillera. Místo Stillera tady ale je Ferrell (ten se mi se svojí postavou hodí spíš na hokejistu než krasobruslaře) a přihřátý Heder, tudíž je celkový výsledek méně vtipnější než jeho srovnávaný konkurent. ()

bloodcountes

Skvěle jsem se pobavila, ústřední dvojice skvělá, také obstojní "padouši", krásné bruslení, skvěle zrežírováno, hudba super. Všechno to má spád a funguje to. Co víc od sportovní komedie chtít? ()

Kolty a magie

Kolty a magie