Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

TaNya_

Pro mě zlatá trhlá klasika. Je to tak akorát padlý na hlavu a vůbec, mám prostě tenhle film ráda. Viděla sem ho kdysi dávno a scénka kdy Ferell drží Hederovy koule se mně vryla do hlavy tak, že sem si dala námahu vypátrat název a stáhnout ho. ()

Godhaj

,,The night is a very dark time to me.“ Ferrel a jeho tým se opřeli do světa krasobruslení mužů a dělají si srandu z jeho podivností a skrytou homosexuálností. A je to zase typická Ferrelovská komedie plná tu lepších, tu trapnějších fórků. Hlavní duo má šmrnc a potřebnou chemii a Pam Beesley to v sexy oblečku moc sluší. Přesto se v tomto filmu najdou hluchá místa a některé pasáže jsou trochu zdlouhavé. Ale jako komediální jednohubka mi to sledování udělalo radost. ()

ANTYCHRYST

Po dlouhé době dost vydařená parodie :) :) obsazení v podobě dvojicky úchyl Ferrell a blondak Heder.. je naprosto geniální :) dlouho jsem se takhle nenasmal.. Nooo a závěrečná jízda ta je famózní :) 100% ()

Milda003

Taková divná, dneska moderně řečeno bizard podívaná.. Ještě před pěti lety by stačilo říct že je to přiteplená komedie ( a určitě tak byla i se vší nadsázkou natočená ) dneska aby se člověk bál .. možná sportovní drama plné zvratů? ()

Lumpus

Nic extra nečekejte ovšem pobavíte se velmi dobře. Je to taková ta klasická americké komedie v tomto provedení -nadprůměrná americká komedie. Železné zvedáky rulezz ()

R.O.man

Vcelku zaujímavý dej, kde úhlavní nepriatelia vinou osudu (a aj svojou) spájajú svoje sily a napriek rôznym predsudkom idú reprezentovať svoju krajinu ako krasokorčuliarsky pár. Alebo inak povedané, slušná komédia ktorú svojimi výkonmi vytiahli Will Ferrell a Jon Heder. Ale divák musel tušiť ako to nakoniec celé dopadne.... ()

Mes-siah

Od Willa Ferrella sa nedá očakávať nič seriozne. Neviem, či ho obsadzujú do filmu a potom vznikne s toho "Ferrellovka" , alebo mu rolu šijú na mieru. Rozhodne to vždy dopadne rovnako. A do toho Jon Heder to u6 nečakajte nič "hlbokozmyselné". Ale čuduj sa svete, ono sa to dalo pozerať. (17.02.2009) ()

Hulkee

Tak tenhle film naprosto vystihuje replika sportovních komentátorů po finálovém vystoupení : "Michaels a MacElroy přivedli legendu k životu!" a na to druhý moderátor "Scote já jsem se z toho počůral! ". Jinak naprosto bravurní humor, který se kupodivu až na občasné narážky nezvrhnul ve vtipkování nad (homo)sexualitou, za což si scénáristé a režiséři zaslouží pochvalu. Sněhová vločka byla skvělá a lotos taky ušel. Naprosto zasloužené tři hvězdy a kdybych byl znalec (nebo o tom aspoň věděl víc), možná by se hodnocení zvedlo. Do té doby tři. ()

Renie42

No už podle ukázek bylo vidět, že to bude legrace a taky že byla. Jedni, co chtěli dokázat, že na to mají a ti zlouni, co se jim to snažili zhatit. Dokázali, že to jde, samozřejmě i s humorem. Will Ferrell se mi zdál na krasobruslaře trochu při těle a Jon Heder jakoby to měl v krvi. Závěrečné vystoupení bylo opravdu dechberoucí a železný lotos opravdu povedený, ale jejich odchod ze scény mi zdál trochu kýčovitý. ()

miki68cz

Americká kravina, která je vlastně zábavná. Dobrý Ferrell a Heder, veselá blbůstka pro nenáročné určená k odpočinku. ()

jafuska

velice podaří film z krasobruslařského prostředí, sranda, herci neměli chybu, parodie na krasobruslení bravůrné, to nemělo chybu. ()

Nessos

"Jdeš pozdě..medaile pro holky rozdávali ráno.." ----------- "Smrdíš jako kolínská s kečupem.." Jo, to teda jo.." ()

Kolty a magie

Kolty a magie