Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Jaxx84

Vcelku jsem se u téhle šílenosti bavil. Ferrell a Heder vytvořili naprosto dokonalý protipól jak fyzické, tak i mentální stránky krasobruslařů. Za nápad, ale především za provedení 5/10. ()

Argondia

Výborná komedie u které jsem se skvěle bavila. Ferrellovi s Hederem mnohdy stačil jen pohled a už tu byl další záchvat smíchu. Pátá hvězdička za dodatkovou scénu s barbíňáky a úžasný soundtrack v čele se skladbou " Blades of Glory", kterou nazpíval pro mě neznámý Bo Bice a vzápětí se stal mým velkým hudebním oblíbencem. ()

Shaleman

Will Ferrell... Co to znamená? Že to bude pěkná kokotina... a právě proto se mi to tak líbilo! Já tyhle ujetý kokotiny strašně rád! ()

Likan7

Sám se divím, jak moc to na mě fungovalo. Nesnáším Ferrella, takže jsem kolem tohoto filmu bruslil fakt dlouho, až jsem se prostě odhodlal. A dobrý, dokonce občas i skvělý. Humor sedí a překvapivě není trapný a fekální, Heder k Ferrellovi sedí a do chvíle, kdy se usmíří, je to skvělá taškařice. Je to stále jen parodie, finále je šíleně přepálený, ale ani v jediný chvíli mi to nepřišlo trapný. Každýmu je jasný, že to jsou ptákoviny, ale ty ptákoviny mě prostě baví. A Jenna Fischer v sexy oblečku je fakt top. ()

mira.l odpad!

Já mám filmy o krasobruslení (pravda, většinou spíš ženském či klasicky párovém) docela rád, a jsem ochoten i přivřít nad hodnocením oko a dát třeba i o nějakou tu hvězdičku navíc, většinou se na to docela hezky kouká. To ale nebyl tento případ. To byla taková kravina, že to fakt nejde jinak. Protivnější než tato dvojice by snad bylo už jen obsadit některou z těch dvou rolí Owenem Wilsonem. Kdo to doprdele kdy viděl - i když tam zazněla jedna zajímavá myšlenka, že dva chlapi by dokázali udělat, co klasický pár nedokáže, udělat krasobruslařský pár ze dvou chlapů?!? ()

Threepwood

Tradičně ulítlá ferreliovská komedie s bláznivou zápletkou a skvělou ústřední dvojicí.Není to špička žánru,ani nejlepší Willova komedie,ale byvil jsem se dost a dvakrát jsem smíchy brečel(to u obou krasabruslařských číslech).Ovšem Hot Fuzz mě bavil víc a byl jsem z filmem celkově víc spokojenější.Will Ferrel je buh! ()

KdG

Tak musím přiznat že krasobruslení nemusím, ale tohle byl celkem mazec. Ulítlé téma, pár slušnejch vtípků ale na druhou stranu předvídatelnej děj, slabší místa. Kdyby režiséři trošku přitvrdili humor dal bych víc. ()

Zajija

Dokonalá prodie na Ledové ostří. Jen krasobruslařský pár netvoří muž a žena, níbrž dva muži. Pukal sem smíchy jako popcorn v popcornovači. Výborná zábava za **** . ()

Alojs

Pár dobrých vtípků v duchu Zohana, pár nadějně rozjetých útoků na divákovu bránici, avšak ve výsledku... zásek kdesi v půli. Byl tady potenciál, náznak nezapomenutelného úletu, ale druhá Noc v Roxbury se nekoná. Ne že bych byl vyloženě zklamán, ústřední dvojka nemá chybu, ale zkrátka - kde není plně vypilovaný scénář, tam by ani Carrey nebral. ()

casef

Podle vysokého hodnocení jsem se těšil na odvaz a že se budu řezat smíchy, ale akorát jsem se nechal nalákat na pěknou kravinu bez špetky humoru. Hodně dlouho bych musel vzpomínat, kdy naposled jsem viděl dva tak nesympatické herce v hlavních rolích. ()

Baru.89

Tak po dlouhé době komedie u které jsem se vážně bavila a navíc vážně zasmála. Vtipné někdy až úchylné scénky, postavy tak teplé až naprosto skvělé. Navíc Železný lotus v Korei neměl chybu :D ()

_aandyy_

Jeden velký trapas. Pěkně nechutný trapas. Pokud je tohle typická ukázka amerického humoru - BOŽE, TO SNAD NE!!! :-( - tak jsem s ním asi skončila. Tohle vydýchat mě opravdu stálo jisté úsilí a nebýt tam té ústřední směšné myšlenky, aby spolu "krasobruslili" dva chlapi, skončilo by tohle jasným odpadem. ()

megan017

Zábavná parodie na sérii filmu "Ledové ostří", u které jsem se prijemně bavila. Will Ferrel je prostě fantastický herec, jakákoliv vtipná role mu sedí. Film má přitažlivou atmosféru, sympatické herce a dobrou hudbu. Film má být sice parodií, ale přesto má dramatický podtext a ukazuje i sílu přátelství a tvrdé dřiny. ()

Meev

Příjemná komedie se spoustou humoru, který však pochopí jen nějací vyvolení jedinci. Skvělý výběr herců- protiklady k sobě pasují. Zajímavý příběh, zvláštní parodie na předchozí filmy a já se víc než příjemně bavil. Určitě doporučuji pro všechny, kteří mají rádi všechny styly humoru. Pokaždé, když se na film kouknu (a že už jsem ho viděl nejméně desetkrát), nesmírně moc se pobavím a jsem rád, že někdo konečně vymyslel vtipný výborný film. ()

Kolty a magie

Kolty a magie