Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Nach

Průměrná komedie s kvalitními herci s několika světlými momenty. Prostě z mého pohledu naprostý průměr. 65% ()

4daPeace

Verdikt: Ač vytvořena v poněkud limitujícícím krasobruslařském prosředí, tak je Ledové ostří poměrně vtipná komedie v produkci Bena Stillera ve stylu Vybíjené. Matador Will Ferrell předvádí jeden z nejlepších výkonů své herecké kariéry, zatímco Jon Heder si drží svou Napoleonovskou laťku. Na to, že film natočili dva nováčci, je opravdu na co koukat - skyté odkazy, sebeironie, camea a hlavně si film nehraje na nic, co není. Slabší čtyři hvězdičky, ale no řekněte - nechcete vidět Willa Ferrella na bruslích? ()

cubajz

bezvadná komedie beroucí si na paškál nablýskané krasobruslaře a to celkem bez servítek - což je jen a jen dobře!;) Will Ferrell je ve flitrované kombinéze naprosto dokonalý, jeho smrtící hlášky jakbysmet a i jeho lehce zženštilý kolega je figurka k popukání.. Jo a ještě bych skoro zapomněl na slizkou sourozeneckou dvojici, hlavní konkurenci našich hrdinů, s tou si taky užijete kopec srandy - zkrátka supr řachanda, při které jsem se smál skoro bez přestávky (nejlepší je korejský Železný zvedák, ten mě doslova rozsekal:) a které dávám něco mezi čtyřma a pěti hvězdama. ()

wohna

Tak lidi musím Vám říct. že jsem se opravdu bavil. Praštěná komedie od začátku do konce. Will Ferrell je můj oblíbenec. A ted potvrdil, že tyhle role mu sedí.! ()

BUD-SFIS

Skoda, ze dopadlo tak jako dalsi usmevna komedie. Od teto dvojice jsem cekal vice ale asi chyba nebyl v hereckych vykonech, protoze Ferrel i Heder zahrali vyborne co meli. ()

lilina133

Nemám Willa Ferrella práve obzvlášť v láske, ale táto rola mu fakt sekla...Dobre som sa zabávala, za čo treba vďačiť hlavne ústrednému "krasokorčuliarskemu páru"...:-)) A Jon Heder je perfektný!!! ()

Flynn

Komedie u které se člověk hodně nasměje je dobrá komedie, at už je to úlet jako tenhle. Will Ferrell je prostě týpek, přišlo mi to že tady dostal opět více prostoru než třeba v jeho předchozí věci, která byla taky výborná Lepší už to nebude. Tady zase perlí a je to prostě parodie u které jsem se výborně bavil a o tom to přece je.... ()

pakobylka

Neumělý pokus o bláznivou krasobruslařskou komedii. Není nijak zvlášť trapný, jenom nekonečně hloupý. Jeho potrhlost bohužel nedosáhla té magické hranice, po jejímž překročení by se mi mohl líbit. P.S.: Will Ferrell byl přece jen poněkud těžkotonážní krasobruslař ... ;-) ()

Juto

Originálny a výnimočne hlúpy film, ktorý som si užil. Film zachytáva zjavné výstrednosti korčuliarskeho sveta absurdními scénami, pri ktorých som sa výborné bavil. 7/10 ()

WolfR

Bože můj, to taková konina. Krasobruslařský pár dvou chlapů, to tu ještě nebylo. Nicméně ale ani to krasobruslení jako takové není až ta úplně moje parketa. Nicméně Will Ferrell mi opět dokázal způsobit pár výbuchů smíchu, silné 3 hvězdy. ()

KajusaK

Nadprůměrná americká komedie,která má co nabídnout..Samozřejmě k uplné dokonalosti a 5* něco chybí (některé momenty filmu mohly být vypuštěny) ale jelikož jsem od filmu nic moc neočekávala,tak mě to mile překvapilo ! :) ()

Sabrewulf

Původně jsem si to zapnul z nudy, ale nakonec jsem se bavil. Dokonce jsem se občas řehtal i nahlas. Dal bych sedmičku, ale za finální sestavu za doprovodu Queenů přidávám bod. 8/10 ()

otík

Tradiční Ferellovská komedie, která svou hrubozrnost předvádí především ve své první třetině, pak zaručeně baví spíše tréninkem dvou mužských krasobruslařů, kteří budou závodit na MS jako první mužský pár na světě. A musí předvést něco extra, což také přinese divákovi úsměv na rty. Není to komedie, při které se budete smíchy popadat za břicho, ale je to milý (i když s určitými prvky nechutného humoru) film o přátelství a změně egoistických jedinců v chápavé přátele. A ani ta trocha nereality vůbec nevadí. Hudba: Theodore Shapiro ()

tom88

Bláznivá komédia, ktorá má gule. Fakt ma dokázal aj Will Ferrell (ktorého moc ako komika zrovna nežeriem) pobaviť ako komik. Ústredná dvojca mi prišla strelená ako Loyd & Harry v Blbý a blbší. Scénky boli fajn a bolo vo filme natlačeného kopec humoru, ktorý bol síce sem tam trápny a prehnaný, ale poväčšinou slušne pobavil. Dej filmu samozrejme také mierne komediálne klišé. No film odsýpal rýchlo, bavil takmer stále a v konečnom dôsledku je to aj tak ibá taká blbinka alebo trapošinka alebo ako by sa to dalo charakterizovať. Ja som bol ale celkom spokojný. 65% ()

Mylouch

Zručně natočená taškařice s řadou nápadů, povýtce ovšem stylizací humoru zaměřená na americké publikum nižšího teenagerského věku. ()

Triple H

Willa Ferrella mám rád, ale jeho komédie vždy zaostávali za jeho parádnymi výstupmi v SNL. Blades of Glory ma preto mimoriadne prekvapilo. Super komédia, pri ktorej som sa zasmial ako už dávno pri komédii nie. A Ferrell skrátka exceluje- v tomto filme dotiahol svoj štýl do dokonalosti. ()

Kolty a magie

Kolty a magie