Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Ridick

ja som proste nemohol:)))...milujem pribehy o takych retardakoch a spomalencoch..a prave toto mi sadlo presne podla gusta..k tomu vynikajuca hudba a zostavy:)) a ferrell s hederom su krasni:))...85% ()

PKD

Neskutečná kravina,ale bavil jsem se královsky. Takový bratříček Zoolandera:-) Co by jste taky od filmu s Ferrellem čekali,že? Už tam chyběl jen Stiller a Jack Black. Ale taková míra šílenců by asi byla už vražedná:) ()

Ender66

Neoriginálne, ale zato vtipné, plné rôznych vychytáviek a dobre zahrané. 8/10. Po dlhej dobe som sa pri celovečeráku opäť raz dobre zabavil. ()

zipper111

Brak, sračka, debilita, kravina, neskutečná hovadina. Jedna hvězdička za Ferrella, který byl místy občas k snesení. 0,5* ()

Vojcl

Poměrně zábavná záležitost, postavená hlavně na výkonu Willa Ferrella, ale ani jeho blonďatý kolega nebyl úplně špatný. Solidní oddechovka na pár shlédnutí a samozřejmě povinnost pro příznivce krasobruslení. ()

ABLABLABLA

Vcelku nesympatičtí herci, za to docela sympatická parodie, či komedie. Každý si to nazvěte, jak chcete, ale fakt je ten, že nikdo nemůže říct, že by se u toho nesmál, jelikož to prostě není možné. ()

AlThorKremser

No tak některé scény fakt sranda . Filmy s Willem Ferrellem mám rád. Takovéhle filmy pobaví ale nenadchnou. Ale ten konec jak odletěly na těch bruslích bylo fakt moc. takže 65%. ()

kaylin

Tohle je tak blbý nápad, že člověk nemůže jinak a prostě se pro něj nadchne. Sportovní pár v krasobruslení netvoří muž a žena, ale dva muži. V podání Willa Ferrella a Jona Hedera se jedná o skvělou dvojici, jejíž zápolení a výhra i prohry jsou prostě zábavné. Některé vtipy jsou naprosto výborné, krasobruslařské prostředí ještě není tak okoukané, a proto zaujme. Ano, u tohohle jsem se opravdu bavil. ()

harfuska

Najneodolateľnejšia kombinácia, akú poznám - vlasatý žrebec Will Ferrell ako krasokorčuliar. Jeho charizma je obrovská a jeho humor je jedinečný. Zamilovala som sa do tejto drsnej komédie, pri ktorej mi vždy naskočia zimomriavky! ()

Mikita

Tak tenhle kousek se pohybuje na hranici mezi 3 a 4*. Servíruje vám některá klišé přesně tak, jak si je v duchu sami parodujete. Stačí se na to podívat s jistým nadhledem a záchvatům smíchu se neubráníte. Já se kupodivu dost pobavila. ()

slunicko2

Že prý romantická komedie. No tohle... Ale fuj...Nejsem žádný expert a tak mi zřejmě narážky na svět krasobruslení zůstaly utajeny, Ovšem tento styl humoru se mi nelíbí a vyjadřuji to, doufám, že čitelně, svým bodovým ohodnocením. ()

swed

Lehce nadprůměrná komedie, které hodně pomáhá Will Ferrell. Některé gagy pobaví (choreografie, honička), námět je také originální (mužský pár v krasobruslení), ale celkově je Ledové ostří důkazem potvrzujícím pravidlo, že opravdu vtipné komedie dnes skoro neexistují. 6/10 ()

Aiax

Slabé tři hvězdy, ale jen ze sympatie k Willu Ferrellovi. Ten však v Ledovém ostří ukazuje jen takový svůj zlatý standard, nic výjimečného, a příliš se nepředvedli ani ostatní členové tvůrčího týmu. Ledové ostří je mnohem ospalejší, umírněnější, normálnější a vůbec méně srandovní než nejlepší fratpackovské snímky jako Zprávař, Vybíjená, Starsky&Hutch nebo Zoolander, největší problém je asi v nízkotučném scénáři, který toho hercům ani režisérům moc nenabízí. No snad příště. ()

Vědma

Pobavila jsem se, je to opravdu ledově ostrá, čistá zábava, kdy jde jenom o to přenést se přes odpor k Willu Ferrelovi a pak už jsem se jenom bavila. To mě dost překvapilo, protože jsem si myslela, že to bude trapné a nebylo. ()

Kolty a magie

Kolty a magie