poster

Let's Dance

 • USA

  Step Up

 • Slovensko

  Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  **

  Něco tak šíleně hloupého člověk jen tak nevidí. Ale je jasné, že si tvůrci dělali srandu a scénář takhle vypadá záměrně... nebo ne? :) Hudba nicméně ok, mladí a krásní herci taky. Nový Hříšný tanec z toho nebude, ale pro cílovku kolem šestnácti je to ideální potravina.(28.7.2006)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tyler Gege je beloch, ktorý vyrástol v chudobnej černošskej štvrti. Podľa toho vyzerá aj jeho správanie. Tvári sa ako namyslený idiot. Hrá basketbal so svojimi afro-americkými kamarátmi. Tancuje opičie tance v rytme hip-hopu. Kradne. Ničí verejný majetok. Pri jednej takejto akcii je zaistený priamo pri čine a musí ako alternatívny trest odpracovať cez dvesto hodín verejnoprospešných prác v elitnej tanečnej škole. Tam spozná, že sú v živote aj hlbšie hodnoty a najde aj svoju osudovú lásku. Dávno som už nevidel film, ktorý by mi bol tak odporný. V prípade hodnotenia tejto sračky budem subjektívny a nekompromisný: Odpad!(7.11.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Zítra v půl třetí. Přines si trikot." Tanec mě provází celým mým životem a nemohu napsat, že bych z toho byl šťastný. Vždy, když mě chce mít Osud za pitomce, tak mě někdo vyzve či spíše donutí k tanci. Já tedy každou předem svědomitě upozorním na to, že je to na její riziko a pak se do toho vrhnu v medvědím rytmu a se sloním taktem. Nicméně filmy o tančení mi nevadí a pohádka o baletícím hip-hoperovi mě celkem bavila. Jednak se při ní vrtělo celkem zajímavě a hlavně dámská část kolektivu ve mně probudila nízké pudy. Tak proč šetřit hvězdami, když v pohádkách je děj nepodstatný a míra moralizování nepřekročila únosnou míru?(5.12.2016)

 • arachneuss
  ***

  Krásná choreografie, ohraný příběh a můj oblíbený Chanining Tatum tenhle film posouvají nad lehký nadprůměr.(7.7.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $65,328,121Tržby Celosvetovo $114,194,847Tržby za predaj DVD v USA $51,148,172 //počet predaných kusov 2,863,963║ Príbeh je klasický vývar, hlavné postavy plané, skôr tie vedľajšie majú trošku viac farbistejšieho charakteru, tance zaujmú, potešia ale nemajú až takú dynamiku ako v o niečo svižnejšom pokračovaní. /45%/(27.12.2009)

 • Mario

 • - Herci Channing Tatum a Jenna Dewan, kteří ztvárnili ústřední dvojici, jsou od července roku 2009 manželé. Dohromady se dali krátce po skončení natáčení tohoto filmu. (Václavička)

 • - Všechny kresby, které se ve filmu objevili pocházejí od studentů prvních ročníků střední školy v Baltimoru (Carver Center for the Arts and Technology). (HellFire)

 • - Původně se měl film jmenovat Music High. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace