poster

Let's Dance

 • USA

  Step Up

 • Slovensko

  Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arx
  ***

  100x omílaný příběh se opakuje po 101. Film ničím až na malé zápletky nepřekvapí a ukazuje nám, co už všichni dobře známe a víme jak to skončí. I přesto je ale tenhle snímek dobře natočen a svůj účel pobavit a dojmout splní. Jednou se povídat? Proč ne. Podruhý? Ani za nic. Průmerné 3 hvězdičky.(25.6.2007)

 • BadoXXII
  *

  Spravil som chybu, že som to pozrel. Nie som totiž divácka kategória, ktorej to bolo určené. Teenagerom a rodeným tanečníkom. Aj tak však problém vidím inde. Veď taký Hriešny tanec na mňa zabral. Tu však škrípu herci, hudba, dej a ak by som mal pokračovať, tak asi vymenujem všetko. Je to zlé. 2/10(10.9.2010)

 • kOCOUR
  **

  Něco tak šíleně hloupého člověk jen tak nevidí. Ale je jasné, že si tvůrci dělali srandu a scénář takhle vypadá záměrně... nebo ne? :) Hudba nicméně ok, mladí a krásní herci taky. Nový Hříšný tanec z toho nebude, ale pro cílovku kolem šestnácti je to ideální potravina.(28.7.2006)

 • Dever
  *****

  Najlepšia z trojice Step Up... Neviem prečo ale tanečné filmy sú skvelé na pohľad, vždy pri nich strácam pojem o čase a taktiež tomu bolo aj pri Step up..................... Soundtrack Aaron Zigman: 1. 'Bout It - Yung Joc/3LW ,2. Get Up - Ciara/Chamillionaire ,3. (When You Gonna) Give It Up To Me - Sean Paul/Keyshia Cole ,4. Show Me The Money - Petey Pablo ,5. 80's Joint - Kelis ,6. Step Up - Samantha Jade ,7. Say Goodbye - Chris Brown ,8. Dear Life - Anthony Hamilton ,9. For the Love - Drew Sidora/Mario ,10. Ain't Cha - Clipse/Re-Up Gang/Roscoe P. Goldchain ,11. I'mma Shine - YoungBloodZ ,12. Feelin' Myself - Dolla ,13. 'Til the Dawn - Drew Sidora ,14. Lovely - Deep Side ,15. U Must Be - Gina Rene ,16. Made - Jamie Scott ,(1.1.2011)

 • mat.ilda
  *

  Chápu, že každá dorůstající generace potřebuje svoji "Pomádu", "Horečku sobotní noci" nebo "Hříšný tanec"... Všechno se opakuje, tanečníci jsou zpravidla socky z předměstí, toužící vyniknout v tom jediném, k čemu mají vlohy, zařadit se mezi úspěšnější sociální skupinu, zamilovat se a ještě morálně procitnout. K jednoduchému scénáři pak postačí pár chytlavých tanečních odrhovaček podbarvených erotickým napětím a úspěch je zaručen. Až dosud měly postavy alespoň nějaké kouzlo osobnosti a jejich snažení se dalo nazývat tancem. Pak nechápu, proč do mužských tanečních rolí obsazují čím dál větší kolohnáty, s evidentně stále nižším IQ, kterým stále nedochází, že nacvičují baletní vystoupení a dál se vesele klátí v hip hopovém rytmu, zabalení v obřích plandavých hadrech. Ještě, že se toho babička nedožila...:-)(7.12.2009)

 • - Herci Channing Tatum a Jenna Dewan, kteří ztvárnili ústřední dvojici, jsou od července roku 2009 manželé. Dohromady se dali krátce po skončení natáčení tohoto filmu. (Václavička)

 • - Všechny kresby, které se ve filmu objevili pocházejí od studentů prvních ročníků střední školy v Baltimoru (Carver Center for the Arts and Technology). (HellFire)

 • - Původně se měl film jmenovat Music High. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace