Let's Dance

Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

• kOCOUR

Něco tak šíleně hloupého člověk jen tak nevidí. Ale je jasné, že si tvůrci dělali srandu a scénář takhle vypadá záměrně... nebo ne? :) Hudba nicméně ok, mladí a krásní herci taky. Nový Hříšný tanec z toho nebude, ale pro cílovku kolem šestnácti je to ideální potravina.(28.7.2006)

• KarelR

Ona bohatá, on chudý. Ona umí tančit, on umí tančit. Dají se dohromady a tančí. Zamilují se a tančí dál. Když už obšlehnu nejslavnější film žánru, proč tak nudně a neoriginálně?(23.2.2007)

Kupodivu celkem příjemné překvapení. Děj je dost debilní, ale tanečky a hudba jsou fajn a závěrečný tanec má říz, takže na ty tři hvězdičky to vyjde... Mimochodem, co je to za nápad přeložit anglický název jiným anglickým názvem?!(15.4.2007)

CJ ze San Andreas vybělal, zkrotl a začal trsat. A pokavaď jste viděli alespoň jeden film z těch, co se v nich hejbá prdelí, nebo školníma lavicema, nepřekvapí vás vůbec nic, protože Let's dance, to je děsně jednoduchej příběh plnej klišé, kterejma jsou tyhle přes kopírák psaný kousky oblepený. Ale co, ono v nich stejně nikdy nešlo tak o příběh, jako o ty rychlé pohyby těl a ty tady nejsou nejhorší, ikdyž ze židle mě taky nezvedly, k úžasu nedovedly a spolu s prkeným Tatumem a přepálenou stopáží i sem tam nudily, ale jednou se to dalo. 50%(9.4.2013)

Snaha o novodobý mix Flashdance, Dirty Dancing a moderní Honey, která nedopadla zas tak špatně, jak jsem očekával, a to díky sympaťákovi Channingovi Tatumovi. Ještě těď si pamatuju, jak měl každýj na svém mobilu vyzvánění. Show Me the MoneyNaštěstí mně se to vyhnulo obloukem. Pro filmové konzumenty z řad teenagerů je Step Up dobrou volbou na páteční večer - krásní, mladí, opálení, a hlavně prožívající svoje sny a touhy. Hloupé, naivní a předvídatelné, kde OST společně s choreografií tanců a pěknou Jennou Dewans tvoří největší + tohoto filmu. 55 %(11.2.2009)

• - Původně se měl film jmenovat Music High. (HellFire)

• - Herci Channing Tatum a Jenna Dewan, kteří ztvárnili ústřední dvojici, jsou od července roku 2009 manželé. Dohromady se dali krátce po skončení natáčení tohoto filmu. (Václavička)

• - Všechny kresby, které se ve filmu objevili pocházejí od studentů prvních ročníků střední školy v Baltimoru (Carver Center for the Arts and Technology). (HellFire)