Let's Dance

Step Up

Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Krásná choreografie, ohraný příběh a můj oblíbený Chanining Tatum tenhle film posouvají nad lehký nadprůměr.(7.7.2008)

No. Takže predtým ako sme s kamarátkami chceli ísť do kina, sme asi dva až tri týždne rozmýšľali, o čom môže byť. Napokon sme šli. A neľutovali sme toho. Bol to úžasný zážitok. Ešte keď bola taká veľká tma v celom kine a pri poslednej tanečnej scéne, pustili hudbu...no to bola len atmosféra. Herci hrali priemerne ale ja som bola úplne očarená Chaningom Tatumom a jeho spôsobom tanca.Nikdy neprestanem cítiť také podivné mrazenie, postupujúce po mojej chrbtici, keď to budem pozerať. Soundtrack úžasný, dej síce nie veĺmi nápaditý, ale tanec nehorázne dobrý. Takže asi tak 75%.(15.10.2006)

Tanečne-hudobné filmy to majú vždy ťažké a stoja oproti obrovskej kritike. Kôli tomu v poslednej dobe vznikajú samé hip-hopovo laďené pokusy, ktoré sú svojou ľahkosťou štýlovo zábavné, avšak hudobný žáner a väčne schematické scenáre zabránia celku emotívne sa rozvíjať. Škoda, pretože takto z toho má človek len prehliadku pekne zvládnutých tanečných kreácii.(8.5.2010)

Docela dobrý (( ::(26.11.2007)

• Zazie

Nuda, předvídatelnost. Příští romantický film píšu já. Ještěže na ty taneční výstupy se dalo dívat.(27.11.2007)

• Mario