Let's Dance

Step Up

Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Channing Tatum, bez tohoto herce by to nikdo snad ani neohodnotil protože tomu dodává to co tam má být.(22.11.2011)

Film s nejpředvídatelnějším dějem za poslední 3 miliony let. A kdyby si tvůrci odpustili debilní moralizování a soustředili se jen na tancování a drsný niggas, byla by to určitě příjemnější podívaná. Když vám nevadí, že v hlavní roli není herec, ale tanečník a že Jenna Dewan už není taková bohyně jako v "Tamaře"(tady je jen strašně hezká), tak by se vám to mohlo i líbit.(18.8.2006)

• AngelAngie

Čím jsem starší, tím více si to uvědomuji - ten film je opravdu hloupý a ocení jej, pardon, přecení, jen ti, jenž mají 15 let (+ / -).(9.1.2007)

• castor

Bože, to tady nikdo neviděl podstatně podařenější "Save the Last Dance"? Diváky Let´s Dance neztracuju, taky jsem měl -náct, ale.. Černošská čtvrť, ženštiny vrtící se u vchodu tanečních klubů, v dáli je slyšet policejní siréna a do toho cool bílej týpek, co jen tupě rozhazuje rukama a bez výhledu do budoucnosti se poflakuje se svými druhy, černými sourozenci Carterovými. Jednou takhle z nudy vlezou do školní budovy prestižní umělecké školy (zvědavost byla v onen osudný okamžik silnější než inteligence), aby to tam náležitě rozmlátili a nechali se chytit tamním hlídačem. Zbytek znáte: soud, veřejně prospěšné práce, návrat na místo činu, holka, co ztratí tanečního partnera.. bla bla bla.. dialogy jsou na úrovni pomocné školy, celé je to schématické až běda, režisérka nepřichází s ničím výjimečným, o průhledném pokusu o dramatičnost nemluvě!! Taneční sekvence tvoří minimum snímku.. a to bohužel se třemi vykřičníky - jsou sice povedené (ještě aby i ty nefungovaly), ale závěrečné představení trvá pouhopouhé tři minuty.. Navíc bezesporu náročné kroky (které se tanečníci učí měsíce) zvládá hlavní hrdina po pár lekcích a ještě do toho stihne pohřeb kámoše, který zcela "neočekávaně" štípne auto místnímu gangu. Naštěstí se podařil soundtrack, kostýmy.. a na tuctové holky se dá alespoň chvílemi koukat!! Mimochodem, co měla znamenat ta tupá ředitelka?(14.12.2006)

100x omílaný příběh se opakuje po 101. Film ničím až na malé zápletky nepřekvapí a ukazuje nám, co už všichni dobře známe a víme jak to skončí. I přesto je ale tenhle snímek dobře natočen a svůj účel pobavit a dojmout splní. Jednou se povídat? Proč ne. Podruhý? Ani za nic. Průmerné 3 hvězdičky.(25.6.2007)

• Mario