Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Tomulka

Již hodněkrát zmiňovaný špatný scénář bych zas tak nepotápěl. Scénář špatný nebyl, ale podání mi přišlo rozervané, nekompatibilní. Jako by se režisérka nemohla rozhodnou zda bude film o sociálních rozdílech nebo o lásce a nebo o tanci. Hudba není nijak chytlavá a nezůstane v člověku dlouho. Ale největší problém byl podle mně v hercích (teda spíš nehercích) Hlavním hrdinům jsem vůbec nevěřil jejich osudy (hlavně Channing Tatum byl dost hrozný) ()

shinlove

Měl jsem to štěstí, že jsem viděl prvně trojku a potom jsem se postupně díval na jedničku a dvojku. Ani v nejmenším jednička nesahá trojce po kolena, ale přesto se na to dalo dívat. Jen to bylo takové nudné celé... 2* ()

Caskett

Musím se přiznat, že miluju filmy o tanci a dokonce i muzikály, to neznamená, že se spokojím s málem. Bylo by bezva "objevit" nějaký originální námět a ne jen vykrádat 100x vykradené... na druhou stranu, člověk ví co ho čeká, jen tak ho něco nepřekvapí, povinný zvrat, střet dvou světů a je to tady "velké" finále. Rozhodně dávám 3 hvězdičky kvůli tanci. A proto, že jsem viděla dvojku :-) a dál už fakt nee. A Channing a Jenna se tady docela pěkně doplňují. ()

tulakfelix

Zábavný příjemný film, viděl jsem ho 8x a mohl bych znovu. Herecká přirozenost, všechny dialogy jsou uvěřitelné, úžasně velký prostor pro ztotožnění se s hlavními postavami a o tom právě v teenagerovském filmu jde. Dokonalá je například scéna, kde Tyler (Channing Tatum) v kanceláři ředitelky usedne na židli a sklouzne do pohodlného rozvalení, ředitelka ho změří pohledem, ale nic jiného nenaznačí. Samotný děj je tak idealizovaný, že bych v příběhu nehledal žádnou logiku, ale to snad v takových filmech má být. Kdo tam hledal realitu, hodnotil zde 1 nebo 2 hvězdami a hereckých a tanečních výkonů už si nevšiml. Komu se to líbilo, ať se podívá na: Snowborďáky, Im Juli. ()

gezko

Zápletka je až príliš jednoduchá na to, aby sa tento film stal skvelým. Mladý chalan zo skromných pomerov vychovávaný ulicou kontra bohatá baba navštevujúca vychytenú strednú školu. A dá ich dokopy tanec. Ako hovorím nič prevratného. A tu je ten kameň úrazu, pretože práve preto sa mi tento film páči. Je o hľadaní šťastia, o plnení si svojich snov, o úteku z bežnej reality, ktorá ubíja (pre boháčku je to škatuľkovanie, pre chudáka je to rodina a chudoba). Tento film je o oddychu/relaxe a o vyčarení úsmevu na tvári na jeho konci. Netreba tu hľadať nič prevratného, realistického, vzťahového klišé alebo podobne. Je to o tom, po čom väčšina z nás túži - zmeniť svoj život, robiť niečo čo ťa baví a preto narozdiel od "dospelej" väčšiny dávam 5*. A čo funguje najviac? Predsa tanec a chémia medzi Tatumovcami :D ()

AltairAhad

Scénář sem tam ani tak moc nesledovala. Pokud někdo z vás tančí, víte jaké emoce z vás mohou jít při hudbě, kterou si užíváte. Nicméně Tatum to "prodat" vážně umí a já mu to sežrala. Výsledný děj jde tak nějak kolem mě, protože u takových filmů mě zajímá spíše kreativita a originalita tanečního provedení. Tady jdou ctěné kritiky stranou. Nejsem tu od toho abych filozofovala jakej má taneční film cílený na mládež scénář. Tady to prostě stačilo! ;) ()

soukyd33

Osud ho dostane na místo, které ho změní k nepoznání. Nebo někdo? Parádní taneční film a skvělé výkony při tanečních scénách. Taneční výkony super. Akce a scény super. Herecké výkony super. Příběh dobrý. Hudba super. Hodnocení více než dobré. Soundtrack TOP! Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Thalin

Tyhle taneční filmy nikdy nebyly žádná kvalitní kinematografie a snad nikdo to od toho nečeká. Troška trdlování na parketu, love story, pár vtipných scén a hlášek. To od takového filmu čekám. Tohle to splňuje, jen je to prostě další průměrný film. Akorát tenhle odstartoval sérii, kde si ale člověk horko těžko vybaví, co se v každém dalším díle vůbec dělo. Tancuje se tam, to je tak asi vše, co si člověk za měsíc vzpomene. ()

bemygirl

Jsem si zase jednou u filmu odpočinul. Docela fajn záležitost,moc o tom nepřemýšlet. Trochu těm mladším závidím,jak si ten moderní styl užívají. Já bych to snad taky zvládl,ale už bych byl s tím byl na diskošce trapný. Ještě tak kurzy na Dirty dancing. No a Hříšný tanec jsem viděl těsně předtím,už po několikáté. A podívám se na něj zase. Na rozdíl od Let´s dance. ()

alienable

Naprosto předvídatelné, klasická odpočinková, nedělní záležitost. Naplnilo to moje očekávání a jelikož jsem byla v rozpoležení, kdy jsem na něco takového měla náladu, nikterak mě to nezhnusilo, ba naopak. ()

Lynnet

Už jen překlad tohoto dílka si zaslouží pozornost :-) ovšem už o něco méně samotný film. Nevím,ale mám pocit že taneční filmy už nejsou co bývaly. Snaha vymačkat co nejvíce soucitu a zároveň přidat morální poučení je tak úporná a všechno přílš vykalkulované. Tohle aspiruje na hudební klip roku,toť vše. ()

nogi

Tenhle film je nadlouho mým oblíbeným tanečním filmem -i když, který film není :) Krásná choreografie, super hudba, dobrý příběh a ještě i "ponaučení na konec" nebo jak to říci. Moc se mi líbily i kostými a herecké obsazení. Kdo neviděl konečný tanec, jakoby nežil... ()

DaNQa

Film Step Up sa mi zapísal do pamäti nie ako romantický film, kde sa dvaja tanečníci dali dokopy a skončilo to ako v skoro každom romantickom filme. Proti romantike nič nemám, sama som „nenapraviteľná romantička“ 8), no film mi utkvel v pamäti vďaka úžasným výkonom hercov a tanečníkov: Channinga Tatuma a Jenny Dewan. ()

jobina

Film pro náctileté, avšak závěrečná několikasekundová sekvence pohybu rukou, kde výukový tanec je nádherně v kontrastu se syrovostí streetu, stojí za zopakování. ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)