Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

sedm.1

To tak jednoho dlouhého, zimního večera, plácajíc se od ničeho ještě k většímu ničemu, plácnu sebou k telce a netušíc co mě čeká, zvolím jeden z komerčních kanálů, vysílajících jeden ze svých osvědčených „skvostů“, nějaký to –xtý díl Prcičkovské série. Inu, což se může stát, řeklo si mé důvěřivé druhé Já a nevědom si následků, rozhodl jsem se následně věnovat tomuto snímku svou veškerou pozornost. Nevím tedy, čím to bylo v oněch osudných chvílích způsobeno, ale byl jsem bohužel takový idiot, že ani po deseti, ba ani po dvaceti minutách filmového teroru a nekonečných muk, jsem nedokázal tu svou línou prdel zvednout a s děsem v očích utéct a absolvoval jsem celé to utrpení až do závěrečných titulků. Pravda, poté jsem potupně vrhl, a ještě ve tři ráno jsem čuměl do stropu a děkoval Satanovi, že jsem ten neuvěřitelný zážitek dokázal překonat bez ještě větší újmy, než byla jen jedna mrzká šavle, nicméně poučení z této zkušenosti pro mě plyne jedno jediné, a to nečum na něco, o čem víš, že prostě nedáš, když na to nemáš! Celá tato série zkrátka měla samozřejmě skončit spolu se základní sestavou ve třetím díle, aby se na ní vzpomínalo jen v dobrém. Ovšem nejen v našich končinách se osvědčená značka dře až na dřeň, a tak nakonec vzniklo už asi dalších devětasedmdesát pokračování a právě Nahá míle je jedním z nich. Co k té podívané tedy smysluplného podotknout. Že bych něco zmínil o zápletce? Počkat, to je blbost, to zápletku nemělo, vole! Co třeba herci? No, ikdyž herci, spíš neošklivý kolemjdoucí, co se byli ochotni na požádání svléknout. Tak co třeba nápaditost, originalita, spád, styl? Aha, zase nic. Ale tedy o vtipnosti tu ale něco zmínit vážně můžu. Ten film není vůbec vtipný. A je to. Suma sumárum, prvotřídní hnůj a blitky. Ámen! ()

Arkanoid

Trip môže byť fajn aj bez LSD. Opäť sympatický príbeh je tentokrát viac podobný duši prvých troch filmov. Na babičku a liliputánov nezabudnem, kalba bola tiež fajn. Postavy nudia, dej neprekvapí a bizarných momentov je málo. ()

darwin

Nejlepší možná propagace vysokého školství, jakou si lze představit. Nikdy bych neřekl, kam až legendární prcičkovská série dojde. Čtverka byla ještě hodně dobrá, lepší. Pětka je jen souborem orgií :), yeaah! :) Už se těším na šestku. Doufám, že tam už těm trpajzlíkům nakopou prdel. ()

korndaddy

Názorná ukázka toho jak pěkne zprznit ucházející díly American Pie. Tenhle název se měl po třetím díle zrušit a nesnažit se založit úspěch jen na tom, že se to tak bude jmenovat a bude v tom za hlavního hrdinu nějakej příbuznej přes pátý koleno Stiflerovo dědovo bratránka soused, kterej bude mít stejný předpoklady k šuk*ní jako původní Stifmeister. Ješte mi schází spolek Beta, ale něco uvnitř mi říká, že to je další z filmů, který pravděpodobně v životě už neuvidím. Počkáme si hold na Reunion prciček. ()

joshula

Tak nevim, jestli to uz neni zbytecne natacet dalsi a dasli dil. ale pravdepodobne ne, nezev filmu a slovo Styfler je porad dobra a zname znacka, ktera si na sebe dokaze videlat, i kdyz filmy putuji rovnou na dvd... ()

thorewi

Ach jo, další film, který kdybych neviděl, nic se nestane. Hovno v sušičce už je přeci jen trochu moc na můj vkus, a nebýt nahých ženských a par vtipných okamžiků, asi bych u toho usnul. Tady prostě jen někdo dokola těží z úspěchu jiných, to je "Hollywood". ()

Saboter

Trošku o něčem jiným než byli první díly. Stifler je jen jeden! Pro mě. Chvílema nuda. Hodně tomu chybělo nebylo se moc ani čemu zasmát. Nussbaum mě zklamal. ()

dopita

Těžko říct, kterej z dílů téhle série mě připadal nejhorší. Nebavil mě žádnej, na druhou stranu mě ani jeden díl nenaštval a ani nezkazil náladu. Prostě mě to nechává chladným. Tady aspoň ukážou nejvíc nahatejch zadků. ()

Tydlidáš

3/10 - Podprůměrný vyváření z dobrýho ména předešlejch filmů. Všeho dobrýho ubylo a filmová série nadále ztrádá. Oba Stiflerové nesahají Stevovi ani po kotníky. Erik je ucho a Dwight má podle mě až moc nahoněnej kukuč. A ani se tolik neztrapňujou. Starej Stifler byl největší frajer a ikdyž musel žrát hovna tak mu to neuškodilo. Jóóóó aspoň díky za tu hromadu koz při běhu Nahý míle.. ()

Mičl

Už to není ono asi kvůli tomu, že už chybí staří známí z 1 až 3 dílu, ale tyhle novodobé prcičky se mi nelíbí a zápas spolek beta vs liliputí tým v americkém fotbale, pár luxusních bjehniček a solidní soundtrack to nezmění. ()

Paity odpad!

To je stejně dobré, jak jednička Prciček nestála za moc a Nahou míli, takovou pitomost, tady dává většina na stejnou úroveň. Vždyť tohle bylo něco, co do sebe vůbec nezapadlo, herci absolutně nesympatičtí a k tomu naprosto přihlouplý scénář, který snad napsal někdo na záchodcích při rockovém koncertu na toaletní papír voskovkou v keltštině a někdo to po něm překládal. ()

Sayko

Jak otřesný film to může být? Vzhledem k tomu, že si film propůjčil jen jméno, pana Levensteihna a spoustu prdelí (zásluhou Erika Lindsayeho), tak je to vážně dost otřesný. Tahle série zakládá na vtipu a sexu. Sex a vše kolem něj tu byl, ale vtipný to bylo tak prvních 20-25 minut. Utahovat si z trpaslíků je sranda, ne že ne, ale opakovaný vtip není vtipem.. Na začátku jsem se, i když s otřesnými herci, skvěle bavil, ale ke konci už to bylo ohrané a nudné. Horší než předchozí. ()

Adramelech

Taková americká blbůstka, vlastně komedie, místy trochu nechutná – třeba ten závod v pití panáků, který skončí poblitím, o chcaní z jedoucího auta nebo o vysrání se do sušičky prádla ani nemluvě a občas byla i primitivní až vulgární, ba někdy dokonce i sentimentální! V jistém ohledu však přesto splnila mé očekávání. Při sledování amerických filmů totiž pokaždé čekám, jestli uslyším některou z mých oblíbených hlášek: „Zdá se, že máme problém. – To není vtipné. – Ještě na to nejsem připravená.*) – Hej, chovám k tobě city!“ Tady jsem si ty hlášky o nepřipravenosti fakt užil. Marný nebyl ani rugbyový zápas s liliputy plus další scény s nimi včetně sexu s liliputkou. Vzhledem k tomu, že zde figuruje vysoký počet tělesně postižených osob, a to jak mužů, tak žen, by mě nepřekvapilo, kdyby film získal Oscara.   *) Dle sdělení jednoho mého známého, který žil nějaký čas v USA, říkají toto Američanky nejen ve filmech, nýbrž i ve skutečnosti. ()