Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

honz

Nahá míle je nevtipná, nevkusná a trapná hovadina založená na jakémsi primitivismu a vulgaritě, která nemůže nijak a nikoho oslovit. ()

majxik

Nastavováná kaše, ale poslední díly se trošku zlepšili narozdíl od hudebního tábora. Takže se stávají trošku lepšími, ale na jedničku to nemá. A ani ty tucty nahých zadnic to nezachraňují. ()

Phietros

Nejvíc ujetej díl a taky možná nejvíc odvážnej v sexu! Nahá míle patřící do vzdálené skupiny prciček a jakoby nový začátek mladých paniců! Prcičky na táboře byli posledním dílem, které ještě hodně pobavili a navázali. Tady už je humor průměrný, nechutnosti sice na každém rohu s různými ptákovinami, kočky opět k pokukání, herci ucházející, ale mladej Stifler mi nějak herecky nesednul! 45% ()

Dreaker.24

Tohle se nemělo stát, ubohý pokus o navázání s původními pracičkami, kterým se to nemůže vyrovnat ani náhodou, ani jeden herecký výkon nestál za nic, jednu hvězdu jen z milosti a za pár ještě jakš takš dobrých scén. ()

demented

Bla bla bla. Že ich to ešte baví natáčať...na druhej strane, keď sa stále nájdu blázni (ako napriklad ja :) čo to pozerajú, tak sa niet čomu čudovať. Miliónty odvar, kde neprekvapí zhola nič. Film má síce poriadnu stopáž, ale dej tomu vôbec nezodpovedá. Bodaj by aj, keď sú tu totálne samoúčelné, do nekonečna naťahované vsuvky, ktoré navyše vôbec nie su zábavné (napr. zhruba 10 minútový futbalový zápas s trpaslíkmi, samotná "naked mile" či veselé súťaženie dvoch "tvrďákov"). Nahotiniek je tu požehnane, dokonca viac než vo všetkých predošlých prcičkách dokopy. Ale ruku na srdce - keby ste si chceli pozrieť nahotinky, vážne by ste siahli po American Pie: Naked Mile ? Ja rozhodne nie :) No a Eugen Levy nebol vtipný už ani minule. Naked Mile je síce lepšia než Band Camp, ale aj tak je to riadna bieda. Odporúčam vypnúť po "smrteľnom cumshote", ktorý je síce pomyselným vrcholom celého filmu, ale odohráva sa v prvých piatich minútach. ()

Brain-D

Pričkovské komedie jsou u mě na nejvýš průměr. Tohle je z těch slabších povedených dílů, který mě kupodivu dost pobavil. Chvílemi to mělo i úroveň, ale většinou trapné a stupidní... ()

Allenka

S přivřeným okem jedna hvězdička (uznávám, že několikrát mě to pobavilo), jen ať už prosím nikdo nezabíjí babičky svým ejakulátem. Fascinující, co všechno lidi napadne. ()

sskrblik

Trochu srandy tam bylo, ale nemá to nic společnýho s původní trilogií a ztrácí to tak aspoň tu trochu šmrncu co měli první díly. Tohle pokračování je úchylnější a jsou tam liluputi - kteří to ještě víc kazí a dělají dojem stupidního filmu. ()

Master19

Kdyby mi bylo patnáct, asi bych dal víc hvězdiček. Ale teď už je ze mě suchar, který prostě silikonová prsa a hromadu nahatejch zadků za vrchol kinematografie považovat nemůže... ()

cross

Nebudeme si nic nalhávat, tohle nejsou ani Prcičky ani dobrá teen-komedie... Bohužel... přestože stárnu, nebo možná právě proto, podobné filmy mám pořád moc rád, ale Míle prostě není ani vtipná ani zábavná a jediné co nabízí je pěkná spousta nahatých a hezkých ženských....což bez vtipů a nápadů není nic... a pokud jde o Prcičky...prostě mi tam chybí ti moji staří známí...Eugene Levy to bohužel nezachraňuje, i když mě ještě pořád neomrzel.... mrkněte na to, ale nic krom pořádné porce proklatě pěkných dívčích ňader nečekejte;) ()

Autogram

Pri prcičkovskej sérii samozrejme netreba očakávať žiadnu hlbokú psychologickú sondu do mysle dospievajúcej americkej mládeže. Jednoducho ide o to, ako čo najskôr a najefektnejšie zasunúť, a s tým som si film pustil. Po prvotnom šoku ma prekvapil celkom normálny úvod s jednou serióznou erotickou scénou, ktorá ale nemohla byť zakončená inak ako šialene. Ďalšie dianie neprináša veľa zaujimavého, klasické klišé a vylomeniny. Celkovo tento diel neuráža fekálnym humorom ani prehnaným množstvom silikónu, a necenzurovaný beh nahých študentiek snáď málokoho urazí. –––– Pozerajte! Bože, to je kôz! Topím sa v mori prsnatiek a gule vláčim po chodníku. ()

Sir-Filip

Tak další díl z nekonečné řady prciček.... Velká škoda, že pokud člověk vidí první díl... ...viděl vlastně už všechno... a s těma blondýnkama.. to je výsměch.. někde jsem neviděl... tolik hezkých holek ani v celém městě... !!! V případě USA bych viděl spíše realitu jako reklamu na hamburgery!!! no takže.. co ktomu více říct.. pokud se budete rozhodovat mezi ulicí a tímto.. volte prcičky!!!! "ENJOY IT !!!" ()

Soweek

Pořád to samé, i když narozdíl od třetího a čtvrtého dílu poněkud více erotické(nahých ženských prsou velikosti XL se tam skoro nezbavíte) a také i trochu více zábavné. Konec je velmi předvidatelný a příběh téměř žádný, ale i přesto jsem se bavil. ()

slovan1

Jo, jak je ten Stiflerovic klan rozrostlý... Jsou po cele Americe a díky tomu, může vznikat nové a nové pokračování prciček. Opět se budu opakovat. Holky prostě krásné. Ale samotný film se propadl o další stupínek níž. Alkoholové pařby a fekal scény jsou tu hojně zastoupeny. Původní snaha herců si vrznout je zastíněna. ()

BMAJTZ

Tak nevim jako pribehu v tech 97 minutach bylo as na 30 minut a zbytek bylo vyplneno ani vlastne nevim cim. Jeste k úpribehu ktery vlastne ani neni zadny pribeh tohle je proste naprosto uchylna, ujeta jizda, ktera pobavi jednou ale vice ani nahodou. Tohle dilo ovsem fekalnim komediim urcite prirazuje to spravne jmeno. ()

Zemi11 odpad!

Jen si říkám, proč se proboha v jakémkoli filmu nemůže objevit penis ani dámská doména? Že by to ohrozilo mravní výchovu mládeže? Když támhle v Pulp fiction Uma Thurman může fetovat, 200kg černocha si tam vezmou do parády dva buzeranti, Bruce Willis může na záchodě poslat brokovnicí pozdrav Travoltovi, pak se ještě jednou ptám: Ohrozil by záběr na ženskou chloubu mládež? ()