Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

blondboss

Zakončenie trilógie vo veľmi šarmantnom a atmosfericky zaujímavom prevedení. Tento film mal veľa z jednotky a primálo z dvojky, a možno aj preto sa mi dosť páčil. Na jednotku to síce nemalo, keďže tá lúpež samotná nebola až tak úplne domyslená, ale charizma jednotlivých hereckých es proste stála za to, hlavne Al Pacino si prišiel na svoje. Za mňa určite spokojnosť, aj keď sa možno Soderbergh mohol trošku viac natrápiť s jednotlivými detailami. 70 % ()

koza3

Tak jsem si sjel po letech celou trilogii a jak jsem to viděl takhle po sobě, tak musím objektivně říct, že to má sestupnou tendenci. Dvojka byla lepší než trojka, měla Vincenta Cassela, Julii Roberts a zajímavý twist. Trojka nebyla na konci tak napínavá a všechny esa vyplácali v průběhu filmu, což v jedničcce i dvojce naservírovali jako třešničku hezky na konci. Navíc mi to přišlo nějaké překombinované a složité. Proč dělali tu revoluci v Mexiku? Proč byl Torment nebo jak se ten Casselův charakter jmenoval takový máslo? No spousta hluchých míst, ale i tak to stálo za to a mělo to svoji šťávu. Každopádně v nejlepším se má přestat a tak jsme za 15 let další pokračování nedostali a asi už ani nedostaneme. ()

Tra_banT

Co dodat, jednička byla nejlepší, potom následovala trojka a nakonec dvojka. Tento film byl velice poutavý, je pravda, že na začátku jsem se asi 10 minut nudil: příliš mnoho ,,keců", ale až se film naplno rozjel bylo mi líto, že skončil. ()

Belerofon

Steven Soderbergh natočil tři filmy o loupeži a veliké bandě hvězd, jenž je provádějí. Natočit 3 díly a udržet jejich kvalitu je těžký kousek. Tentokrát je jich 13..je jich víc, ale přesto to není přeplácané jako když jich bylo 12..ale přesto tam něco chybělo. Trochu mě mrzelo, že se Nightfox a Terry Benedict nechali velice (nechutně lacině) podfouknout...Absence ozdůbek (julia Roberts, Catherine-zeta jones) je vítána, ba co víc...MILFka Ellen Barkin vydala za dvě Julie o:)) ()

Akyno

Nudné a bez jasne koncepcie o tom, čím vlastne chce film zaujať. Steven Soderbergh sa zrejme spolieha len na úspešnosť série, ako na kvalitu 3. dielu. Nudné a nevýrazné. Jednoducho sklamanie. ()

imaginer21

Tak přeci jenom. Málokomu se podaří vrátit se po průšvihu se stejným tématem a třetím pokračováním. Solidně uzavřená sága. Nedosahuje kvalit jedničky, ale rozhodně daleko přesahuje kvality dvojky. Příjemná podívaná s nutností opakovaného shlédnutí. Některé pasáže složitého plánu nejsou na první pohled pochopitelné. Ale je to důmyslné a funguje to. A to se cení. 85 %. ()

Groower

Pro mě osobně zklamání. To ,že se nebude dít nic vyloženě nového jsem čekal,ale čekal jsem také to ,že se u toho budu dobře bavit. Což se bohužel nedostavilo. Zdá se mi ,že tato série je už dost uměle nastavovaná a další díl bych netočil. Ale abych jenom nekritizoval, líbil se mi Casey Affleck v Mexiku. ()

vasek.raul

Pro mě výborný návrat ke kvalitě jdedničky po slabší dvojce. Celá parta opět předvádí svůj starý dobrý výkon. Zase se sešla herecká smetánka s rolemi často šitými na míru. Jako oddychovka výborné. ()

Dexter666

Po skrate v dvojke sa Sodenbergh (našťastie) vrátil na vyšľapaný chodníček a podarilo sa mu stvoriť opäť niečo šarmantné, vtipné a prirodzene zahrané od všetkých zúčastnených. PS: Ellen Barkin má síce po päťdesiatke, ale vyzerá na fakt sexi zrelú štyridsiatku (wow:-) ()

Klariska

Dobré, vtipné, zábavé, překvapivé samo o sobě. Ale ve srovnání s předchozími díly, předeším s prvním je to docela dobré, trochu vtipné, přiměřeně zábavné a skoro vůbec nepřekvapivé (řekla bych až předvídatelné). Vypadá to tak, že Soderberg už vaří s toho, co je osvědčené, ale zapomněl tomu přidat koření a šťávu prvních dvou dílů. Né, že bych se i u trojky nebavila, ale prostě jednička byla jednička a trojka bude už jen dalším slabým pokračováním v pořadí. Ale pořád ve srovnání s jiným "skvosty" filmového průmyslu musím dát čtyři hvězdy. ()

pcarogers

Level a náročnost akcí parťáků se zvýšila do hvězdných výšin aneb uvěřitelnost přímo úměrně tomu padá hodně dolů, ale když on se u toho člověk tak dobře pobaví a oddychne si. Však už to taky byla trojka, takže co vymýšlet, že. No jo, zkrátka namíchejte luxusní herce, dobrou muziku a pár dobrých vychytávek a i když vše zrovna nefunguje dokonale, logika stojí na vratkých nohách a jedná se vlastně o gangstarskou sci-fi, já jsem se u toho pobavil dobře. ()

batyskaf684

Toto pokračovanie Dannyho parťákov už nebolo také dobré ako predošlé. Zo začiatku to bola dosť nuda a v podstate až ku samému zavŕšeniu filmu to bolo trocha zaujímavé. Predošlé diely boli pútavejšie už od začiatku až po koniec no a tomuto filmu to jednoznačne chýbalo. ()

ArMinO

Tak veľa logických vecí, hráčstva, sympatických hercov, skrytých dejov a veľa veľa iného som nevidel hádam ešte asi v žiadnom filme. 90% ()

ALchemik

Při každé přestávce na reklamu, jsem se rozhodoval, jestli se mám dál dívat. Ke konci jsem se už přesvědčoval, ale najednou přišel konec a úleva, že už je to za mnou. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)