Odsouzeni zemřít

• Česko Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 (více)

Film natočený podle skutečné události. Víkendový výlet na luxusní jachtě se pro skupinu vysokoškolských kamarádů mění na děsivou plavbu. Šampaňské teče proudem a slunce pálí. Naprostá pohoda a chuť zaplavat si. V zápalu nadšení se všichni účastníci plavby vrhnou do chladivé, průzračné vody... Dokonce i ti, kteří chtěli zůstat na palubě. Co však začalo jako dobrá zábava, se brzy projeví jako osudová chyba. Nikdo totiž nespustil záchranný žebřík. Paluba je přímo nad jejich hlavami, téměř na dosah, ale trup lodi je příliš vysoký a kluzký, aby po něm mohli vyšplhat. A v kajutě lodi zůstalo opuštěné novorozeně jedné z dvojic... (oficiální text distributora)

milatko81

podla mna je to uplne v pohodicke oddychovka na sobotku ma to napatie aj ked vacsinou viete co pride a samozrejme je v tom kus ironie a ked to pozerate mate milion napadov ako by ste sa z vody dostali prave vy! a o to predsa islo!!! na oscara urcite nie ale ako oddychovka berte vsetkymi styrmi ... ()

elpadrino

inteligence tech šesti pasažeru je tak miziva ze se ani nedivim ze se vsichni utopili,proc treba nepouzili tu zachranou vestu,ze by jsi ji jeden s tech pubertaku nasadil na sebe a nekdo by mu stoupnul treba na ramena nebo kdyz lezli po provazu s vlastnich plavek tak proc nelezla spis nejaka holka ktera je lehčí a ostatni ji mohli pridrzovat atd atd...spoustu nezodpovezenych otazek!!!! ()

endemit

Nebetyčná blbost a nuda. Všichni se chovali tak neuvěřitelně pitomě, že jsem v polovině filmu dostal chuť je sám do jednoho utopit. Na konci filmu už jsem chtěl utopit i sám sebe. Jednu hvězdičku dávám jen proto, aby mi nebylo líto, že jsem se masochisticky díval na svůj vlastní odpad. ()

sun.eagle

Co na to říct. Musím říct že jsem se nenudil narozdíl od ostatních. Kámen urazu je chování postav a fakt debilní konec. Tak například ta hysterka, to co tam ta kačena vyváděla tak se mi v kapse nůž otvíral, lidi dělají v nečekané situaci a stresu ruzné věci ale tohle byl extrém. Dále všechny ty nápady dostat se zpět na palubu a zpusob smrti některých protagonistů až se nechce věřit že je to podle skutečné události. Proboha trochu myslet a řídit se frází "ten dělá to a ten zas tohle" ale pokud se ti lidi chovali takhle i v reálu tak je asi dobře že se utopili. ()

Blood311

naprostá blbost, příde mi až směšné natočit 95 minut ve stejném prostředí. Pár blbců skočí z lodi do moře a nedaj si dolů schody, dalších 60 filmových minut hledají cestu jak spátky. K tomu nemám co dodat ()

monteloup

Nemecky reziser Hans Horn natocil pribeh podle pravdive udalosti a to se mu povedelo..Plavba na more,skvela atmosfera skvele party ackoliv to vse se muze zmenit v drama..... ()

LadaVan

Způsob jakým byl kousek natočen, bych úplně neodsuzoval. Ani jsem se při sledování nenudil jako mnozí. Ale stupidita aktérů byla jen stěží uvěřitelná a silně mě rozčilovala. Celou dobu jsem trnul, zda ti „dovedos“ zahodí zase další jasnou možnost záchrany nebo ne. Jestli se toto opravdu událo, tak bych takový příběh hodnotil jen jako přirozený Darwinův výběr a tito lidé si nezasloužili dál žít a hlavně se dál množit, jejich zánik byl prostě jen dobrou zprávou pro budoucnost lidstva. Jednu nebo možná i dvě hvězdy v hodnocení jsem přidal, jen kvůli tomu, že téma filmu (voda, moře, jachta) je mému srdci blízké. ()

DavidAAAA

Banda naprostej idiotů na výletě na nový luxusní jachtě. A dělaj jednu volovinu za druhou. Naskáčou do vody a až potom zjistěj, že se jaksi nedokážou dostat na loď zpátky. Dostane se jim do ruky telefon, místo aby aspoň zkusili ho nějak zprovoznit, jen do něj hystericky řvou a pak ho ve vzteku zahodí. Na provaz svázaný z plavek leze nejtěžší z nich. Trouba si při potápění jen tak rozrazí hlavu. Mají nůž a místo toho, aby zkusili cokoli, se o něj porvou a jeden druhýho zapíchne ( protože mu do tý jeho lodě bodal, nechtěl, aby mu ji poškrábali ). Pak jen hysterčej a rvou se. Když jeden z nich umře, odstrčej ho pryč i se zbytkama provazu.. Banda naprostejch idiotů, kterejm člověk snad i přeje, aby dopadli špatně. Jsou tady i chvilkový záblesky, kdy má film duši, ale moc jich není. ()

vinson003

zábavný námět se spoustou ještě zábavnějších nedostatků, nemá smysl o nich mluvit, ze začátku dobré, vymýšlel jsem řešení za ně...pak už mě trochu to nadšení prešlo, když jsem zjistil, že film bude opravdu vystihovat název...škoda, mohli se dostat nahoru a udělat ještě nějakou jinou zápletku, třeba, že....by se potápěla loď, nebo tak něco :))) (ps-je nutné brát to jako černou komedii, pak se má na film smysl dívat, jinak je to ztráta času) ()

Dalajlada

Je to zbytečně dlouhé. Po hodině se to dalo klidně skončit a byl by to fajn film. Takhle je to bohužel vypchané spoustou dementních keců, "dojemných" a prázdných scén. Na to, že to má být podle skutečné události, tak se to zdá jako pěkná hovadina. Asi nikdy neblbli jako děcka ve vodě a nikdy neskákali z ramen ostatních... ()

SirErLeerdan

Tak s takovouhle bandou debilů chci jet na dovolenou. Natočit 90 minut filmu o cákajících se amerických idiotech, to se jen tak nevidí. Scénář se asi taky vylouhoval v tej slanej vodě a půlka inkoustu zmizela, páč tolik děr nemá ani béčkovej slasher. Údajně inspirováno skutečností. Jestli i jen desetinou, pak je to materiál na Darwinovu Cenu. A hlavně nepoškrábat loď! 30% za mírně slušivou tísnivou atmosféru beznaděje a 10% navíc za závěr,  kterej film vynesl do finále o Cenu asociace amerických lobotomiků. ()