Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  **

  Dospělí herci se snaží, scenárista na to nešel z úplně špatného konce a pár momenty Vorlíček připomene, že kdysi natáčel opravdu dobré filmy. Ale zdejší úroveň triků hravě strčí do kapsy i první Jurský park, kulisy jsou z velké části nesmyslně digitální (o pár postavách nemluvě) a hlavní hrdinka víc recituje, než aby opravdu hrála. Kdyby to mělo lepší triky, možná by tu byla šance na příjemný rodinný film. V téhle podobě z toho akorát bolí oči. Celá recenze zde.(14.9.2011)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Hrůza. Černocká čte roli zřejmě z nějakého papíru, protože i ten poslední amatér, by to zahrál lépe.(23.6.2012)

 • triatlet
  **

  Originální Saxana je o 14 minut kratší, ale akce střídá akci. Zatímco Saxana se školníkem těží ze svého bloumání lidským světem, tak Saxánka s tetičkou se snaží zorientovat ve světě pohádkovém. Škoda, že v pohádkovém světě vystupují nové postavy pro mě naprosto neznámé. Přitom ty původní (ředitel, učitelka) se podařilo velmi dobře nahradit. Motiv komiksu je zajímavý, mohlo se víc vytěžit z pozemského kluka, který byl Crashmanem poblázněn. Triky z roku 2011 působily méně přesvědčivěji než ty z r. 1971. Neviděl jsem rozdíl mezi Ušáčkem a dědečkem netopýrem... Z hlediska nápadů kvituji připomenutí postavy dědečka netopýra, vděčné byly i scénky s trpaslíkem v blázinci. Naopak nepatřičně působilo rušení u soudu.(27.12.2012)

 • Jacinda

  Nehodnotím, jen píšu komentář. Už podle traileru to vypadá jako miss sračka 2011. počítačové triky které jsou ve filmu použity byly možná vyrobeny v MS DOS a nebo WIN95. Každopádně ve světě už jsou dávno přežité. Zápletku nechápu. Tenhle film uvidím jen omylem(18.9.2011)

 • Webb
  odpad!

  Už po pár minutách jsem se třepal jako bych měl zimnici. Vůbec nevim pro kterou cílovou skupinu diváků se tohle točí.... asi pro duševně postižený děti.(3.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace