Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  odpad!

  Mně je fakt do breku. Za to jak tvůrci naložili se Saxanou mám chuť je poslat na Guantanamo protože tohle není zločin, to je přímo teroristickej útok na ducha českých pohádek ! Kurva,vždyť my jsme byli za komoušů pohádková supervelmoc, tak co se stalo ? Já ty strašidelný důvody proč dávám odpad ani nechci rozepisovat, protože mě to fakt sere a mrzí mě to vůči někomu koho si važím a tím někým je Vašek Vorliček, ale jinak to nejde, i kdybych s ladností ruské baletky přešel ten příběh a zbytečně a trapně animovaný postavy, tak se nepřenesu přes ten veletrh vykradených filmů, který mě Saxana 2 servírovala po celých 90 minut. Tohle vás není důstojný pane Vorlíčku a jestli vás do toho tlačili sponzoři měl jste je poslat do hajzlu, protože tohle fakt zabolelo.(26.12.2012)

 • Malarkey
  odpad!

  Saxanu jsem vlastně na etapy dal během Vánoc, kdy ji v televizi dávali. Dokonce to ani nebyl účel se na ní koukat, spíš to byl osud. Nechtěl jsem na to koukat, ale když už to v televizi běželo, tak jsem to nechal běžet. Bylo mi jasný, že nakonec skončím s odpadem, ale že mi bude tak zle, to jsem fakt nečekal. Pana Vorlíčka uznávám a mám ho moc rád. Proč si ale proboha dává tu práci, aby natočil něco takového? Je to podle mě promarněný čas a bohužel už i Saxána dostala deku druhýho dílu. Propojení kreslené a hrané podoby je příšerný. Neříkám, že animačně je to vysloveně špatné, spíš, že se to k sobě prostě vůbec nehodí. Je to hrozná blbost. Nevím jak děti, ale já bych se v prvních minutách filmu okamžitě ztratil, protože bych měl problém se vůbec čehokoliv chytit. A ta čórka všemožných filmů, co se promítla v příběhu? To mi je vážně až odporný.(24.2.2013)

 • Ruut
  *

  Protože je pan Vorlíček i v osmdesáti letech charismatický a upřímný pán, tak z respektu k němu nebudu Saxánu tentokrát hodnotit ...(15.9.2011)

 • anais
  odpad!

  K mému překvapení je triková stránka bohužel to nejlepší, co Saxána nového tisíciletí nabízí. Kdyby se nestala chyba i v naprosto všech ostatních prvcích, které tvoří dohromady film, asi bychom nad tím mávli rukou jako nad snaživým, ale úsměvným českým pokusem o prolnutí reálu s animací. Tohle je ale selhání mnohem hlubší - příběh bez dramatického spádu, pokleslé dekorace jak z televize, laciná klávesová hudba, šílený dabing, nulový prostor pro jiné herce než Bohdalová (co třeba ten Hrušínský, nebo skutečná Saxána?) A kde je ta písnička, která by aspoň nostalgicky zachránila kdejakou scénu...?(8.7.2014)

 • freddy
  ***

  Tak pokračování dnes již legendárního českého filmu jsem se vzhledem ke zdejším reakcím docela obával, ale musím říci, že nakonec jsem se oproti všem očekáváním skvěle bavil a film mi dokázal velmi rychle utéci, aniž bych se začal nudit. Ovšem nutno dodat, že jsem film nebral jako pohádku, ale spíše jako komedii, a v tomto směru film nezklamal, jelikož jsem se smál skoro celou dobu a opravdu mě některé hlášky dokázaly skvěle pobavit, obzvláště pan Nárožný exceloval. Kdybych film bral jako pokračování Dívky na koštěti, tak bych asi tak nadšený nebyl, ale když to beru prostě jen jako samostatný film, který je více komedií než pohádkou, tak aspoň v tom průměru v mých očích tento film setrvává. Nevím, čím to je, možná jsem otrlejší než většina zdejších uživatelů, možná mám jen poněkud jiný vkus, ale fakt je, že tohle rozhodně není z mého pohledu nikterak špatný film a musím říci, že už jsem viděl řadu horších filmů, u nichž jsem už nudou nevěděl co mám dělat nebo nač myslet. Tohle není ten případ, příběh malé Saxánky jsem si užil, a tak uděluji tři hvězdy.(27.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace