Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

Ozzy2

Hurrááá,čokoláda!To není čokoláda,to je městská stoka:)Já se bavil,je mi líto,že vy ne,ale to je váš problém,zapšklouni ()

AloeB

Ale notak. Samozřejmě že většina vtipů je suchých a vlastně i nevtipných. Ale hej, toho zparodování všeho možného i nemožného si prostě nelze necenit. ()

kubal18 odpad!

Po celkem vtipné jedničce a dvojce (trojka mi ušla) jsem doufal, že tento díl ve mě snad probudí skrytého komedianta nebo co. Bohužel! Strašný shit. ()

serena88

Epic Movie sem si pouštěla s tím, že to třeba ani nedokoukám,ale jak tu spousta lidí píše, že nechápe, jak se tomu může někdo smát, tak já zas nechápu proč by ne .... Fakt mi některé scénky přišly dokonalé,celý film je lehce přisprostlý,ale nenudila sem se a to je hlavní,no ikdyž je pravda, že ke konci, to ztrácelo trochu na vtipnosti... ()

artuš odpad!

Parodie, tohoto typu fakt nemusím i když v ní byli občas nějaké světlé stránky i docela dobré vtipy, i přes to ddávám tomuto filmu odpad. ()

Trixi odpad!

Teda já nestačím mrkat na drát.....tohle je rozhodně to nejhorší, co jsem kdy viděla. Vrchol trapnosti a nevtipnosti zároveň.....jestli to byl záměr,tak to se jim opravdu povedlo. Rozhodně říkám ODPAD!!!!!!! ()

BLADER

Zaujímavé, že sa to toľkým ľuďom nepáči. A vlastne, je mi to aj jedno. Ja som sa jednoducho bavil od začiatku do konca. Nebral som to vážne, pretože sa to ani brať vážne skutočne nesmie ( nie, že by sa nemalo, nesmie ). Skvelá zábava, mám rád tieto novodobé paródie. Vždy sa pri nich pobavím. Vždy. ()

dessa

Ano, je to píčovina, ale některé gagy jsou celkem dobré a když máte z práce úplně vygumováno, tak přesně tohle je maximum, které strávíte. Nicméně to nic nemění na faktu, že i mezi parodiemi a parodiemi parodií se jedná o podprůměr... ()

Zet

Ano, je to strašná hovadina, ale já jsem se: 1. občas bavil 2. Jayma Mays je vcelku dobrá kost 3. Edward Shearmur složil i pro takovouhle blbinu nádhernou hudbu. Tudíž za 3 hvězdy. ()

Mikule odpad!

Je pravda, že jsem se párkrát zasmál, jenomže fakt nevím z jakého důvodu. Možná to bylo tomu, jak moc trapná tahle splácanina je. Možná to bylo pro to, abych se celý film jenom netrápil a nekazil si náladu, když jsem tolik chtěl koukat na nějakou tu komedii. Fakt velká chyba, že jsem se radši nepodíval na staré klasické Scary Movie. ()

einar odpad!

Tento film je z kategórie hovno. A to doslova , lebo takto to dopadne ked humor filmu založíte na grganí,sračkách a prdení vlastne sa ten film celý dej charakterizuje. Najhoršie na tom všetkom bolo že ked už scéna dosiahla vrchol trápnosti a prišla pauza, po troch sekundách sa to celé zopakovalo . Tvorcovia zrejme chceli dať divákovi čas na vydýchnutie od smiechu už len to je podivuhodné za akých kreténov ludí čo to budú pozerať považovali. Týchto pánov mám asi tak rád ako Uweho Bolla ()