Pátek třináctého 8

• Česko Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu (více)

Po pekelném duelu s telekinetičkou Tinou v předchozím díle leží Jason pohřbený pod troskami mola na dně Křišťálového jezera. Zde jej vzkřísí elektrický výboj z porušeného kabelu a on se vydává dolů po řece hledat novou krev. Nalézá ji na výletní lodi Lazarus vezoucí třídu čerstvých maturantů na exkurzi do New Yorku, kam z nich nakonec díky jeho intervenci dorazí jen hrstka. Zbylí študáci se mu musí postavit v manhattanských docích, v metru, na Times Square i v kanalizačních tunelech pod Manhattanem. Osmé pokračování kultovní slasherové série 80. let v režii televizáka Roba Heddena. (Magic Box)

Wulz

Tak jako slabý díl. Všichni víme proč... Bohužel. (Dokonce 9 díl se mi líbil i o něco víc) Ale některé momenty, jako třeba ten s boxerem patří mezi nejlepší vůbec. PS:Nakonec dávám 3. Ještě uvidí čas co se stane... doufám že nic. ()

Nikolas__

REWATCH: Trpké pokračování, které se svojí znovu sebeparodující povahou, dává možnost nahlédnout na to jak Jason masakruje lidi na lodi a pak ve velkoměstě. To první zní ještě celkem zajímavě ale bohužel není, nakonec myslím že ty nejzábavnější scény jsou určitě v druhé polovině. Tenhle film mi přijde režijně hrozně špatně zvládnutej - působí jako jen velmi nezvládnutý slasher, aby si potom sám ze sebe začal dělat srandu a až do závěru tak úplně nepřestal. Abych nepsal jen negativa, tenhle díl má mojí nejoblíbenější smrt Jasona (rozhodně lepších než v posledních dvou pokračováních, hudba je celkem fajn a hodí se do atmosféry, některé scény byly vážně docela vtipné, ale nemyslím tím úplně v konverzačním humoru. Scénář je opravdu trestuhodně nevyužitej, zpracování jednotlivých scén ušlo, jenom že víte že to co se děje na obrazovce, je fakt docela fraška. Nelíbí se mi to ponižování Jasona na nějakou vtipnou postavičku, ale co si budeme, v tomhletom filmu je to ještě docela snesitelné a pár kladů určitě má. 4/10 ()

ScarFace_V8

Jason se vrací už po sedmé aby ztrestal ty, kteří se jen přiblíží k táboru Křišťálové jezero. A tentokrát ho jeho cesty za kořistí zavedou daleko od domova až na samotný Manhattan. No a co dál? Ehm… Jo. Velká část filmu se odehrává hlavně na lodi na cestě do svého cíle, kdy už nám Jason dokázal posádku poměrně zredukovat. Jakmile už se hrdinové v patách s jedním nejsmrtonosnějších zabijáků vůbec dostali do samotného New Yorku, začala teprve ta podívaná. Prostě řeknu to jednoduše – celý film byl hloupý, vraždy nedotažené – prostě 90% z nich proběhlo off screen a když už něco bylo vidět, chyběla tomu nějaká brutalita. Ale co tu bylo snad ještě víc děsivějšího než Jason Vorhees to byl samotný New York! Ten tu působil strašně negativně. Prostě jako nějaká reklama o tom jak je hnusný, špinavý, kriminalitou prolezlý… Prostě sem děcka netahejte. Ale aspoň tu vznikla ta ikonická scéna s bandou „drsných“ děcek a rozkopnutým rádiem. ()

till85 odpad!

Jason se promenuje po městě nikdo nic. Jason vtrhne do bistra rozmlátí dveře nikdo nic. Jason v kanálech pronásleduje oběti a voni si dou pohodovou chůzí jakoby byli na procházce ve stoce. Tak tenhle díl je fakt otřesnej. ()

kishi_SO

snazit sa po 8. krat vytvorit nieco originalneho v ulohe neporazitelneho vraha hlupych teenagerov je uloha pre bohov. Nudne, bez napadu opakujuce len to co tu uz bolo 7 krat a navyse slasher s mnozstvom krvy nepodareneho holenia sa. ()

Jason13

Jason si ani tentokrát nedopřeje příliš dlouhý odpočinek. Z podvodního spánku ho vzbudí dva teenageři na výletě. On pak pokračuje svou cestou po vodě dál... Osmý pátek je už celkem velký zlo. Propad od předchozího dílu je opravdu znatelný. Všechno špatně! Zavádějící název - na Manhattanu se ocitneme opravdu jen na chviličku! Herecké výkony horší než v úvodních třech dílech dohromady! Zbytečné halucinační výjevy! Ani snaha o to, aby malý Jason vypadal jako ten původní a ten dospělý bez masky vypadá hodně komicky!.. O slabých, nezáživných vraždách ani nemluvě. Zaujal snad jediný vtipný moment: pěstní "bitka" s letící hlavou na konci. :D BODYCOUNT: 17 (+ 2 které nezabil přímo Jason) ()

Simon.Dobes

Wau, tak toto ma prekvapilo, čakal som po sedmičke niečo horšie, no dostal som vtipnú vyvraždovaciu oddychovku. Rád sa k tomu budem vracať, bavil som sa. Mám podobné pocity ako po skvelej šestke. ()

Jason_1988

Tento umělecké dílo by mělo uchovat ve sklepení a bátse HLAVNÍ POSTAVY 10/10JASON 10/10 ATMOSFÉRAH OROROVÁ 10/10 VRAŽDY SOLIDNÍ 7/10 HUDBA 7/10 KAMERA 10/10 NEZASLOUŽENĚ TO MÁ 45% ZASLOUŽILÍ SI 78% MOJE HODNOCENÍ 97% ()

F2003F

Toto je ale viac komédia než horor. Po siedmich samo o sebe hlúpych dieloch sa to už nedá absolútne brať vážne. 1 za snahu a 1 za nápad ()

david141474

Tak tohle byla opravdu velká slabota, ale následující devátý díl je skvost sám o sobě. Děj na lodi a následně na Manhattanu nic moc. Postavy velmi nesympatické. Soundtrack je v tomhle filmu solidní, ale na ten originál nic nemá. Jason je v tomhle filmu příšernej a takovej malej spoiler dokáže se teleportovat během sekundy a to mě nejvíc sralo, protože takovej Jason není. Na lodi to bylo takový nic moc a na Manhattanu to byl takovej hřebíček do rakve. V tomhle filmu je legendární scéna a tou je ta, když Jason vykopne rádio borcům na ulici. A finále za nic nestálo. 5/10 Slabota, slabota a slabota! ()

JesterKruger odpad!

Za vlasy hodně přitažené mauzoleum. Je to opravdu velká nuda, a ty záběry, jak chodí Jason jen tak po městě, zabíjí přitom pár osob, a ostatní místní jen tak na něj koukají, mě donutili vytrhat si z hlavy všechny vlasy. ()

Maraboy odpad!

Tenhle díl je hrozná otravná sračka. 99% obětí zlikviduje Jason ze zadu, je jedno jestli stojíte hned u zdi, prostě se ocitne za vámi. Herecky a příběhově to stojí taky za hovno. ()

Dín

No musím říct že tenhle díl byl… jinej, je fajn ze 7cka nebyl poslední díl a Jasona je/bylo vidět dál, ale nelíbí se mi ze opustil Crystal Lake a “vydává“ se do NY. Beru fakt ze už asi neměli nápad na další příběh, co by se dál dělo u CL, ale kdo dostal takoví strašný nápad? to je pro mě otázka na kterou rači nechci znát odpověď a budu jen doufat že v remaku se takového úpadku nedočkám. ()

Helled

Tak tohle je o moc horší než jednička dvojka čtverka pětka šestka a sedmička i přes to že tento díl má dostatečou brutalitu která je potřeba v dobrém slasheru (přes to se obejde takový film bez vyší brutalitě) není to ždný extrém ale je pravda že jak napodl na tu tyč nebo co to bylo střeva toho borce tak to bylo dobré nebo jak šel po New Yourku a zlikvidoval těm hip hopérům to rádio nasraly se vytáhli vystřelovací nože Jason sundal masku a hned měly respekt to bylo dobré stvárnění nebo jak boxoval s tím černochem ten ho domlítil až ke střeše a řekl mu ať už se braní a jednu mu vrazí a usekl mu hlavu to bylo husté je pravda že na té lodi si je podával dobře i toho metalistu s elekryckou kytarou a kapitána toho taky dobře sundal všechno šlo dobře ale po nástupu do new yourku to šlo s kopce a byl jeden malér za druhým měli tam nechat jenom to s těma reperama a jak mu urazil tu hlavu a hned ten konec je pravda že to bylo zbytečně prodloužené vážně nemám slov poslední díl od paramount pictures a takle do dosrat to je neuvěřitelné New Line Cinema taky sice spackaly Jason X ale jinak mněly dobré díly hlavně devítku i FvJ ušlo někdy by vážně neměly mět hlavu plnou dolaru ale myslet trochu i na film prohlédnout si ho a popřemýšlet co vystřihnou co upravit atk. mé hodnocení 30 % a je to moc na tenhle film ()

Jansuper

No Teda nechapu to patrně nižší hodnocení. Mě se tento díl velmi líbil. Jason vypadá fakt dobře a killy udělaný fakt skvěle a závěrečnou naháněčku taky miluju je skvělá a jak tu plno lidí píše že nechápe proč na konci nezabijel při té naháněčce ty lidi,no tak víte co lidi jason si řekl že není v crystal Lake že nemůže zabít úplně kohokoliv sem mu zachce a navíc tam bylo okolo něho plno lidí :) ()

Gorefa

Mohly to být neuvěřitelné žně, bohužel se tomu tak nestalo a Jason řádí viceméně hlavně v přístavních docích. Doba strávená na lodi mohla být mnohem kratší a místo toho měli vyslat Jasona na 5. avenue. Škoda, potenciál zůstal nevyužit. Ale film rozhodně nudný není, fanoušky Jasona nezklame. ()

megaslash

Prečo nie.Keď to porovnám so sračkovými časťami čo nasledovali tak nám tento utopenec ešte stále nestráca "páru":D ()