poster

Pátek třináctého 8

 • český

  Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu

 • USA

  Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

 • slovenský

  Piatok trinásteho 8: Jason na Manhattane

Horor

USA, 1989, 100 min

Režie:

Rob Hedden

Scénář:

Rob Hedden

Kamera:

Bryan England

Hudba:

Fred Mollin

Střih:

Steve Mirkovich
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ****

  Veľmi vydarené pokračovanie až sa nechce veriť, že aj ´´osmička´´ môže byť kvalitným dielom. Príchod a pobyt pána Jasona Voorheesa v NY City je naozaj bomba.(11.9.2010)

 • S.Quentin QUALE
  odpad!

  Totální dno a odpad. Jason Voorhees nikdy nebude mým oblíbencem. Otázkou je, jestli s čím dál víc plesnivějšího a červama prolezlejšího xichtu se zastaralou maskou a mačetou jde vůbec něco víc vytřískat, když už natočili 9x to stejný, a ani to desáté, omlazané scifi nestálo za nic. Je opravdu smutné, když ho po deseti pokusech musel pumpnout až Freddy, což považuju za lepší biják než všechny samostatné P13. Vrchol série podle mýho přichází se třetím dílem.(13.10.2013)

 • Bloody13
  **

  Ať to beru z jakýkoliv strany, Jason na Manhattanu je skoro to nejhorší, co série nabídla (následující devítka vede na plné čáře). Těžko říct, jestli to bylo dobou - ostatně konec osmdesátek brutalitě moc nepřál. Spíš bude na vině Hedden, scénárista a režisér v jedné osobě. Název sice sliboval krvavou zábavu, jenže to by drtivou většinu filmu nesměl Jason pobíhat po lodi. Nadsázka zůstala, bodycount obrovský (19 mrtvých), ale co je větší průser, tak zmizela atmosféra. Bez kempu uprostřed lesa to zkrátka nebude nikdy ono. Po tomhle unylém, městském dobrodružství se můj nejoblíbenější hokejista sice vrátil do Crystal Lake, tam však tentokrát nebyl spokojen se svým tělem zombie atleta. LOL.(19.8.2013)

 • woody
  *

  Pochopte že je to odpad!ale scéna kdy se Jason prochází po Manhattanu se může stát jen tam.Však co?Kolem mě projde nějaký maník se zkrvavenu sekerou(nebo co to bylo viděl jsem to dávno)a hokejovou maskou na tváři a když se každým dílem rozkládá taky pěkně smrdí.Co je mi potom?!Vytmívačka o kterou bych si neopřel ani kolo...(26.2.2003)

 • gogos
  ***

  No lepsi nez prechozi dil to urcite je. Napad vymenit venkov a Crystal Lake za lod a mesto take neni spatny. Vtipnych momentu a zajimavych vrazd je take pomerne dost. Co je ale zarazejici, je naprost priserna ´hudba a zvuk filmu celkove. A jeste vice mi vadi naproste odsunuti poradnych a brutalnich vrazd do pozadi, skrz sklo nebo jako stiny... Kde je zlata polovina 80. let, kde si nebrali autori servitky s vozickari, blazny ci zviratky??? (ne ze bych byl nejaky uchyl, ale od teto serie se to proste ocekava...)... a co teprva nejaka ta prsa ci vrazdy milujicicho se paru... Myslim si, ze kdyby tento film nebyl tak prisrne cenzurovan, muze smele konkurovat nejlepsi F13!(19.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace