Pátek třináctého 8

Scénografie:

David Fischer

Kostýmy:

Carla Hetland

Veľmi vydarené pokračovanie až sa nechce veriť, že aj ´´osmička´´ môže byť kvalitným dielom. Príchod a pobyt pána Jasona Voorheesa v NY City je naozaj bomba.(11.9.2010)

• Frajer42

Určitý potenciál nad tím visel. Na lodi to mohla být slušná vyvražďovačka. Celé se to však zvrhlo v něco slovy nepopsatelného. Přál jsem si, aby všichni co nejdříve zdechli a tenhle debilní díl co nejdříve skončil. Hrozná nuda. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl a do téhle doby vůbec najhorší Pátek třináctého.(16.8.2011)

• Bloody13

Ať to beru z jakýkoliv strany, Jason na Manhattanu je skoro to nejhorší, co série nabídla (následující devítka vede na plné čáře). Těžko říct, jestli to bylo dobou - ostatně konec osmdesátek brutalitě moc nepřál. Spíš bude na vině Hedden, scénárista a režisér v jedné osobě. Název sice sliboval krvavou zábavu, jenže to by drtivou většinu filmu nesměl Jason pobíhat po lodi. Nadsázka zůstala, bodycount obrovský (19 mrtvých), ale co je větší průser, tak zmizela atmosféra. Bez kempu uprostřed lesa to zkrátka nebude nikdy ono. Po tomhle unylém, městském dobrodružství se můj nejoblíbenější hokejista sice vrátil do Crystal Lake, tam však tentokrát nebyl spokojen se svým tělem zombie atleta. LOL.(19.8.2013)

Jason na výletě...Crystal Lake už mu nestačí...Pátek jak má být(14.9.2004)

• zdenotvor

Nakoniec som sa odhodlal aj k ďalšiemu pokračovaniu mojej obľúbenej série, no dopadlo to podobne ako predchádzajúca časť, dokonca ešte horšie. Jason na Manhattane ? to nie. O vraždy síce nebola núdza, no už to ide úplne iným smerom.(17.9.2014)

• - V původním scénáři měl Jason na začátku filmu nakopnout štěkajícího psa. Kane Hodderovi, který Jasona hraje, se to ale zdálo příliš, a tak byla scéna zamítnuta. (Holina)

• - Režisér Rob Hedden obsadil do filmu svoji sestru Peggy Hedden, hraje servírku. (Stocki)

• - Počet mrtvých: Jason zavraždí 17 osob. (Stocki)