poster

Pátek třináctého 8

 • český

  Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu

 • USA

  Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

 • slovenský

  Piatok trinásteho 8: Jason na Manhattane

Horor

USA, 1989, 100 min

Režie:

Rob Hedden

Scénář:

Rob Hedden

Kamera:

Bryan England

Hudba:

Fred Mollin

Střih:

Steve Mirkovich
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  odpad!

  Tohle je už opravdu moc. V prvních dílech se Jason potuloval aspoň kolem jezera, ale aby se jen tak procházel v New Yorku ? Opravdu směšné a viděno na 4x!(30.11.2009)

 • corpsy
  ****

  Veľmi vydarené pokračovanie až sa nechce veriť, že aj ´´osmička´´ môže byť kvalitným dielom. Príchod a pobyt pána Jasona Voorheesa v NY City je naozaj bomba.(11.9.2010)

 • petero
  ***

  Čo sa mi páčilo: Jason v celej jeho kráse (proste mne stačí vidieť Jasona v akcii a som happy - má štýl), Jason pred rozbitým zrkadlom, Jason vs. kuchár, Jason a vyrušenie pankáčov, Jason si to valí kanálom, Jason si obzerá Manhattan, Jason vo vlaku (toto všetko je v poslednej tretine), pekné baby. Čo sa mi nepáčilo: slabé vraždy, slabé masky (preboha veď už v dvojke vyzerala Jasonova tvárička lepšie), Jasonova teleportácia, Jasonove vychutnávanie vrážd, hlavne zo začiatku - predtým to robil z hnevu, teraz sa v tom vyžíva, bohužiaľ tie smrte nie sú ničím výnimočné.(12.7.2006)

 • woody
  *

  Pochopte že je to odpad!ale scéna kdy se Jason prochází po Manhattanu se může stát jen tam.Však co?Kolem mě projde nějaký maník se zkrvavenu sekerou(nebo co to bylo viděl jsem to dávno)a hokejovou maskou na tváři a když se každým dílem rozkládá taky pěkně smrdí.Co je mi potom?!Vytmívačka o kterou bych si neopřel ani kolo...(26.2.2003)

 • obitus
  **

  Jason měl původně projít takřka celým New Yorkem a polovinu ho zmasakrovat. Bohužel nebyly prachy a tak se slavný bijec pohybuje většinu filmu na palubě výletní lodi. To by v zásadě ani tak nevadilo, ale film je bohužel natočený poměrně diletanstským způsobem, který způsobuje, že tu skoro není kouzlo původních filmů. V rámci série určitě podprůměr.(18.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace