poster

Noc oživlých mrtvol 3D

 • USA

  Night of the Living Dead 3D

 • Slovensko

  Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

Scénář:

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Kamera:

Andrew Parke

Hudba:

Jason Brandt
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jino
  **

  Musím ocenit dobrý nápad natočit tento film ve 3D. Je tam kozatá nahá ženská, proto je jasné, že toto remake je pro teenagery. Fanda hororů to asi moc neocení, přesto já dávám 50%.(5.9.2007)

 • kingik
  *****

  Tohle beru jako 3D experiment se zombíky, který vlastně remakem Romerova díla není a převážně jej ironizuje až paroduje. Jak jinak si vysvětlit například scénu, ve které k smrti vystrašená dívka Barb, co před chvílí měla tu čest se se zombíky venku setkat, po příchodu na farmu vidí její obyvatele, jak se v poklidu dívají v televizi na Romerův originál, který je ani moc nebaví. Stejně jako nebavil mě, ale tahle moderní verze odehrávající se v naší době a na buranské farmě, měla něco do sebe. Tu už až do samotného závěru neopustíme a k vidění zde bude nahá žena zoufale pobíhající mezi zombíky, dále nás čeká proměna farmářovy malé dcerky v zombíka a promění se i zhulený kámoš hlavního hrdiny filmu, kterého hraje Joshua DesRoches. Největší hvězdou je zde ale Sid Haig, kterému patří místní krematorium a kterému nepřijde divné, že mu najednou ožívají nebožtíci, které měl spálit , dokonce se začne považovat za spasitele. Ostatní herci v čele se známou Briannou Brown, která už nějaký ten horor na kontě má, hrají velmi solidně a nic nekazí. Masky zombíků jsou propracované, film má záměrně "look" hororů ze šedesátých let a žádná z postav zde vyloženě nepůsobí nějak extra kladným nebo sympatickým dojmem a zombíkům jdou rovnou do náruče, takže se konce hned tak někdo nedožije. A že má film slabé hodnocení? Tady se zavděčit je umění.(25.10.2010)

 • mysiak
  odpad!

  Budem milý..je to trestuhodná sračka, nepozerateľná, tupá, amatérska, s lacnou 3D konverziou...a z nepochopiteľného dôvodu vydaná bez CZ dabingu...príjemným momentom boli čiernobiele zábery z originálu, ktorý som si radšej pustil...aby som strebal tento "umelecký" zážitok...(22.5.2010)

 • iamek
  odpad!

  1, S remakem od Romera to nema nic společného. 2, Je to komedie a ne horor. 3, 3D je tady naprosto zbytečné. Je nevyužité a není tady snad žádná pořádná scéna na využití této technologie. 4, Opravdu se tomuto filmu yvhněte obloukem.(8.10.2009)

 • KatanaCZ
  odpad!

  Remake slavného Romerova filmu Night of the Living Dead? Páni, řekl jsem si. Bylo sice již od začátku jasné, že stejných kvalit tento film dosahovat nemůže, ale přeci jen jsem tak trochu doufal, že to bude dobré dílko. A ono to je přesně naopak! Je to zlé, hodně zlé. Není to horor, ale spíše něco jako nevydařená hororová "komedie", vlastně to není ani komedie, člověk se zasměje možná tak opravdu stupidním trikům. Zombie vypadají opravdu uboze, výstřely z pistole no comment (to se musí vidět), krvavé scény na úrovni hodně velké amateřiny a navíc není převážně nic vidět. Herecké výkony....to se ani nedá nesmát. Shrnuto a podtrženo jde o film na úrovni Uwa Bolla.(5.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace