poster

Noc oživlých mrtvol 3D

 • USA

  Night of the Living Dead 3D

 • Slovensko

  Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

Scénář:

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Kamera:

Andrew Parke

Hudba:

Jason Brandt
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  **

  Zíratelnitio-oblbavicio ve "3D", dávkování s řízeným uvolňováním a pouze s dohledem už závislého praktika..."hrozí zástava!!" -)) Po ampuli získávají "Gerald Tovar, Jr.(ShovelMan) a Gerald Tovar, Sr. Zombie(vetknuté rysy Salierovské)"... Jejichž přičiněním funkce znovu obnoveny...Žijúú!!!(25.2.2010)

 • Campbell
  ****

  Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

 • iamek
  odpad!

  1, S remakem od Romera to nema nic společného. 2, Je to komedie a ne horor. 3, 3D je tady naprosto zbytečné. Je nevyužité a není tady snad žádná pořádná scéna na využití této technologie. 4, Opravdu se tomuto filmu yvhněte obloukem.(8.10.2009)

 • Ruut
  *****

  Sid Haig pobíhá po lese s lopatou a mlátí zombíky se slovy: "Nekousej mě, slyšíš, nekousej mě!"(24.9.2009)

 • Maty85
  *

  Jedna * pouze za snahu ... ani za to 3D bych žádnou hvězdu nedával protože 3D zážitek odehrávající se ho děje převážně ve tmě je minimální...zbytečný film, který neměl v tomto formátu vůbec vzniknout.(4.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace