Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Moje hodnocení neberte moc vážně, měl jsem náladu, jakou jsem měl, Sid Haig je úplně boží a navíc už mi prošlo pod rukama hodně mnohem víc zoufalejších pokusů o zombie horor. Záběr na kouřové kolečko z jointa neměl chybu. 55% ZHLÉDNUTO V KINĚ v 3D - 89 KČ(13.10.2009)

• cervajzik

Dávám filmu jednu hvězdičku za snahu, aby byl film vtipný a v žádném případě NE ZA 3D EFEKTY! Ty stály úplně za hovno a akorát mě z nich bolely oči. Na závěr jen dodat, že na pomateně pobíhajcího Sida Haiga s lopatou po lese řvoucího na zombíky "Nech mě bejt, nekousej mě, pust mě" budu ještě hodně dlouho vzpomínat.(24.9.2009)

Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

• Viktooorka

Prodám dvd tohohle úžasného, suprového a dokonalého filmu.. Puštěno pouze jednou, takže jako nové a obsahující dvoje 3D brýle, použity jen jedny a též jednou... Cena dohodou.. Značka: Za rychlost bude i sleva!(18.2.2010)

• Terva

Tak jsem se odhodlal a zašel jsem do kina na Noc oživlých mrtvol ve 3D. Nic moc, spíše nic než moc. Velice jednoduchý děj odehrávající se v podstatě jen v jednom domě, podpořen naprosto hroznou hudbou a okořeněn jen asi dvěma 3D-efektama, které za to stojí. Ten film je celý ve 3D, ale jen ty dva záběry, to je trochu málo na osmdesáti minutový snímek. Jinak moc povedený konec, ten docela překvapil. Jediná osoba o které se dá něco napsat je postava Tovara, kterou hraje Sid Haig.(8.10.2009)