Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • Shr1nK

Konec. Do kina jsem šel s kámošem a Vodkou, ani ta Dodka mi nepomohla k tomu, abych se smal blbosti, nebo trapnosti filmu. Dokonce je to taková blbost, že se trapnosti filmu ani nesmějete, spíše celý film nadáváte. Komedie to rozhodně není. Jednou jsem se zasmal a zbytek filmu jsem skoro prospal. Fakt trapárna. I 3D bylo udělané uplně na hovno. Prostě další uplně zbytečný film a 90 korun v prdeli. 0,5%(15.10.2009)

• bestlama

Jeffe, doufám, že za tohle zdechneš v pekle tou nejbolestivější smrti, jakou kdy mohl Pinhead vymyslet!!!(25.10.2013)

Moje hodnocení neberte moc vážně, měl jsem náladu, jakou jsem měl, Sid Haig je úplně boží a navíc už mi prošlo pod rukama hodně mnohem víc zoufalejších pokusů o zombie horor. Záběr na kouřové kolečko z jointa neměl chybu. 55% ZHLÉDNUTO V KINĚ v 3D - 89 KČ(13.10.2009)

Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

Sid Haig pobíhá po lese s lopatou a mlátí zombíky se slovy: "Nekousej mě, slyšíš, nekousej mě!"(24.9.2009)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)