poster

Noc oživlých mrtvol 3D

 • USA

  Night of the Living Dead 3D

 • Slovensko

  Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

Scénář:

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Kamera:

Andrew Parke

Hudba:

Jason Brandt

Kostýmy:

Lisa Norcia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  *****

  Tohle beru jako 3D experiment se zombíky, který vlastně remakem Romerova díla není a převážně jej ironizuje až paroduje. Jak jinak si vysvětlit například scénu, ve které k smrti vystrašená dívka Barb, co před chvílí měla tu čest se se zombíky venku setkat, po příchodu na farmu vidí její obyvatele, jak se v poklidu dívají v televizi na Romerův originál, který je ani moc nebaví. Stejně jako nebavil mě, ale tahle moderní verze odehrávající se v naší době a na buranské farmě, měla něco do sebe. Tu už až do samotného závěru neopustíme a k vidění zde bude nahá žena zoufale pobíhající mezi zombíky, dále nás čeká proměna farmářovy malé dcerky v zombíka a promění se i zhulený kámoš hlavního hrdiny filmu, kterého hraje Joshua DesRoches. Největší hvězdou je zde ale Sid Haig, kterému patří místní krematorium a kterému nepřijde divné, že mu najednou ožívají nebožtíci, které měl spálit , dokonce se začne považovat za spasitele. Ostatní herci v čele se známou Briannou Brown, která už nějaký ten horor na kontě má, hrají velmi solidně a nic nekazí. Masky zombíků jsou propracované, film má záměrně "look" hororů ze šedesátých let a žádná z postav zde vyloženě nepůsobí nějak extra kladným nebo sympatickým dojmem a zombíkům jdou rovnou do náruče, takže se konce hned tak někdo nedožije. A že má film slabé hodnocení? Tady se zavděčit je umění.(25.10.2010)

 • Chupacabre
  ***

  Zvukové 3D efekty ... BERU ... ale koukat na 3D efekty brýlemi ... tomu jsem nějak zatím na chuť NEPŘIŠEL.(23.12.2010)

 • bestlama
  odpad!

  Jeffe, doufám, že za tohle zdechneš v pekle tou nejbolestivější smrti, jakou kdy mohl Pinhead vymyslet!!!(25.10.2013)

 • iamek
  odpad!

  1, S remakem od Romera to nema nic společného. 2, Je to komedie a ne horor. 3, 3D je tady naprosto zbytečné. Je nevyužité a není tady snad žádná pořádná scéna na využití této technologie. 4, Opravdu se tomuto filmu yvhněte obloukem.(8.10.2009)

 • Skejpr
  *****

  Film je samozřejmě především naprosto do nebe volající sračka, její guilty pleasure potenciál je ale neuvěřitelný, imbecilita skutečně zábavná a Sig Haig je... Vincent Price naší generace :) BTW záběr na obřího jointa je pravděpodobně nejlépe využité 3D, jaké jsem zatím viděl ;) Objektivně? Jedna hvězda... Ale užil jsem si to opravdu maximálně!!! Takže.. Proč ne těch 5 hvězd, hodnocení filmu to stejně nijak výrazně nepomůže...(24.9.2009)

 • - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace