Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Není to tak strašný, jak se dalo čekat a jak všichni tvrdí. Znám teda o dost horší remaky.50%(14.8.2015)

• cervajzik

Dávám filmu jednu hvězdičku za snahu, aby byl film vtipný a v žádném případě NE ZA 3D EFEKTY! Ty stály úplně za hovno a akorát mě z nich bolely oči. Na závěr jen dodat, že na pomateně pobíhajcího Sida Haiga s lopatou po lese řvoucího na zombíky "Nech mě bejt, nekousej mě, pust mě" budu ještě hodně dlouho vzpomínat.(24.9.2009)

• mysiak

Budem milý..je to trestuhodná sračka, nepozerateľná, tupá, amatérska, s lacnou 3D konverziou...a z nepochopiteľného dôvodu vydaná bez CZ dabingu...príjemným momentom boli čiernobiele zábery z originálu, ktorý som si radšej pustil...aby som strebal tento "umelecký" zážitok...(22.5.2010)

Zvukové 3D efekty ... BERU ... ale koukat na 3D efekty brýlemi ... tomu jsem nějak zatím na chuť NEPŘIŠEL.(23.12.2010)

• Jino

Musím ocenit dobrý nápad natočit tento film ve 3D. Je tam kozatá nahá ženská, proto je jasné, že toto remake je pro teenagery. Fanda hororů to asi moc neocení, přesto já dávám 50%.(5.9.2007)