Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • giallo

Velké zneuctění kultovní klasiky příšernou fušeřinou. Tohle si Romero nezasloužil...(18.4.2016)

• SOLOM.

Tak nevím jestli se mám smát a nebo brečet. Tohle mi přijde jako docela slušné zprznění původního snímku. Ani ten slavný 3D formát tomu moc nepomohl. Určitě se zde našlo několik světlejších chvilek (viz. scénka s rýčem), ale jinak jsem se dost nudil. Zhruba v půlce se to celé začalo zvrtávat v jakousi černou komedii, která kromě keců o hulení a erotické scénky nabídla už jen nulové gore efekty a průměrné zombie masky. No teda žádný zázrak to rozhodně nebyl, odpad sice taky ne, ale na víc jak 40% to nemá.(8.6.2010)

• Jino

Musím ocenit dobrý nápad natočit tento film ve 3D. Je tam kozatá nahá ženská, proto je jasné, že toto remake je pro teenagery. Fanda hororů to asi moc neocení, přesto já dávám 50%.(5.9.2007)

Zvukové 3D efekty ... BERU ... ale koukat na 3D efekty brýlemi ... tomu jsem nějak zatím na chuť NEPŘIŠEL.(23.12.2010)

• Faustka

Zíratelnitio-oblbavicio ve "3D", dávkování s řízeným uvolňováním a pouze s dohledem už závislého praktika..."hrozí zástava!!" -)) Po ampuli získávají "Gerald Tovar, Jr.(ShovelMan) a Gerald Tovar, Sr. Zombie(vetknuté rysy Salierovské)"... Jejichž přičiněním funkce znovu obnoveny...Žijúú!!!(25.2.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)