poster

Futurama: Benderova hra

 • USA

  Futurama: Bender's Game

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2008, 88 min

 • Haluzz
  **

  Smutná ukázka postupně se zhoršující kvality Futuramých filmů. Citace se mění v bezduché vykrádání, mizí hravost a zbývá jen trapnost ...(22.6.2009)

 • klerik
  **

  Hlavný problém: sakra, je to fantasy! Druhotný problém: nudná fantasy. Keď si spomeniem, ako v jednom jedinom diele dokázal SOUTH PARK omnoho lepšie sparodovať PÁNA PRSTEŇOV, je to o to slabšie. Navyše som nedávno videl diel Futuramy, kde v jednom jedinom diele využili Minority Report, Trona i Avatara, a bolo to skvelé. Toto je zbytočne naťahované, doslovné a málo vtipné... A ani stopa po Enderovej hre...(18.10.2012)

 • Eddard
  **

  Money, money, money - must be funny! Aneb když už děláte něco čistě zištně a jde to na tom vidět, udělejte to prosím tak, aby to za ty peníze stálo. A když už v tom budete, nemusíte močit a plivat na štít jednoho z nejlepších animovaných seriálů poslední doby. Takže tak. Ani památka po sociálně/politicko-kritických motivech, zato snaha o co nejčastější citace a intertextuální přesahy do dnešní popkultury tady hraničí s obžerstvím a především - nejsou vůbec vtipné. Hodinu a půl trvající mlácení prázdné slámy, takže nemůžu jinak - milí tvůrci: "Kiss my soft pink ass!" 30%(14.12.2008)

 • D.Moore
  ***

  Na můj vkus už poněkud přeplácané... Nicméně stále nadprůměr.(24.3.2011)

 • Djkoma
  ***

  Benderova hra působí jako slepenec tří dílů seriálu, které jsou uměle napojeny, aby předvedli všechnu fantazii a ochotu autorů okopírovat cokoliv (Pán prstenů, Narnie i další ...). Celkově to opět vypadá jako natahovaný seriálový díl, který nemá dostatek opravdu kvalitních vtipů a i postavy hodně ztrácejí. Naštěstí právě stylizace v poslední "části" filmu v prostředí fantasy hodně film zachraňuje alespoň průměrné hodnocení... Chvílemi mi přišlo, že autoři trochu nevědí, co vymyslet a tam komplikují již jednou řečené a vzniklo by tak i pár otázek, kdyby samozřejmě Futuramu někdo bral doslovně...(30.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace