poster

Futurama: Benderova hra

 • USA

  Futurama: Bender's Game

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2008, 88 min

 • Eddard
  **

  Money, money, money - must be funny! Aneb když už děláte něco čistě zištně a jde to na tom vidět, udělejte to prosím tak, aby to za ty peníze stálo. A když už v tom budete, nemusíte močit a plivat na štít jednoho z nejlepších animovaných seriálů poslední doby. Takže tak. Ani památka po sociálně/politicko-kritických motivech, zato snaha o co nejčastější citace a intertextuální přesahy do dnešní popkultury tady hraničí s obžerstvím a především - nejsou vůbec vtipné. Hodinu a půl trvající mlácení prázdné slámy, takže nemůžu jinak - milí tvůrci: "Kiss my soft pink ass!" 30%(14.12.2008)

 • Momo_desu
  ****

  Prvá polovica za 4 a druhá za 5..(27.9.2012)

 • Mertax
  **

  To si raději pustím 4 průměrný díly a vyjde mi to líp. Potrvá to stejně dlouho a pobavím se mnohem víc. Slibný rozjezd mě nabudil, pak už se to stalou hodně nepovedou a trapnou Benderovou hrou. Vtip zmizel kdesi v hlubinách Morie... Tady bohužel "do třetice všeho dobrého" neplatí, co se celovečerních Futurama filmů týče.(14.11.2008)

 • mysiak
  ****

  Najpsycho Futurama...ale vynikajúca paródia na fantasy filmy, skvelý humor..no proste typická Futurama(13.5.2009)

 • paascha
  ***

  tradiční vtipná dlouhá Futurama. Víc dlouhá, než vtipná, ale i tak dobrý(17.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace