poster

Futurama: Benderova hra

 • USA

  Futurama: Bender's Game

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2008, 88 min

 • Ivoshek
  **

  Po dvou celovečerních Futuramách (Benders Big Score a tohle) se mi čím dál víc stýská po původních 25-minutových dílech. Zatím se ze dvou pokusů ani jednou nepovedlo udržet tempo a frekvenci gagů po celých 90 minut. Kromě toho, tentokrát nedává děj ani moc logicky smysl. Navíc místo parodování současnosti se tvůrci pustili do parodie Tolkiena a Hvězdných válek (byť zrovna kvazistředověká část je asi nejvtipnější - třeba u Bendera jako hradního pána, který nutí trpaslíky do sebezničujícího tance a následně je požírá, jsem dostal brutální záchvat smíchu).(24.5.2009)

 • Haluzz
  **

  Smutná ukázka postupně se zhoršující kvality Futuramých filmů. Citace se mění v bezduché vykrádání, mizí hravost a zbývá jen trapnost ...(22.6.2009)

 • xxmartinxx
  **

  Další velké zklamání, kdy hrdinové mého oblíbeného seriálu ztrapňují sami sebe a celý svět Futuramy. I tenhle díl naprosto postrádá oblíbený humor a děj neutáhne délku celovečerního filmu. Kam se poděla působivost , vtipnost a akce epizod... Tohle je dlouhé, nudné, zbytečné a, i když to nerad říkám, naprosto obtěžující. Futuramo, vrať se! Ale rozhodně ne v téhle podobě... Tohle přece nejsi ty!(12.12.2009)

 • F.man
  ***

  Stejně jako minulé díly má i Bender's Game velice silné okamžiky, ale na 88 minut to prostě nemá potřebnou kopaktnost... Ne, po třech filmech už jsem si jistý, že filmový formát Futuramě nesluší. We're owl exterminators!(11.2.2009)

 • Yardak
  ****

  Nejlepší část snímku je posledních třicet minut, kdy se příběh ocitá v Benderově fantazii, která je perfektní parodií na Pána Prstenů:). Silné 4 hvězdy.(21.11.2008)

 • - Sestra v blázinci, kam je poslán Bender, se jmenuje Ratchetová, čímž seriál odkazuje na sadistickou sestru Ratchedovou z filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Té je robotí sestra také nápadně podobná. (Ištván87)

 • - Uvidíme zde znovu hostujícího herce Georgea Takeia. (Matrinx)

 • - Samotný název filmu je parodií na knihu "Ender's Game" od Orsona Scotta Carda. (Matrinx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace