Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

teutates

Ďalšie trápne pokračovanie American Pie, ktoré len kazí dobre meno tejto značke. Pre mňa sa American Pie skončilo tretím pokračovaním (svatbou). Nie, že by som na to zanevrel, ale ďalšie pokračovania tejto série sú úplne out. Beta House predstavuje trápne americké spolky a ich zvyky. Dejovo je o ničom. Pretože tento film žiaden dej nemá. Scény, ktoré by asi mali vyvolať smiech ma skôr poriadne znechutili... herecké výkony "famózne" :) ale nie teraz vážne hrozné. Tento snímok je doslova odpad. Jedinú hviezdičku dávam pobehujúcim slečnám, ktoré ako jediné to ako tak zatancovali... 2/10 ()

Sašenka165

Pár extrémně vtipných momentů nezachrání extrémně podprůměrný film s extrémně strašnými hereckými výkony a extrémně příšerným příběhem. Je to prostě extrémní blbost. ()

klerik

V pohode. Kozy, chlast, sex. Celé je to uletené a neberie sa to vážne. Hrdinovia nič moc, ale má to spád. V pohode... ()

Yardak

Sice je to dost ujeté, ale přitom zase velmi zábavné. Plus takový kotel hezkých holek:)). Je to lepší než 4 a 5 díl, takže ještě slabé 3 hvězdy. ()

heyda

Doposavaď jednoznačně nejtrapnější a nejnechutnější díl Prciček. První 3 díly mají své kouzlo, které jen tak nevyprchá. Od 4. dílu začaly šílené orgie, které se mi líbily pouze v Nahé míli. Jelikož už mám za sebou i Prcičky 7: kniha lásky, tak můžu s klidným svědomím tvrdit, že SPOLEK BETA je nejhorší díl prciček a pokud mám naopak doporučit nějaký díl z nových prciček, tak docela povedená je NAHÁ MÍLE..... I kdybych opravdu chtěl, tak víc, jak na 1 hvězdičku Spolek Beta nevidím. Zklamání: 10% ()

jonyyy

Bohužel jsem nikdy nebyl na vtipy typu pochcané kalhoty nebo zvracecí válka. Tohle už s prvními prcičkami nemá společného nic snad krom jména Stifler a Eugena Leveho. ()

eraserhead666

Škoda (kromě toho, že nejzábavnějším na celém filmu je jeho slovenský název), že k tomu zábavnějšímu a nejzajímavějšímu z celého filmu dojde až v poslední půlhodině. Jinak to je klasický slabší průměr, kterému ten prcičkovský titulek spíše škodí než prospívá. 2,5* ()

claudel

Poslední díl z možná nekonečné série, jejž jsem dosud neviděl. Potěšila mě účast některých postav z poměrně povedené Nahé míle. Jelikož se však jedná o nejnechutnější díl ze všech, můj slabší žaludek nemůže hodnotit výše než dvěma hvězdičkami. ()

Ištván87 odpad!

Tolik krásnejch nahejch holek a úplně k ničemu... Film je mizerně natočený (po technické stránce), není v něm snad jeden jediný slušnější vtip, naprosto to nefunguje... Jenom kvůli tomu velkému množství nahotinek jednu hvězdičku dát nemůžu, protože to už se můžu podívat na net a tam je jich ještě víc... ()

ARI50

Pořád si to drží svojí slabší stránku kde dostáváme ve směs stejnou porci jako v předchozím díle, i když dostaneme trochu zvrhlou soutěž přesto se bavíme na stejné úrovni ale už začínám postrádat staré známe. ()

Bauer

Tak tohle žeru!!! Samozřejmně se to nevyrovná prvním třem American Pie ale tohle mně dost překvapilo. Na táboře byl naprosto hruzostrašný snímek. Potom přišla velmi solidní Nahá míle, no a teď tu máme dost vydařený Spolek Beta. Teda, přiznám se, že takto pohodový film jsem dlouho neviděl a krásně jsem se u něj odreagoval. Jasně, že scénář stoji za starou bačkoru ale co je mi do něj, když v něm je plno zábavy. Samozřejmností je alespoň jedna nechutná scénaa zde jich bylo docela hodně například zvracení ale scéna s medvídkem ( vy víte jakou myslím ) mně skutečne dost pobavilo, i když bylo poněkud nechutná. Na mladých hercích je vidět, že si natačení užívají a já se jim ani nedivím, když jsou v obležení krásnách slečen! Docela bych bral další díl ale otázkou je, zda-li by byl tak vtipný jako právě tento. Pro mně osobně je to 3,5* a zcela jistě je to skvělá zábava! ()

MáŠa

No, snímek občas trošku přestřeluje a srandu si dělá z věcí jako blití víc než je zdrávo, přesto to sou furt moje milované Prcičky, u kterých člověk zažije nemálo výtlemů smíchu. Na první tři díly to sice nemá, furt je to ale film hezký, občas i celkem prsatý :-) ()

Kamca_ odpad!

Tohle byl zatím nejtrapnější a nejhorší díl ze všech. Tyhle témata typu přidejte se do bratrstva tu byly už mockrát a je to čím dál trapnější a nechutný. ()

ScarPoul

Oproti piatemu dielu sa jedná o výrazné zlepšenie. Na druhú stranu sa ale tento diel nedá porovnávať s pôvodnou trilógiou a musia sa brať do úvahy trocha iné pozitíva. Za prvé je dôležité zabudnúť na všetko čo tento diel s pôvodnými filmami spája. Eugenea Levyho tu musíme brať ako akéhosi mudrca a meno Stifler ako niečo náhodne, čím by sme si nemali robiť starosti, len ho jednoducho akceptovať. Čaro tohto filmu spočíva v jednej jedinej veci a to - že nám ukazuje ten úžasný americký spolkový život, kde sa chlastá a súloží a popritom tam prebehne súťaž o lepší spolok, pričom nechýba kopec exploitačných genitálií a podarených vtipov na všemožné úchylky. Nebudem klamať - bavil som sa. Vždy keď si tento film pozrie ma vie skvelo pobaviť, jediné čo mi stačí je vypnúť mozog. Jeden s tých lepších dielov, vytvorených priamo pre video a DVD. ()

Silence

Suverénní jednohvězdičkový film chrlící na nebohého diváka v mnoha záběrech naprosto všechny tělní tekutiny... tedy, všechny kromě krve. Je to neskonale pitomé, hloupé, imbecilní, nechutné... ale také tak neuvěřitelně zvráceně zábavné! Ani se nějak nestydím, že mi Beta House přirostl k srdci, jako ztřeštěná guilty pleasure s několika výbornými hláškami a odkazy a s hustotou nahých těl na centimetr filmového pásu tak velkou, že umístění vysoko v tématicky zaměřených žebříčcích je jistotou... P.S.: Nepodceňujte šprty! :) ()

Johny_fork

S původní trilogií se to nedá vůbec srovnávat, většina filmu je dost trapná a proč tam proboha musí být tolik blití a ejakulátu? Jedna hvězdička za těch pár vtipných momentů a druhá za skutečně sexy komparz. S vypnutým mozkem se to dá zkousnout. ()

JohnCZ

A Beta House opět pokračuje v sestupné tendenci. Tentokrát míra nechutností přerostla únosnou mez. Tento díl byl vážně místy dost nechutný a tak celkově o ničem. Pár vtípku sice bylo vydařených, Eugene Levy byl jako vždy dokonalej, ale jinak jde o hodně podprůměrnou komedii. Meghan Heffern je ale kočka, to se musí nechat. Nicméně, pokud je ve Státech opravdu takovéhle školství, tak balim kufry. Slabší 2*. ()