Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

3n3my

Od trojky Svatby to ide dole vodou. Táto časť je v prvej polovici takmer nepozerateľná. Mal som dokonca dojem, že ide o lacný pornofilm vo veľmi zlom prevedení, až na to, že sa to snažilo byť komédiou a boli tam tie nechutnosti. V druhej polovici to súťaž trochu povytiahla, ale aj tak sa o herectve, scenári a podobných veciach, čo k filmu patria, nedá moc hovoriť. ()

otík

Těžko hodnotit film, který veřejně prezentuje zvrhlost amerických teenagerů a zároveň je celkem zábavný. Teda kromě veškerých fekálních pokusů o vtipnost. Šesté prcičky samozřejmě nemají kouzlo prvních třech klasických dílů, jsou plné sexu a chlastání, přesto chvílemi baví svou pohodou. ()

Nivenx

Hodně vydařený díl s herci, kteří byly v nahé míli. Trapných scének drobet ubylo, i když jich je tu také dostatek. Ale celkově já se bavil. 55% ()

Mrkvič odpad!

U Nahé míle jsem se párkrát i zasmál, ale tohle? Ani ždibet originality nebo jakéhokoliv překvapení, či dokonce vtipu. Kozičky, sex, kozičky, kozičky a sex, toť celá náplň filmu. Opravdu lepší pustit si nějaký porno. ()

DJ Rocco iNc

Predaj DVD $18,584,076 Riadna úbohosť. Nulová účasť v kinách je už samozrejmosťou. Táto časť mi pripomína rozprávku Mačky a psi 2: Pomsta Kitty Galore. ()

Ryuuhei

Vsadit na pokračování s postavami z minulého dílu nebylo zrovna dvakrát šťastné. Hlavně co se týče Erika - když už nevěděli scénáristi co by, udělali z jeho holky blbku, která jen tak z ničeho nic uteče s někým jiným. A je hotovo - přichází čas vejšky, kde se jen paří, paří a ke konci i soutěží. Dominuje nahota, zvratky a v jenom případě i koňský výměšek. Už hodně zoufalá snaha těžit ze série. Nebýt anti-intelektuál, asi bych to nezvládl. Takhle jsem jen koukal, koukal, jednou se křečovitě zasmál a to by bylo vše. ()

LordSnape

Zbytečný díl plný prdelek a koziček. Skoro nic zde nefunguje. Vtipné to není už ani trochu, a tak si autoři musí vynucovat pozornost zvracením. ()

Lachtaan

Ve stejných vodách jako Nahá míle se o rok později svezl i Spolek Beta. Při vzpomínání na poslední zhlédnutí se mi obě komedie i trochu motají dohromady. U takových prostých filmů to ale ničemu nevadí. ()

MiCM

Nechápu, že to někdo hodnotí tak špatně.. Je přece jasné co se od toho dá očekávat. Pokud to pro někoho není, proč se na to pak dívá? Náročná to cesta do rakve.. ()

ywo666

Najlepší diel od dvojky. Jednotka super, dvojka jak by smed, trojka stráca dych a 4 je fakt slabá, v 5 nastáva posun do predu a 6? Je to fakt husté. K filmu som sa dostal náhodou a očakával som ten najhorší odpad. A ten sa mi v podstate nedostal. Ako námet nie je ničím nový. Ale tvorcovia hodne pritvrdili takže film rozhodne pobaví. najprv ale musíte film akceptovať taký aký je. Plno nahoty (a tým myslím naozaj plno), nechutné vtipy, trápne vtipy, vydarené vtipy. Niektoré nápady bojujú prooti otrepanosti tak, že sú dotiahnuté do extrému. Beta House je proste nasprostejšia, najúchylnejšia, ale zároveň najlepšia teen komédia svojej doby. Musím sa prikloniť k názorom, že film má cenu, keď sa pozerá, s kamošmi a pivom v ruke a pivami v bruchu. Som zvedavý, čo nám prinesie 7:-) ()

majxik

Uff, nevím... jako místama jsem se bavil ale necelou dobu. A asi nejvíce mě zklamalo že z lehce pikantního humoru se to vyvinulo do samého sexu.... :-/ takže zoufalej díl.... ()

Phietros

Pokračování partičky z Nahé míle, tentokrát o chlup slabší a už hodně na hraně všeho! Myslím, že další díl už nebude ani třeba.. Co se musí nechat, tak krásný holky, odvážný scény, uvítací rituál, Jimův táta a to je asi vše! 40% ()

Timak

Hrozná kravina. Divím se že má ještě někdo odvahu něco takovýho natočit. Ale kvůli těm krásnejm holkám si to dvě hvězdy zaslouží. Ale prosím už no more american pie ()

demented

Uj, bisťtu. To už je na svete aj šestka? - som si povedal a ako správny trasher som sa na ňu vrhol. Amíci sa s tým teda moc neserú :) Beta House je kvalitatívne niekde na úrovni predchádzajúceho Naked Mile - takže nič moc, ale na druhú stranu sa im nepodarilo podliesť ani absloútne dno (Band Camp). Na tejto sérií oceňujem jeden fakt - na nič sa nehrá a ide na vec hneď od začiatku (čo tam po nejakom deji - jediná vec, pre ktorú to niekto pozerá, sú predsa nahotinky - ovalil ma závan ranných 80.rokov a pripadal som si, ako keby som znova pozeral Porky´s. Btw - film sa nechal inšpirovať ešte jednou klasikou a to je prvý diel Šprtej série - aj keď tu je to trošku naruby). Krásne trojhviezdičkové hodnotenie len z nostalgie, pretože tento humor už ide trošku mimo mňa (to som už fakt taký starý alebo pripadalo to neustále recyklovanie miliónkrát vyvrhnutých vtipov trapné aj niekomu inému?). Na rozdiel od predchádzajúceho dielu mi ale v hlave utkveli štyri momenty - úvodná DP akcia (som veľmi rád, že sme sa dopracvoali už aj k niečomu drsnejšiemu :), celkom zábavný cumshot (ako inak :), závody v pití piva/blití a ruská ruleta. A to rozhodne nie je málo :) ()

VasaX

Šestkrát už je opravdu moc...jediné co mi imponovalo byla "lehká parodie" na Apokalypsu a všechny ty "hot chicks". Tím ospravedlňuji svou jednu jedinou *. Tahle série je jako Titanik, tak slibně začala... ()