A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Rekpet

Dobrý film, jediné co mi na něm trochu vadilo byla *SPOILER* horizontální otočka a s tím extrémně starým vrtulníkem, vím že prostě nejde o realitu, ale toto šíleně vyčnívalo... Aj ten tank byl 100x reálnější *END OF SPOILER* 4 hvězdičky si tento film určitě zaslouží. ()

M.E.K.Y

Očekávání napovídala kde co, ale až tak horké to s touto akční řežbou není! A-Team dokonce ani není "áčková" záležitost, ale rozhodně má svůj styl, který mu nelze upřít. Když to vezmu kolem a kolem, tak je to pouze velká lžíce amerického klišé, ale světe div se, ono to drží při sobě, funguje a není to blbost! Je pravda, že čtveřice "supermanů" všechno ví, všude byli, vždy jsou v pravý čas na pravém místě a ještě se u toho tváří "stylově", ale dá se to překousnout, protože A-Team je založený pouze na akci a charismatu "silné čtyřky", což nakonec stačí k tomu, aby jste si film užili. Navíc akční dávka se divákovi v krvi rychle vstřebá, takže no problemo! Humor nezůstává stranou a rovněž je dávkován v podobě různých gegů či hlášek, celkem solidně. Jak říkám, film se může opřít i o známé herce, na kterých jde vidět, že si své role užili! Závěr? Stylová jednohubka, která si svou akci mydlí od začátku do konce a nenechá se ničím ani nikým rušit. Zapomeňte na různé chyby, detaily a korekce (v tomto případě se částečně dají odpustit), jen vypněte a bavte se! ()

Deywid

Tento veľmi príjemný návrat do rokov 80-tych zrážajú 3 veci: 1. zlý timing....2. nevyvážené tepmo...3. príšerný strih akčných scén....napriek tomu som sa veľmi dobre bavil :))....70 % ()

masiko

Jeden z TOP 5 filmu roku 2010 a zdaleka nejlepší blockbuster od jedničky Transformerů. Cool hlášky, nápaditá akce, slušnej záporák, trocha šílenství... Jediná chybka je kladení přílišných nároků na diváka (na to, že se jedná o letní popkorňák). Z některých scén jsem byl totiž tak unešen, že dalších 5 minut mi uteklo a já pak úplně netušil, co se vlastně děje :D. Každopádně je to jen drobná vada na jinak perfektnim filmu. Je mi opravdu líto, že to v kinech propadlo, a nedávám to za vinu ničemu jinému než nedostatečné propagaci... ()

JK-Stinger

Slušná akční jízda, plná parádních hlášek a vtipných scén. Bohužel má tak trochu průhledný příběh a pokud někdo očekává realitu, bude hluboce zklamán (vrtulníky vzhůru nohama, řízení "létající tanku" pomocí jeho děla...). Nicméně ti druzí se budou dobře bavit a o to přeci jde. ()

Nekgro

Lehká akční odreagovačka s příliš nevydařenými efekty, které působily až moc počítačově. Avšak jednotlivý členi A-teamu byli zvoleni dobře a jejich charaktery naprosto vystihli. Liam Neeson coby Hannibal pasuje do role charaktetrního, ve-všech-situacíh-klidného velitele. Face,co by lamače dívčích "srdcí" a vtipálka, ztvárnil Cooper také na jedničku. Navíc scéna v sanatoriu, kdy se jdou dívat na film s 3D brýlemi, neměla chybu. Tomu říkám 3D efekty. :D ()

zdenur

Až moc užvaněné, ale při akčních scénách jsem se dostával do totální extáze. Hlavně díky kouskům toho magora Murdocka. ()

Luukec

Přišlo mi to podobně ujetý jako Expandables.. parta týpků se neohroženě vrhá do misí, kde by většina obyvatel této planety asi umřelo, nebo by do nich ani nešlo. Celkově se mi to ale líbilo, zajimavá akční podívaná která je chvílama dokonce i (pravděpodobně úmyslně) vtipná.. ()

Aldanar

Pro mě velké zklamání. Čekal jsem akční jízdu, a ne zmateně vypadající videoklip. Hodně zmatený! K tomu ještě se snaží Carnahan opičit po Bayovi a dohnat ho v počtu výbuchů. Proč proboha nakonci potopili tu loď? A hroutící se kontajnery vybychujou jen tak zbůhdarma. A nejvíc jsem se nasmál u scény v bance - BA Baracus pada 20 pater takrka volnym padem, dopadne už bez jakéhokoli jištění a ještě má sílu doběhnout pro kufřík, pomlátit se se zlounem Pikem, který jen tak mimochodem omota provaz oblekem (aby si nespalil ruku když pojede dolů) a sklouzne po tomto laně opět cca 20 pater aby při cestě dolů druhou rukou ostřeloval Baracuse... ha ha ha ha ha ha ha ha ha - bohužel jen ironicky :-( Co se týče hodnocení - je to relativní. Nebylo to až zas tak zlé v porovnání s jinými, ale na pozice, na které to aspirovalo podle mě bída. ()

maty39

Překvapivě více vtipné, než akční. Více jsem se smál, než bavil akčními scénami (ty jsou digitálně zprasené a nebo příliš divoce sestříhané). Ve výsledku je to jen zábavná blbůstka ve stylu loňského GI Joe. 70% ()

Kratoc

Na tenhle film se dá dívat dvěma pohledy. První pohled (ten horší) je, když neznáte původní seriál. A tak si říkáte jak jsou charaktery přehnané, co se děje na plátně by ve skutečnosti nemohlo nikdy být - ani když hodně přimhouříte oči i když se to tváří vše zatraceně vážně. Druhý pohled, ten pozitivnější je, když víte o původní sérii a najednou ty charaktery z klasických osmedesátek ožívají v kulisách 21. století. Naštěstí jsme ušetření nějakých ultramoderních triků a vše se drží klasických linek, nic není moc komplikované, všechno plyne. Postavy hláškují jako o život, zůstávají věrni svým seriálovým předlohám, tak co chtít více. No, já bych chtěl. Podle mého zůstal film někde na půl cesty. Na běžný military film je A-Team plný superhrdinů (podle jejich nezranitelnosti a věcí, které provádí - vyskočit tankem z letadla, brzdit střely z kanónu a přežít? S tím by měl co dělat i superman), ale na klasický superhrdinský film se zase tváří až příliš vážně (aneb my jsme Rangers, kdo je víc). ()

panmroz

pro me osobne je Joe Carnahan takovej přístupnější Michael Bay nebo Guy Richie. Zkrátka pořád je to výplach, ale co nemám rád na těch dvou, je tady jakousi záhadou nepřítomno. ()

majo_svk

A-Team je pre mňa jeden z najväčších filmových zážitkov tohto roku. Snímok nadupaný akciami, humorom a vtipnými hláškami diváka chytí a nepustí od začiatku až do konca. Seriál z 80-tych rokov si takúto poctu určite zaslúžil. Som strašne šťastný, že tento film vznikol a má môj veľký obdiv. Pocit, ktorý vo mne zanechal je úžasný. ()

RomeroIsGod

Digitální akční náser, u kterýho se nesmí myslet. A pak si vychutnáš Bradleyho Coopera, lítání v tanku, GMC a další nezbytnosti tohohle osmdesátkovýho fláku. 80% ()

Atheas

Pekelně nadupaná záležitost, s těmi nejtrapnějšími a nejdokonalejšími hláškami co jsem kdy slyšel. Nezapomenu - A Team navždy v srdci mém. A kdyby se objevil ještě jeden nepřítel, tak se neboj KREJU TI ZÁDA ;) ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)