A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

TheKiw

Jeden z nejzábavnějších filmů roku vůbec. Pořád maličko doufám, že někomu v Hollywoodu rupne v bedně a dvojka bude. ()

Mikino00

Naprosto skvělá oddechovka, při které vypnete mozek a nepřemýšlíte. Lepší než nějaké Smrtonosné zbraně a podobně. Akční film jako z 80. let s nádechem komedie, opravdu povedenými vtipy (kudy se jede do Berlína?) a stylovostí. Děj není nijak závratný a je dost předvídatelný, konec trochu zklamal. ()

Milky.

Možná za moje hodnocení může má neznalost originálu, ale tohle prostě víc jak 3 nezaslouží. Ano, chvílemi jsem se bavil, ale často jsem si připadal stejně lobotomizovaný jako při sledování TV Nova. Být mi cca 13-15 tak si to královsky užívám, ale takhle jsem to kromě pár absurdních úsměvů prostě přežil. Co se týče herců, nemůžu si pomoct, ale nevím jestli mi Liam Neeson prostě nesedl do role nebo mi vadí přímo jeho xicht, ale když pominu režijní a scénáristické hovadiny tak Neeson byl pro mě jedním z největších mínusů celého filmu. Hned za ním následoval jakýsi trapný Quinton Jackson snažící se být těžce cool a jeho morální očista a následné očištění mi přišlo jako daleko ubožejší kus scénáře než jódlující veverka, kterou bych natočil na dvorku. Na druhou stranu dvojka Cooper a Copley...to je něco jiného. Coopera přejdu komentářem "solidní bavič" ale co předváděl Sharlto Copley to byl vyloženě luxus, bylo vidět, že blázna si zahrál s chutí a talent tam je. Velice se těším na jeho další projekty a jsem zvědavý jestli jeho hvězda půjde nahoru (kam ji s radostí táhne Blomkamp) nebo klesne do nekonečné řady neznámých herců s promarněným talentem. No nakonec jsem popřemýšlel a zestartu uvedené 3 beru zpět, osobně tomu dávám 2 a to jen díky vcelku solidním a koukatelným masově digitálním scénám (ikdyž co si budeme nalhávat, špička to není). Jinak film stojí za velké h***o a je to jen další kousek, který za chvíli uvidíme s velkou slávou uvedený na Nově jako film týdne...nebo co tam teď vlastně frčí, nějak to nesleduju. ()

Oyer

Vcelku povedený průměrný akčňák. Několik dobrých efektů, zaměřeno na promyšlené, zběsilé akce, kdy nepřítel né a né hrdiny trefit. S ničím novým a převratným tento snímek nepřišel. Pouze příjemná oddychovka plná výbuchů, dělbuchů, výstřelů a útoků... (Dabing Pavla Soukupa Liamu Neesonovi byl katastrofický). ()

Movie Gourmet

Pořádná a vtipná akce u které se člověk výborně baví a nemusí se bát, že se bude u ní nudit. Výborný Liam Neeson, sympaťák všech sympaťáků Bradley Cooper, šílenec Shalrto Copley a drsňák Quinton 'Rampage' Jackson - tihle ostřílení hoši tvoří suprovní "tým snů". Verdikt: 3* a 75 %. PS. Je třeba brát vše s nadhledem a být připraven se pořádně smát a bavit a snažit se pochytat všechny ty hlášky a skeče. Je to kravina, ale nehorázně dobrá a člověk se u ní skvěle baví. ()

Marys

Rating PG-13 ubral tomuto filmu strašne veľa. Zaslúžil by si aspoň minimálnu dávku erotiky a násilia. Takto to okrem vizuálneho efektu nemalo takmer nič. Skvelé plány, čo zakaždým vyjdú, množstvo výbuchov, keď sa dostávame k súbojom, tak sú tak dynamicky natočené, že v nich nevidíme nič, málo napätia, keby tá Jessica ukázala aspoň bradavku, no takto to bola len jedna drahá, pomerne dlhá, aj keď dejovo nahustená nuda. ()

Yardie

Sobotní večer, žena s dětmi pryč, pustil jsem se do žehlení. Chtělo to k tomu něco lehkého jako zvukovou a obrazovou clonu, nad čím nemusí člověk přemýšlet a být plně soustředěný. V TV běželo toto, tak jsem si říkal, ideální. Ale splňovalo to předpoklady až moc. Od začátku do konce naprosto přímočaré a průhledné, žádná rafinovanost či překvapení. Odlehčené to bylo až přes příliš, už to trošku hraničilo s fraškou. Ani mi nepřišlo, že by to bylo nějak extra vtipné. Bylo tam pár hlášek a vtipnějších scén, ale docela málo na tak odlehčený film s nadhledem, za který se to bralo. Rozhovory mnohdy trošku trapné a nevím, jestli to tam mělo být nebo to tak jen vyznělo. Asi měly být vtipné, ale nějak nebyly. Celkově tedy spíše zklamání a to i na to žehlení. Mám rád Neesona i Coopera, Copleymu role taky parádně sedla, ale to je málo. Bylo to takové podivné. No a ten střih, to vypadalo, že to dělal ten šílenec Murdock. Promarněný potenciál. Takových 50%. Howgh! ()

Klajnik

Jeden z nejzábavnějších akčňáků, co jsem kdy viděl. Chemie mezi čtveřicí postav A-Teamu funguje vyloženě skvěle a akce je rovněž dobrá. V jedný pasáži je sice přestřelená (zhruba na úrovni přeskakování mrakodrapů v Rychle a Zběsile 7), ale vzhledem k tomu, že mě to jenom rozesmálo a scéna sama o sobě funguje, tak neberu jako mínus to, že to fyzikálně nedává smysl. Tento film má ještě výhodu: Divák může mít o filmu velmi jasno už z prvních 21 minut, kde jsou odprezentovány všechny kvality. Přesto mu nedojde tempo! Je to jeden z filmů, u nichž jsem si přál pokračování, které však nikdy nevzniklo a teď už je pozdě, protože herci příliš zestárli a já nejsem fanda akčňáků s dědky (snad s vyjímkou absurdného pátého Ramba, ale to je poněkud jiná kategorie filmu). Málo který velký akčňák zkrátka funguje v rovině akční i té dialogové. ()

Greg25

A-Team je akční film to každopádně, ale taky je to neskutečná jízda, s neskutečně fajn chlápky, obrovským vtipným potencionálem. Prostě adrenalin z horské dráhy a jízda kterou si vrchovatě užijete. 90% ()

krusty2

Tak toto ma bavilo a dokonca mi ani nahodou nevadi stupidny scenar. Sharlto Copley je opat super a keby ho tu nebolo,bolo by zleeee. ()

Strike

Zatim nejzábavnější film roku. Obsazení parádní, zábava taky, over the top akce spousty ( i když občas trochu nepřehledné) - prostě spokojenost. Začátek ,,osmdesátkové,, sezony se povedl, jen ať tak pokračujou Predators a Expendables.8/10 ()

Emzet

"Blockbuster". Není to nádherné slovo? Vždyť co může být v parných a horkých letních dnech lepšího než se jít zchladit do kina, vzít si hezky popkorn a užít si "jízdu"? Popravdě, po zhlédnutí A-Teamu mě opravdu nic lepšího nenapadá. Rovnou přiznám, že jsem do kina šel s lehkou skepsí a čekal jsem průměrný, či mírně podprůměrný film. Ovšem A-Team je ze staré školy. Akce je ve filmu prakticky neustále, ovšem většinou není příliš přestřelená, takže divákovi nepřijde, že je film akční až příliš. Samozřejmě nesmí chybět drsní, ideálně věčně hláškující hrdinové (a ano, počítám s divákem seriálu neznalým). Zde máme rovnou čtyři, každý má vlastní styl a osobnost a každý vám bude po odchodu z kina chybět. Liam Neeson jako vůdce byl skvělá volba (koho taky jiného na roli "mentora", že?) a ani u ostatních neudělal casting chybu (i když jsem si jistý, že Copleyho ani Jacksona jsem ještě ve filmu neviděl). Humor je naprosto všudypřítomný, nevím jak jiní diváci - já sám měl od začátku až do konce nasazený úšklebek, který se mi i po odchodu z kina špatně sundával. Děj...je jaký je, "blockbusterovský", ale ne hloupý a vůbec: koho zajímá děj? Dejte nám akci! Bohužel, zde musím zmínit i největší výtku filmu - akce je zmatečná a často divák vůbec nemá přehled kdo mlátí/střílí koho. Takže ten samý klipovitý střih, který mi pokazil dojem z akčních scén třeba u 300. To je ovšem jen malý nedostatek. Hudby Alana Silvestriho...si nejspíš nevšimnete. Příjemně dokresluje celek, ale nevystupuje a nevyniká. Takže zkrátka, stručně a jasně: A-Team je pro mě synonymem slova blockbuster, je zábavný od začátku do konce a vlastně je to i první letní "vypalovačka", na kterou mám chuť zajít si ještě jednou. Což nejspíš mluví za vše. ()

Pawlisman

Toto osobně mě dost nudí. Bezbřehá akce. A trochu už moc. Ano, pokud by humoru bylo více - viz scéna s tankem. ok. Ale zábavy bylo málo a já jen s podivem říkám: "komu se tyto filmy líbí??". 5,5/10 ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)