Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

T-pack

Není to žádný pořádný sitcom, ale na naše poměry! Ač je to blbina, rád se k ní vracím a občas to i vystřelí do lepších sfér... ()

BS

Nic pro mě, sice se najde pár povedených vtípků, ale jinak je to klasická přehrávaná nuda z Novy. ()

oveckaoa odpad!

strašná sračka nevím jak se to někomu může líbit jediné co oceňuji je jeden z dílů ve kterém se jakýsi chlápek ptal Ozzáka ve kterém regále najde cd skupiny kabát a on mu ukázal záchod jelikož skupinu Kabát nenávidím tak mě to potěšilo :-) ()

ywo666

Pri sitkomoch som zvyknutý na vysokú kvalitu takže bohužial comeback zaostáva za britskými a a niektorými americkými kolegami. Seriál má slabé aj dobré diely, a rovnako jednotlivé diely majú slabé a silné momenty. Nebyť tých slabých idem z hodnotením hore. Dejdar je super. Matonoha ako kedy. Batulková vyzerá na svoj vek veľmi živo. Ruml hrá až moc veľkého debila. Doležalová celkom ujde a Leichtová síce nemá zlú postavu ale moc jej to nežeriem. Každopádne mi sedí Ozákov hudobný vkus. Je to za tri, čo ale nie tak málo na české pomery. ()

anli

Velmi příjemné překvapení v českých seriálových vodách.Obecně myslím,že dobrých sitcomů je jako šafránu.Tvůrci velmi dobře pochopili,co je to sitcom a dokázali,že se dá udělat v česku sitcom,který je vtipný,zábavný a nápaditý.Scénář je skvěle napsaný(některé hlášky jsou opravdu vydařené a bezpochyby zlidoví),herci skvělí ,zejména trio Dejdar-Leichtová-Doležalová ,kterým skvěle sekunduje další trio Matonoha-Ruml-Babčáková a všechny skvěle doplňuje Batulková (její komediální talent mě opravdu velmi překvapil) a Žáček ,který tu hraje snad všechny potřebné vedlejší postavy. Každý díl má specifiký námět a svojí atmosféru.Ano,kvalita jednotlivých epizod mírně kolísá,ale nikdy se nedostane pod lepší průměr.Naprostá většina dílů je ale opravdu vtipná,zábavná a skutečně se mě stane málokdy,že se během 30 minut u televize takhle nasměju.Svojí kvalitou je seriál v rámci žánru naprosto srovnatelný se světovou produkcí a na rovinu říkám ,že je to jeden z nejlepších komediálních seriálů v českých vodách a bez pardonu,.Trochu se ale obávám ,že spousta vtipů a hlášek pochopí jenom našinec(a úplně nejvíc ten,co vyrůstal už za vlády bolševika).Takže Ozákovi kromě pivka posílám jasných 100% a piva a metalu si mohou s klidným svědomím ještě něco přidat a říct HOSANA. ()

Dawid199

První řekněme 5, maximálně 10 dílů bylo velice dobrých, nenechal jsem si ujít snad ani jeden. Seriál se mi velice líbil, herci byli sympatičtí, padaly vtipné hlášky, zkrátka to téměř nemělo chybu. Nicméně další díly už mi přišly o ničem, sám nevím, čím to je, mám zkrátka pocit, že úroveň upadla. To je ale (bohužel) u českých seriálů klasické, tvůrci už neví, kam dál, ale točí se vesele dál... ()

Kmotr76

Na české poměry slušné, v porovnání se zahraniční tvorbou nic moc. Po čase se seriál opakuje, okouká se a vtipy se zdají čím dál tím trapnější. To ale neznamená, že bych se při jeho sledování nejednou pobavil. 3,5. ()

pytlik...

Jak známo, ve kinematografii platí pravidlo, čím starší kousky, tím lepší. Proto se zásadně nekoukám na nic, co je mladší deseti let, a proto nemůžu být nikdy zklamán! Stejně to platí i Comebacku. Zhlédl jsem to poprvé cca před dvěma měsíci a nemůžu proti tomu říct ani fň. Za prvé je to vtipné, za druhé se člověk leccos přiučí, třeba od Babčákové, jak být správným rodičem. A i z estetického hlediska je to pěkná podívaná, Leichtová sice ani před deseti lety a patnácti kily nebyla žádná extra miss, ale vyzařovalo z ní něco velmi přitažlivého, takže se člověk ani Lexovi divit nemůže. Jinak mě jako Čecha a uživatele csfd naplňuje hrdostí, že můžu být u toho, jak se sedm matematických problémů tisíciletí, které doopravdy trápí a pálí každého normálního člověka, rozšiřuje o problém osmý, dost možná nejzáhadnější. Jak to, že comebačtí série č. 1 má 87%, ta druhá 83% a Comeback jako celek jen 64%? Tak a teď se vrhnu na Ulici, to je seriál starší ještě o tři roky, takže se na něj ani nemusím dívat a rovnou mu frkám pět hvězdiček! ()

Schobul

Když tomu dala Spáčilová 80%, myslel jsem, že to může stát za shlédnutí. Navíc Baldýnský jako vedoucí projektu (?), to slibovalo něco nového. Bohužel první díl byl snůškou neskutečně trapných a ohraných vtipů, Dejdar byl jako metalista naprosto k uzoufání. Do toho 5. dílu s Vondráčkovou tomu dám ještě šanci, ale obávám se nejhoršího.. EDIT po 25 dílech: Některé světlé momenty v pozdější fázi vysílání převážili nad trapnostmi, na sledování u oběda je to fajn ;-) ()

Master19

Žádný zázrak, to je bez debaty, ale oproti bombastickým rádoby ultrastrandovním počinům je tohle aspoň své, bez křeče a často také vtipné! ()

swe

Kurevsky přehrávaný, místy až trapný, nicméně z hoven, které do našich televizorů vyplavila TV Noha, je tonhle seriál ještě koukatelný kus. ()

Ewey

Není to nic moc, ale občas se i zasměju. Musím tedy Novu pochválit, že se poslední dobou snaží o kvalitnější programy(Anděl, Soukromé pasti)a mezi ně patří i Comeback. Takže se z hodnocení jejich programů slovem "absolutní odpad"(všechny ty ulice, pojišťovny a ordinace) dostáváme ke "poměrně slabé" a to je pokrok. ()

Natabar

Mohl bych začít ohrnovat nos a tvářit se nesmírně intelektuálně, mohl bych se pokusit být pohoršen primitivností žánru, formy i obsahu, mohl bych využít této situace k plivnutí si na diváky TV Nova - a u toho všeho si myslet, jak jsem já na úrovni. Ale do prčic, vždyť každému musí být jasné, že Comeback není o hlubinné psychologii, nechce poučovat, moralizovat, nechce strhnout, nechce mít silný příběh, chce jen naservírovat pár dobrých skečů a u toho pobavit. Ne vždy se sice vše podaří, ale jako celek je to na české poměry nadprůměr. I když popravdě - všechna sranda stojí a padá s Dejdarem. ()

BetuSKA

Ač se za to stydím....tak mě tenhle seriál fakt dostal. (A ještě k tomu Ozzák poslouchá stejnou hudbu...kromě Brutusáků) - byť spojovat Death metal s Led Zeppelin je docela zločin. ()

Danny F.

Konečně něco pořádného v české TV. Na to že Dejdara moc nemusím, zato zde se skutečně ukázal. Vypadá sice jako pošuk, ale o to větší pozornost upoutává a hodně mě pobaví. 75% ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý