Robocop

V roce 2028 je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhá léta využívány armádami po celém světě a OmniCorpu přibývají na účtech miliardy dolarů. Jedinou metou, kterou se jim dosud nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považovány za příliš kontroverzní. Ale v jistém momentě přijde ke zlomu. Alex Murphy (Joel Kinnaman) je milující manžel a otec, který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. Až do chvíle, kdy utrpí rozsáhlé zranění. OmniCorp najednou dostane jedinečnou příležitost - zachránit špičkového policistu. A tak se v odvážném experimentu zrodí RoboCop - napůl člověk a napůl stroj, dokonalý protivník všech kriminálních živlů. OmniCorp už plánuje jeho nasazení v co největším počtu míst, ale nepočítají s tím, že uvnitř stroje je myslící lidská bytost, která nedokáže potlačit vzpomínky na svou minulost. (Forum Film CZ)

3DD!3

Velkým překvapením je silný scénář, který těží z tématu co může a příběh dokonce má nějáký přesah. Jde trochu jinou cestou než původní RoboCop a to rozhodně není na škodu. Malinko zaostává rutinní akce z níž v závěru vynikne jen bitva s kuřátky. Film si pro sebe kradou Keaton s Oldmanem, kteří kralují ve společných scénách. Samotný Alex Murphy si prošel také jistou proměnnou. Kinnaman sice nedosahuje Wellerových kvalit, ale hraje hodně slušně. Esem v rukávu je režisér José Padilha, který i přes únavné boje se studiem dokázal do projektu dostat spoustu nápadů (a to mu prý z každých deseti, devět zamítli) a drobností, které tahají RoboCopa nahoru. Příště volnější uzdu a bude to bomba. ()

Arachneuss

Nejlepší „neakční“ akčňák za dlouhou dobu. Vsázet na emoce, recesi a dramatičnost v rámci remaku osmdesátkové klasiky, která se proslavila svou právě (dnes již kultovní) žánrovostí, to chce koule o velikosti medicimbalů. Padilha je určitě má... jen škoda, že vize tohoto, v budoucnu zajisté úspěšného, režiséra, se nedočkala své kompletní realizace. Ta plná palba by to určitě byla bez problémů. I tak oba palce nahoru, neboť právě v současně kritické době zprzněných adaptací a remaků jsou právě filmy stejného ražení potřeba jako sůl. ()

Hitman_47

Robo bobo dopadl přesně tak, jak naznačovaly první ohlasy a trailery. Je to jiné, než původní Verhoevenova verze, to bylo každému jasné už vzhledem k PG-13 ratingu, ale zároveň z Robocopa vymizely i další skvělé prvky .... je to strašně uloudané (taková jasná nástavba na něco "dalšího"), akce je tu strašná ... jediné, co se mi líbilo byl závěrečný showdown, ale jinak nepřehlednost ,a těch 100 míčů jsem tam neviděl ani náhodou. Padilhu osobně lituju, jelikož doplatil na stupidní požadavky a nátlak studia a producentů, přes které prostě vlak nepojede. Jop a odkazy na původní film jsou až strašně chabé, neoriginální a vůbec se své předloze nemůžou rovnat. Doufám ale v druhý díl, kde by se mohlo všechno spravit. Jen škoda, že José od toho už asi po zážitku z natáčení jedničky dá nejspíš na 150 % ruce pryč. ()

Kaka

Lze ocenit snahu za zajímavou psychologii a nejednoznačnost hlavní i vedlejších postav. Tedy absence tupě přímočarého děje - díkybohu. Ono to, co frčelo v osmdesátkách, by zcela jistě na chlup stejně (jen v novém hávu) nefrčelo teď. Film překvapivě nejvíce selhává v akci, které je jednak málo a není nic moc. Od 100 milionového akčňáku bych čekal větší nášup. Zároveň je vidět, že tvůrcům chyběl kumšt na velkolepější a hlavně detailnější výpravu, jasně viditelnou například v podobně drahém, avšak mnohem lépe provedeném Minority Report. ()

Spiker01

Ne, fakt jsem to nečekal. Remake RoboCopa mi naprosto vyrazil dech. No kde začít. Nejprve musim pochválit obsazení, jelikož ačkoli ve filmu nehraje vyloženě žádná hvězda, byl zřejmě casting vybírán citlivě a k filmu to sedí. Po delší době se do popředí vrací Michael Keaton (a že je na něm vidět, jak se snaží), charismatický hlas Samuela L. Jacksona a především Gary Oldman, který fenomenálně ztvárnil geniálního lékaře a inženýra, který tohoto kyborga přivede na svět. Absolutně mě ale také mile překvapil naprosto neznámý Joel Kinnaman, který se na Murphyho prostě neskutečně hodí. Kde by však papírově v dnešní době měl film vévodit je samozřejmě audiovizuální stránka a to co před třiceti lety nešlo, je dnes vypipláno k dokonalosti. Rozhodně není pravidlem, aby CGI efekty působily až takto futuristicky, ale díky bohu se to povedlo a vypadá to prostě božsky. Co mě však dále překvapilo, bylo citlivé převzetí hlavního námětu z původního filmu, ovšem obohacené o smysluplně vymyšlené scénáristické prvky, který původní příběh dosti rozvíjí a dává mu větší hloubku, což mi navíc vůbec nepřišlo trapné, či nikterak nepravděpodobné nebo celkově ujeté. Na plné čáře u mě vyhrává scéna, kdy je RoboCop postaven proti 50 jiným robotům a tímto tréninkem musí projít. Akce je totiž zpracovaná tak profesionálně a líbivě, že ačkoli už delší dobu neujíždím jen nad akčním scénami se spousty vystřílenými náboji a mrtvými těly, tak jakmile šel Murphy do akce, byl jsem v rauši. Film je navíc nesmírně napínavý a i když ze nejprve musí nutně přijít vysvětlovací úvod, ke konci to celé postupně graduje a nesmírně napíná. Nevim, kdy jsem naposled zažil tak velkou porci napětí...90%...[6.02.2014_Cinestar_Černý most] ()

castor

Bojoví roboti nejsou podle některých tím pravým ořechovým, přichází tak boss společnosti OmniCorp s ideou dát robotovi lidskou tvář. A jeden snaživý policista právě doplatil na svou, no, snaživost. Prakticky mrtvý popálený policajt tak dostane nový impuls v kybernetickém supertěle. Nic nového pod sluncem. Když Paul Verhoeven neroztahoval nohy Sharon Stone, rád se pustil do svižnější látky a jeho akční inteligentní pecky se stávaly klasikou. Nový RoboCop přichází s poměrně vážnou tváří. To diváka pamatujícího lepší časy akčního žánru zrovna dvakrát nepotěší. Schází mu nadhled a brutální humor Verhoevenova originálu. Velká škoda, že producenti upřednostnili nižší rating. Navíc se stomilionovým rozpočtem bych si představoval rozmáchlejší divadlo. Docela se tu na druhou stranu zaměřuje na postavy a jejich nejednoznačné charaktery, ambice nacpat do látky myšlenkový přesah poměrně těší. Stejně mám ale za to, že akční jízda, při které by si divák párkrát povyskočil na kanapi, by výsledku slušela víc. Furt ale lepší, než koukat na zbytečné CGI blbnutí, které potěší maximálně tak ročníky 1998 nahoru. Účast Samuela L. Jacksona (ať to byl záměr či nikoliv) působí rušivě a ke zbytku filmu mi vůbec nezapadal. Slušné tři hvězdy!! ()

viperblade

Nebudu chodit kolem horké kaše, originál nepovažuju za nedotknutelný film, jako mnoho lidí zde a proto jsem se k tomuto remaku stavěl poměrně kladně. A výsledek mě potěšil. RoboCop je fajn akční film, kde se mi nejvíce líbila linka "člověk vs. stroj a kdo kdy rozhoduje". Něco mi říká, že kdyby Padilha měl 100% tvůrčí kontrolu nad filmem, tak bychom se dočkali parádního akčního snímku. Takhle mi nezbývá než napsat, že doufám, že případné pokračování, pokud nějaké teda bude, se zbaví postavy Jaye Baruchela (mám ho celkem rád, ale tady rušil) a přidá na násilí, krvi a tak... :-) 80 %. ()

ClintEastwood

Byl jsem odkojen drsnými sci-fi snímky z 80. let, kdy filmovému plátnu a následně VHS kopiím, vládl Terminátor, Predátor či RoboCop. Svou atmosférou se tyto filmy řadí mezi nadčasová díla, která nabízí neopakovatelnou zábavu a dodnes platí, že se kdykoli rád vrátím do minulosti po boku Kylea Reese a sleduji jeho souboj s T-800, držím palce svalnaté a charismatické Schwarzeneggerově partě ostrých hochů, proti neviditelnému zlu uprostřed džungle či si vychutnávám snímek s opancéřovaným hrdinou, jenž brání klid občanů v Detroitu. A právě proto jsem se moc těšil i na novou verzi RoboCopa a z výsledku jsem teď trochu zklamán. Filmu chybí odpovídající záporáci i nějaká výraznější scéna, která vás přitluče do sedačky. Originál z 80. let tohle všechno má, jeho následovník nikoli. Utekla hodina od skončení filmu a já už si přesně nevybavuji o čem vlastně byl. Nedostatek akce je dalším minusem. Nevím, kdo je José Padilha, ale co do kvalit i nápadů režiséra Verhoevena, má zatím strašně daleko. P.S. Jak nám v konkurenci dnešních remakeů, krásně ty osmdesátky dozrávají. ()

*CARNIFEX*

Hneď od úvodných minút bolo jasné, že dramatický príbeh detektíva Alexa Murphyho z 87' je nenávratne v prdeli. Nuž, nie je remake ako remake. Aj keď je možno lepšie, že sa rejžo rozhodol uberať svojim vlastným smerom, ako jeho predchodca, originálu nesiaha ani po otlak na Achillovej päte. Čo sa efektov týka, "výskajúci" teenegeri a mládež si síce prídu na svoje, no že by to bola až tak úchvatná, vizuálna pecka, to teda ťažko. Vlastne, až na pár záberov v úvode a v samotnom závere, nespomínam si, že by ma niečo mimoriadne uchvátilo. Záverečný monológ S. L. Jacksona v podobe vedľajšej postavy mahagónového "pšoneka" Pata Novaka z "Krakowa" opäť raz poukázal na fakt, že krajina z poza oceánu nezabudla divákovi pripomenúť, kto je na tomto svete "pánom" (že ten "skur***ý" Kolombus radšej nestroskotal). Suma sumárom, na jedno odsledovanie, nie najhorší brak, poliaty Colou, posypaný pukancami.Vidieť raz a rýchlo zabudnúť. ()

D.Moore

Před třemi lety to bylo Zrození planety opic, letos překvapuje Robocop. A já se vzhledem k tomu, jak mám rád původní film, až divím, že jediné výhrady mám k topornému představiteli Alexe Murphyho. Přitom stačilo buď najít sympatičtějšího člověka, nebo nechat většinu jeho obličeje po 90% filmu skrytou v přilbě. Naštěstí je tu ale menší paradox - největší pozornost na sebe strhávají ostatní "vedlejší" postavy v čele s výtečným Gary Oldmanem, díky nimž Kinnamanovo neherectví člověk vlastně ani nevnímá. Dialogové scény se vyrovnávají těm akčním, režie všech je velmi slušná, triková stránka bez výhrad a při samostatném poslechu se mi poměrně líbila i hudba. Satirický podtón naštěstí úplně nezmizel, a to hlavně díky postavě Samuela L. Jacksona a jeho televiznímu pořadu. ()

MM_Ramone

V priebehu rokov 1987 až 1993 bolo natočené trio filmových titulov, ktoré niesli názov "Robocop". Boli to tri béčkové snímky, druholigová akčná sci-fi séria. Videl som všetky tri diely, ale ani jeden z nich ma nijak zvlášť neoslovil. Nepáčilo sa mi spracovanie a ani pôvodná myšlienka o robotickom policajtovi. Prvé dve časti som ohodnotil dvoma hviezdičkami a trojke som dal hviezdičku iba jednu. Nedávno som zhliadol aj remake, ktorý bol vyprodukovaný v roku 2014. "Robocop" sa vrátil. Bolo do toho investovaných hodne dolárov, ktoré zaručili kvalitné herecké obsadenie a prvotriedne filmové triky. Takže v tomto smere je to viditeľný posun dopredu. Avšak dejovo ma to zaujalo len minimálne. Na jedno pozretie to bolo fajn, ale zrejme sa už ku tomuto americkému snímku nikdy viac nevrátim. *** ()

Spooner

Jeden z mála remaků poslední dekády, která dává díky výtečnému ztvárnění José Padilhy dokonalý smysl. 80% ()

tahit

Z trikového hlediska hodně dobrý, jenže marná snaha, další převařený příběh. Ale ouha, zde je to se zábavností ještě horší. A to je dost na závadu. Nezbývá než dodat, nic zde není, co by mě nadchlo. ()

Wacoslav1

Bacha! Komentář se hemží SPOILERY! Nechce se mi psát před každou druhou větu SPOILER, ale jinak to prostě zhodnotit nedokážu. Takže měl jsem lístek grátis tak jsem neodolal a vyrazil na to abych zjistil jestli to bude přesně taková blbost jak jsem čekal a kupodivu byla... Už začínám být alergický na tyhle remaky co si zgruntu předělají starou klasiku, tak že to s ní nemá lautr nic společnýho a ještě si drze přisvojí její název. Jako obhajobu tu nejčastěji čtu argument, že film si jde svojí cestou a není to kopírka originálu. NASRAT! Radši kopírku originálu než tenhle paskvil. Padilha to slušně posral a to jsem ho měl za solidního režiséra. Bohužel diktát doby je neúnosný a tak tu máme super hi-tech Robocopa co vypadá jak nějakej ninja v černým precizně vyleštěným brnění. Asi ho umyli v jaru nebo co, že se tak leskne. Hned na začátku zdrhne a suveréně přeskakuje pětimetrový ploty. Ještě ho mohli oblíknout do kostýmu supermana a už to nemohlo bejt víc WTF. Z původním filmem to kromě zrecyklovaný hudby názvu a pár hlášek fakt nemá co dělat. Co se akce týče nejde o to, že je jí málo, to by mi nevadilo, ale jste fakt všichni kurva slepí?! To nikdo nevidí jak je ta akce doprdele hrozně natočená??? Vůbec není vidět kdo střílí po kom střihač jede jak o život a kameraman měl buďto po celej film epileptickej záchvat, nebo to natáčeli během zemetřesení devátého stupně Richterovy škály jinak nedokážu pochopit proč se ta kamera furt třese asi proto, že je to cool jinak nevím. Mimo to, že je akce otřesně nasnímaná, je i totálně odfláknutá a nezajímavá rating PG-13 to pak zabíjí úplně. Je až komický jak kamera furt uhejbá při každý smrti někoho jenom aby tam nedej bože nebyla vidět žádná krev. To Verhoeven byl jinej formát a minimálně při úvodní akci kdy stroje rozstřílí fakana někde v Teheránu by bylo vidět jak se rozprskne na kusy tady není vidět ani hovno. Místo krvavě zmasakrovaného hlavního hrdiny tu z něj Robocopa udělá trapnej výbuch auta. Ok předělají ho a plesk on od začátku ví kdo je, že má rodinu dokonce se zeptá co jste mi to provedli?! No to už si fakt děláte kozy. Kouzlem původního snímku bylo, že nevěděl kdo je co se s ním stalo nevěděl nic a přišel na to až postupně. Dále při scéně kdy má ještě jeho oblek stejný design jako v originálu borec při pohledu na něj pronese cituji : To se mi nelíbí přebarvěte ho na černo jsem fakt myslel, že odejdu z kina, ale to je ještě hovno. Já vím dozvím se tu o sobě, že jsem remakofob, nedokážu být objektivní a bla bla bla... ano nedokážu to přiznávám nevím proč prostě někdo musí za každou cenu zrýmejkovat téměř precizní oldschol sci-fi akčňák do týhle absurdní polohy. Ano porovnával jsem od začátku do konce prostě to jinak nešlo a ten konec to taky řádně zazdil když už jsem si říkal, že to začínám poznávat a objevil se nápad s tím, že Robocop nemůže zastřelit lidi co ho vyvinuli, tak na rozdíl od původního snímku kde to bylo geniálně vymyšleno (Dicku máte výpověď! děkuji! a blam blam blam) tady naběhne kámoš a padoucha včas odstřelí no prostě ultratrapárna. Jinak zazní tu i hláška živý nebo mrtvý půjdeš se mnou, ale zase podotýkám ve starým Robovi měla svoje opodstatnění Murphy jí použil ještě jako člověk a pak jí jen zopakoval. Sem je doslova násilně nacpaná bez jakéhokoliv smyslu jenom prostě proto aby tu zazněla. Navíc ta akce kdy střílí padouchy a naskakuje mu skóre jak ve videohře 27 hrozeb eliminováno, 28 hrozeb eliminováno atd to mi přišlo fakt pekelně uhozený. Jinak Robocop je taky precizní psychopatolog a dokáže na základě vyhodnocení emočního stavu osob vyvodit patřičné důsledky... Ne to fakt ne tohle je prostě urážka. Ani herci toho moc nezachrání Keaton je tu vlastně hlavní parchant, jak se ke konci dozvíme, ale je děsně nevýraznej. Oldman jakbysmet no a k představiteli hlavního hrdiny té nule co má charizma uzený makrely se snad radši ani nebudu vyjadřovat. Obsah a vyznění filmu to posílá do pekel rovněž. Všechny ty kecy o super nabušený Americe která je nejlepší země na světě chrání mír a vůbec by jim měli všichni líbat řiť to taky solidně zmrdali. Jsou dvě možnosti jak to brát buďto jako satiru nebo jako vážně míněnou propagandu. No možná to satira být měla podobně jako v původním filmu (jo já vím už se opakuji) ale bohužel je to tak nepřesvědčivě a křečovitě podáno, že to spíš působí jako to druhé. Prostě to nefunguje. Takže takhle odpad to nebude i když z principu bych ho dát mohl, ale nakonec udílím půl hvězdy za Jacksona který si v roli excentrického moderátora odehrál svoje byl nejpřesvědčivější ze všech a jeho výkon byl jediný který měl aspoň nějakou úroveň no a druhá půlhvězda za hlášku tohle bych nekoupil ani za dolar což byla jedna z mála připomínek starýho Roba. Jinak děs a běs a pověstný CSFD hodnocení opět úřaduje. Prostě to nechápu, ale líbí se to skoro všem, tak ten problém bude evidentně ve mně. Na druhou stranu chápu, že těm co neviděli původní film nebo mají rádi typicky moderní akčňáky jako tento se to prostě líbí. Je to ideální film pro nadržený puboše aby po sobě mohli v kině nadšeně metat popcornem. No prostě mladým se to líbí a já jim to neberu. Nebudu tu nikomu kdo to hodnotil pozitivně, ale uznává cizí názor do toho kecat. Tento komentář spíš věnuji tý bandě co se tu sešla na diskuzi k tomuto filmu vede je jakej si pošahanej pomatenec z modrým poníkem v avataru, kterej mi musí všude psát jakej, že to mám děsnej vkus, jakej jsem ubožák apod ( a já ho údajně stalkuji, aspoň to tvrdí) a mají celkově opravdu toleranci k cizímu názoru jen co je pravda. No možná mají pravdu a já jsem opravdu out, pak v tom případě díky bohu za to. Radši budu out, než aby se mi líbili takovýhle mrdky. Každopádně mám pro vás jednoduchý vzkaz : táhněte do pekla mě je stejně úplně u prdele jestli se ten komentář bude nebo nebude někomu líbit. Asi takhle.10% () (méně) (více)

2Pac

po dlhom case, konecne dobry remake. Skoro by som povedal, ze lepsie a na dnesnu dobu viac priliehavejsi pribeh ...good job... ()

Davies182

Black is good aneb jak jsme se dozvěděli, že má RoboCop konečně tu "správnou barvu". Dlouho nepamatuju sympatickej akčňák, ve kterým by na 100% fungovala i seriózní, dramatická linka. Tohle snad nemá šanci kohokoliv (milovníky originálu nevyjímaje) urazit! ()

gogo76

Strašne zbožňujem hudbu k pôvodnému filmu, ktorú zložil B. Poledouris. Hudba k tomuto novému remaku je iná, ale nachvíľu sa v nej objaví malý odkaz i na tú pôvodnú skladbu a to ma potešilo. Film v podstate splnil moje očakávania, ale žiadne prepisovanie kinematografických dejín sa nekoná. Je to len novšia verzia príbehu, ktorý tu už existuje. Nič viac, nič menej. Osobne si myslím, že Verhoevenov Robocop zďaleka nie je tak starý a už vôbec nie zlý film, aby potreboval nejaký remake. Navyše ten nový ho v ničom neprekonal. Menej známa tvár hlavného predstaviteľa ma až tak netrápi, ja som sa tešil skôr na G. Oldmana, ktorý na moje prekvapenie dostal oveľa viac priestoru ako som si myslel. Kto nevidel pôvodný film, by mohol byť spokojný, ostatných skôr sklame, alebo presnejšie nijako zvlášť nenadchne. 60%. ()

Xmilden

Robocop se povedl. Nasvědomí to má jak chytrý a domyšlený příběh, který zajímá osud postavy jako takové a smíření se situací že náš Robo již nikdy nebude člověkem, kterého by si jeho rodina přála mít. Příběh tedy zcela v pořádku a je opravdu velmi zajímavý. Režisér Padilha předvedl velmi kvalitní kus poctivé práce a lze se jen dohadovat o tom, kam by film vytáhl původně uvažovaný Darren Aronofsky. Obsazení herců je ukázkově luxusní a přestože mě chvilinku trvalo než jsem dokázal příjmout jakoukoliv postavu, herci skvěle padnou do svých rolí a zvláštní uznání zaslouží dvojice Oldman/Kinnaman. Pokud tady někdo vzpomíná na to jak dopadl remake Total Recall, tak mě by spíše u nového Robocopa pasovalo více přirovnání s novou Planetou opic. 70% ()

Tom_Lachtan

To si humanoid říká, jaká je škoda, že se Robocop prohání v Amerikánijském Detroidu, namísto toho, aby například likvidoval kyber-punkové neo-IRA-teroristy v Dublinu, nebo klidně i zmutované pásovce ze středního konga, protože obé by nebylo tak nehezky okleštěno o tak zábavné věci, jako je kopání do amerických reálií, nebo postavy řešící morální následky svých činů a čelící jejím následkům. Obé ve výsledném filmu sice je, ale jen v malé a mrzké podobě, která dává tušit, že kdysi v prvopočátcích prvních nástřelů scénáře tam toho mohlo být mnohem víc. Nemám rád zbytečné remakování, tohle ale naštěstí zbytečné není, už jen proto, co se z původního kultu stalo za sérii hrozných hovadin sračkoidních parametrů, navíc tvůrci moudře rozhodli zasadit Robocopa do odlišného světa a nepokoušeli se napodobit lehce agresivní punkovou netechnikální atmosféru jedničky, nepovedlo by se jim to, místo toho sází na zábavné a funkční polo-hlavní postavy (ano, mluvím tu o triu Keaton / Oldman / L. Jackson), které ovšem nesou mnohem zábavnější linii příběhu, než je ta osobní, jaká to škoda, z té se totiž dalo vytáhnout mnohem víc, než jen nudný a neoriginální origin (fuj, to je ale ošklivé slovní spojení), který sází v podstatě jen na osobní pomstu, ovšem tak tuctově provedenou, až mě z toho bolí levá pata. Dobrej film, ale rozhodně v žádném případě není moc chytrý, ve vyvrcholení filmu zcela naopak. PS: po prvních ukázkách se mi děsivě nelíbila zbroj, narozdíl od té původní totiž nevypadala jako robotělo, ale jen jako oblek, naštěstí ve finále působí lépe, ovšem je docela zarážející, že samotný Robocop vypadá v mnoha scénách (konkrétně v těch, kde ještě nedostane černý nátěr) hrozně uměle a očekával bych, že v digitální dílně dostane titulní postava větší péči . ()

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

RoboCop našel režiséra

RoboCop našel režiséra

21.11.2019

Vycházející australský filmař Abe Forsythe (Little Monsters) byl čerstvě najat k režii chystaného filmu RoboCop Returns pro MGM a Atlas Entertainment. Forsythe tak nahrazuje Neilla Blomkampa, který… (více)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2018

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015