Futurama: The Lost Adventure

Je tady konec světa tak, jak ho známe! Maminka se stává nadpolovičním majitelem planety Země, když ji profesor Hubert Farnsworth prodá celou expediční firmu Planet Express. Maminka Zemi přinese diktaturu a přetvoří ji ve válečnou loď, aby mohla získat celý vesmír! Jediný, kdo může situaci změnit jsou členové posádky Planet Expressu: Fry, Leela a Bender, kteří se vydávají za učitelem profesora Farnswortha, Adoyem, který vlastní stroj času. Na cestě se ale potýkají s mnoha problémy. Dostanou se do minulosti včas, aby mohli profesorovi zabránit v prodání Planet Expressu? (masw)

LuNaj

Tohle se vážně nepovedlo. Obrovské zklamání mnou cloumá. Ptáte se proč? Předně- 3D animace se vůbec nepovedla. Až uvidíte Frye, pochopíte. A za druhé- celá tahle epizodka působí jako výcuc z nějaké Futuramovské hry slepená dohromady chatrným příběhem. ()

RCecko

Tady ten video-film je urážka jména Futurama! Nevýslovně jsem se u sledování nudil a to "3D", bylo taky strašné. Barvy vypadají jako 15 let staré a to prokládání jakoby hrou nebo co taky super... ()

borohub

Aj aj, tohle se tvůrcům opravdu nepovedlo. Úplně jiná animace s prvky hry, tím to úplně zabili, jinak bych klidně dal i 3 hvězdičky. Vtipů tam moc není, dobře jsem se zasmál asi 1x za film. dávám jednu hvězdu za to že takhle hnusně zprznili dobrou FUTURAMU ()

rala

Jakýkoliv zážitek z filmu absolutně zabila otřesná 3D animace. To je taky jediný pocit, který po shlédnutí filmu ve mě zbyl. Sice mě film pobavil, ale zpětně si vybavuji akorát tu otřesnou animaci. ()

Rastman

Nevím, proč měnili grafické zpracování, ale čas od času to byl nezvyk. Jinak vcelku zábavný, ovšem ničím nevyčnívající díl Futuramy. ()

Plague.

Ta animace všechno jen kazí (i když videhry byly srandovní). Přběh taky nic moc (až na tu krásnou časovou smyčku). Ale když se to vezme jako zajímavý bonus, tak proč ne 3* ()

djbarrel

Zasmál jsem se, pobavil jsem se. Žasl jsem nad jinou animací a i příběh byl v pohodě. Nicméně "herní vsuvky" nebyli nic moc a bohužel to bylo příliš krátké. 77 % ()

jjjerry

animace "arkádová starší hra" mně nesedla. Vtípky jsou klasické a dobré i když jich je málo "nedovedu si představit na jak nechutný stvoření tu můžeme narazit: hello... " Pozitivum je že je to krátký díl a určitě stojí za vidění ()

Davebl

No tak za hru na PS2 dávám 5* :) ,ale sestříhat scény ze hry a dát to jako samotný film, nebyl zrovna nejlepší nápad... ()

LionelHuts

Bohužel se opět potvrdila klesající tendence nových přírůstků do futuramí rodinky, což způsobilo, že jsem tento 30 min. "experiment" doslova protrpěl. Z původní série nezbylo zhola nic. Příběh furt dokola, vypadá to strašně, sranda žádná a zábava na bodu mrazu. Jak říkám, nikdy předtím by mě nenapadlo, že se u Futuramy budu nudit. Bohužel, bylo tomu tak. ()

Berseg

Začáteční šok z „šílené“ animace, která na mě působila jako nahrubo udělaný díl Futuramy v PC, jsem během pár minut překlenul a přestalo to na mě působit rušivě. Co se týče příběhů, není sice bůhvíjak vynikající, ale řekl bych že ze standartu Futuramy nijak zásadně nevybočuje. Přesto to byla nejslabši epizodka co jsem viděl. ()

james11

No když to začlo moc jsem si nemoh zvyknout tu animaci, jednak neni nejzdařilejí a za druhý k futurama byla, je a bude vždycky kreslená :-) Nápad to byl asi zajímavej, ale nepoved se tak jak bych čekal. Nevím ale, jako co to mám hodnotit. Jesli jako film nebo natáhlejší díl. Na film je to moc krátké, ale na běžný díl se sem nehodí za zápletka zachránit svět (na to sem si zvyk u filmových verzí futuramy). No i když děj trochu pokulhává strhnu za něj jen hvězdičku a další za animaci. Možná jsem trochu přísnej, ale 4* si to asi nezaslouží. ()

Emmet_RAY

Nešťastné vizuální zpracování, velmi snížený obsah humoru a pitomoučký příběh včetně všech "vedlejších linek". Tohle je prostě arkádová Futurama - a nejen díky těm herním vsuvkám. Jako kdyby najednou tvůrci chtěli oslovit úplně jiné divácké spektrum - 8leté děti sledující kanál SuperMax. ()

Butch71

Ou! Tak tohle se hrubě nepovedlo... I když je to Futurama, jako Futurama nevypadá a ani zdaleka není tak zábavná. 2 hvězdičky - 1. za to, že se jedná o podtitul Futuramy a 2. za pokus autorů o něco jiného, ovšem s velmi nepovedeným výsledkem. ()

biteme

Ajaaj....3D dokonale sprzdila dojem z animácie, odbavili ju jak sa dalo a k tomu tie vtípky a catch phrases prebraté z predošlých dielov... stelesnené zúfalstvo od začiatku do konca. je to pěkne blbé :/ ()

Vandislav

3D Futuramě nesvědčí. Navíc k tomu připočítejme slabý příběh a pouze zlomek dobrých gagů. Se seriálem naprosto nesrovnatelné, v porovnání s filmy také nedostačující. Jedna a půl hvězdičky. ()