sladkemlicko

Moc pěkný horor..hlavně,že se nesnažil překonat jedničku. Jinak paráda,několikrát jsem se pěkně lekl. Kamera občas sice hoodně roztřepaná,ale někdy to jen přidá grády. Každopádně se těším na třetí pokračování a jsem zvědavý,co si na Nás špenělé nachystají..:DD ()

Pattrick

Nevím jestli horší než jednička, protože dvojka jde holt jiným směrem a člověk na to musí koukat trošku jinak. Atmosféra se tu tak nebuduje, lekačky také nejsou nikterak vychytralé, ale dějově a zajímavých momentů tu je dost. Pohled od dětí byl fakt dobře vymyšlenej a vysvětlení pasáže s nočním snímá byla povedené, až jsem si řekl, jak jen na to přišli. Ale ten konec, to mělo být sakra co? No, tam je teda velké zklamání, uvidíme co se z toho vykutí. Ale místy byla docela příjemná atmosféra ()

P3RS3CUToR

Po prvním REC jsem neřekl nic, fakt dobrý. Po druhém jsem řekl: "Konečně konec". Udělat z toho náboženskou patlaninu bylo na mě moc stupído. ()

Thrakan

Jednu hvězdu dávám za to, že mám rád horory tohoto typu. Po celkem seriózní jedničce mě dvojka velmi zklamala! Zpočátku když speciální jednotka vnikla do domu zombíků mi celkem i šel mráz po zádech a napnutý jsem čekal co bude dál. Bohužel s příchodem církevních řečí a citováním jakýchsi veršů z bible (neco co to bylo) jsem začal uvadat a konečně na závěr mě dostala obří housenka cobi ďábel, který si vlezl do reportérky. Hmm super biologie... A už teď vím, že co nevidět bude REC 3, protože příběh zůstal otevřený a producenti chtějí z úspěchu jedničky vytřískat co nejvíc. Snad jen doufám, že trojka se polepší!!! ()

GizmoD

Svetske (rozumej krvave) casti ok, ale ta kravina s posadnutostou, zaclenenie vyhanaca diabla do timu hlavnych postav a hlavny zaporak akysi cerv ovladac (z SG? - ziadna negativna energia ci demon) (wtf?). Vela nelogickosti (debilne deti; ako sa matka dievcatka oslobodila z put, ktorymi bola priputana na prizemi o zabradlie a co take fajne si asi doma varila? kde vsetci nakazeni besedovali a piknikovali, kym si zasahovka behala po schodisku - v 1 ich nic/nikto neovladal a isli po kazdom) a miestami slabsia kamera. Skoda, potencial bol a ani prekryvanie zanrov nemuselo byt zle, ale vysledok je taky aky je. Nehovoriac o otvorenom konci ... priprava na 3, to uz hadam nie, ibaze sa to dostane do ulic a vrati sa to ku zombie. ()

Devon74

Ta znatelná změna od prvního dílu mi až tolik nevadila,ale ty "nucené" lekačky tolik nelekaly a vůbec to bylo nějaké nemastné,neslané. Největší mínus: naprosto debilní chovaní kněze,to sem fakt nechápal. ()

headhot

Skvele pokracovani, kdy jedinou vadou na krase je nabozenstvi! Nechapu proc to nemohli nechat boj zombii s lidmi a neplest do toho jezise (aka posedlost dablem) No jestli bude i 3 dil,tak nevim nevim,jestli to bude koukatelne. ()

Kerwin

Na lekání je to 3 : 0 pro film, ale převážně se jedná o slátaninu, která si nabíhá podobně jako Saw na další díl. ()

luis13

Rozhodně slabší než jednička a navíc úplně nepochopitelný vložení story alá Vymítač ďábla. Ale i tak jsem se docela bavil ()

milatko81

v pohodke pokracovanie trosku sa mi to zdalo slabsie ako jednotka ale asi preto ze jednotku som zhltol a od dvojky som cakal prilis vela ale nesklamala a je to super hororik! ()

Igwar

Dvojka je o poznanie horšia ako jednotka. Síce chválim nápad začať dej druhého dielu sekundu potom, ako končí prvý. Avšak ďalej logika vážne pokyvkáva. Jednotka SWAT sa správa podivným spôsobom. Hoci po zuby ozbrojená, neráči moc strieľať a hneď stretnutie s prvým zombie preriedi ich rady. Miestami sa swat members chovajú zarážajúco neprofesionálne. Aj laikovi musí byť jasné, že poslať kolegu samučičkého prehľadávať byt, pričom ostatní zostanú neúčelne stáť niekde o dve poschodia vyššie na medziposchodí a hlúpo sa vypytujú čo vidí, nie je zrovna vzorový postup z príučky pre taktické týmy. K tomu ešte farár, ktorý bez skrupulí používa slová ako "kurva" a neváha na rozdiel od "kuklacov" rozstrelit brokovnocou ksicht zombie decku.... A najmä to infekčne prenosné posadnutie diablom naozaj nemôže skúsnuť. ()

°°aPi°°

Tak tohle byl fakt nářez! :o) Ať už je to jednička nebo dvojka, tohle já prostě můžu. I když pokračování se mi zdálo o něco lepší, možná je to větším zasvěcením do dané situace nebo použitím více úhlů pohledu a to doslova..A taky možná všechno dohromady :o). Koukala jsem na to kolem jedné hodiny ranní a můžu říct, že svůj účel REC 2 splnil..Třesoucí se kamera, zrychlený dech, pár louží krve a všudypřítomní šílení démoni mě chvílemi donutili nedýchat. Ještě mě moc potěšil comeback Manuely Velasco a doufám, že ve trojce dostane víc prostoru. A až na těch pár stupidních hlášek, nelogických kroků a přehnaných reakcí, které bily do očí, to byla fakt bomba :o). ()

Mittch27

Tak nějak jen krátce, u jedničky jsem byl opravdu chvílemi strachem vyklepanej a dal jsem jí 5* ale dvojka mě nějak vůbec nedostala do toho jak bych čekal. Bylo to akčnější sem tam nějaká ta snaha o vtip ale k hororu to mělo podle mě docela daleko ale nemůžu říci že jsem u toho spal, spád to mělo. Chování postav bylo někdy směšné, myslím tím že ty venku když věděli co se tam stalo něž tam pustili jakoby tu zásahovku ( jestli se nepletu 3 + 1 co jenom točil ) tak by asi v realu tam poslali celou armadu ale to je můj pocit a asi se tam najde i více věcí ale je to film a beru to. A ještě jedno ponaučení hlavně pro mládež - nelezte někam když to tam neznáte protože nevíte během kolika vteřin se můžete dostat do pořádných sra*ek :) ()

triscimy

Jednička byla za 4 a něco, dal sem 4, dvojka by byla za 3 a něco.. tak dám zas 4. Je to vcelku jednoduchá vyvražďovačka, toho napětí a očekávání už tam tolik není, i když se tam alespoň do určité míry stále nalézá a je výživné. V žádném případě se pokračování nedá označit za nějaké zklamání, prostě to pojali z jiného konce a místo tajemna ukrytého v prvním díle se nyní vrhli do akce. Těším se na trojku a čtyřku. ()

sun.eagle

Atmosféra a napětí se prvnímu dílu nemůže rovnat. Opakuje se dokola to samé, takže vás nic nepřekvapí. Navíc vysvětlení posedlosti je lehce stupidní. Rec 2 je učebnicový příklad filmu parazitujícího na skvělém prvním dílu. Ale přesto je spoustu daleko horších "dvojek" Za vidění stojí. ()

Figuto

Byl jsem zvědavý na pokračování. I tady mám však problém s uvěřitelností. Jedná se zejména o postup jednotky S.W.A.T. , hlučnost aktérů, pohyb kameramana, neautenticky působící kameru a i když minimálním použitím - hudbu. Samotná kapitola s původem nákazy měla být spíše ponechána v náznacích prvního dílu. Tady totiž zasahuje The Exorcist ('73), což vyvolává rozpačitý dojem a nepřidává na atmosféře. Pak jsem tedy nepochopil, proč nepochodovali v čele s tím velkým křížem co visel na zdi, když na zastavení jednoho posedlého stačil malý křížek na dveřích a proč padre nenesl na zádech bombu se svěcenou vodou a mohl také nést svěcenou munici... Tady to přinejmenším s rolí kněze pokulhává. Jako minule reportérka, zde mi cuchali nervy spratci, kterýmžto jsem přál brzký odchod ze scény. U comebacku udělali chybu hned začátkem filmu, protože divákovi je zřejmé, že něco nebude v pořádku a od připojení se ke zbylým přeživším už se jen čeká na "to". Koncová chuťovka to zase trošku pozvedá. Survival horror, který měl být dotaženější. Pokračování samozřejmě nevynechám, možná se to podaří vypilovat. 6/10 ()

Fujin

Nabeh je opravdu na plne koule, doslova me prikoval k obrazovce. (Spoiler) Toto nadseni mi bohuzel vydrzelo jen do doby, nez se jednotce rychleho zasahu poskodi kamera. Od te chvile u me soustredenost pomalu odpadala. Cela akce s mladochy a finalni zaver me naprosto minuly. A to podivuhodne mizeni mi prislo uz drobet uhozene. Skoda ho... ()

Border

Hodně vydařené pokračování nářezu rec.Horror není úplně můj šálek kávy,ale tohle se mi fakt líbí.9 horrorů z 10 se mi nelíbí protože je to všechno stejný,ale tohle je mazec.Naposledy sem měl rozšířený zorničky u Descent.Spousta lidí bude hledat drobný nesrovnalosti a podobný věci,ale o to tady přeci vůbec nejde.Adrenalin... ()