Hektor.Troy

Tento rec zboznujem tak velmi ako prvy,ale prv som ho videl samozrejme v originale-100 bodov.potom som to pozeral s kamosmi s dabingom-a bolo mi az trapne ze som ho odporucil....Tie zvuky co dabujuci herci vydavali boli T.R.A.P.N.E....cely film zrujnovali,o ziadnej atmosfere nemohlo byt ani reci.ale to plati o vsetkych filmoch.Este ked som nevedel anglicky aj tak som radsej pozeral filmy s titulkami ako s dabingom-neverim ze je na svete co len jediny clovek s iq nad 80,co nechape ze napr.al pacina v zjazvenej tvari nadabovat nejde....Keby to bolo na mne,dabing zakazem. ()

Onlajn

Jedničkou to krásně začalo a dvojka ani náhodou nezklamala. Skvělé pokračování, tentokrát z více pohledů. Sice je to opět stereotyp, ale bavil jsem se u toho. ()

pekos

Bola to skvelá jazda, tento horor nezľavil zo svojich ambícií a vo svojom pokračovaní postupne rozkrýval dôvody infekcie, ktorá sa dostala do bytového domu. Pokračovanie hororu prinieslo mnoho akcie, strachu a hrôzy a v ničom nezaostalo za prvou časťou. A horor skončil tam, kde by mal pokračovať začiatok celej ságy. Skvelé ! ()

Isfio

Horror? Nie, od polovice filmu som sa len smial a užíval si tú stupiditu. Dokedy z nás budú robiť blbcov? Po tom čo jej odstrelila pol hlavy a krv tečie potokom, farár zakričí, nieee, prečo ste ju zabila, potreboval som vzorku krvi. Dvere, ktoré vidno cez night-vision, ale vo svetle nie. To ako tam šaškovali s tou kamerou, zhasínali svetlo a zapínali, kamera však dokáže snímať night-vision režim aj vo svetle, to bol riadny fail. Urobili mix zombie horroru s exorcistom, do toho večne sa opakujúci scény útokov, jeden byt za druhým, v každom je nejaký zombík a idú do ďalšieho tam ďalší zombík, tak nejako sa robili počítačové hry na začiatku 90. rokov. Ten SWAT tím to bola čistá šaškáreň, po schodoch idú ako komando, do bytu pošlú jedného chudáka samého a ostatní stoja vonku. Vo vypätých situáciách sa chovajú zásadne ako psychicky labilní a nechajú sa pozabíjať ako kurence. Film nemal jedinú ľakaciu scénu, o napätí ani nehovorím. SPOILER, a ten koniec to bolo čo ? Začalo to vírusom, potom zombíci, nakoniec nie zombíci ale démoni a v záverečnej scéne sa z démona vykľul Goald zo Stargate, či čo bol vlastne ten červ. ()

LennyCowler

Začíná tam kde jednička končí a stejně jako první díl, šlape a jede ve stejném duchu. Tentokrát bych řek, že je akčnější,ale oba díly jsou srovnatelné. Finále velmi zajímavé a je škoda,že od pokračování tvůrci ustoupili a trojka už nenavazuje. ()

Uriziel

Jednička byla parádní, ale toto? Celý film kazí "ELITNÍ zásahová jednotka." Hned si nadělají do bot při troše krve? Znechutilo mi to celej film, kterej byl jinak bodoval za 4-5* Dějová linie má co do sebe a stále mě zajímá, ale nevím jestli na tolik abych se díval na další díl, kterej je hodnocenej jako už hodně "mimo." ()

lineker

Ve dvojce nás Jaume bere rovnou na věc. Vše podstatné už víme z number oné, tak proč se zdržovat. Trochu mně zklamalo t kostrbaté vysvětlení nákazy. Proč do všeho tahat ďábla? Ale na druhou stranu kněz, který sám ve světle infrakamery vypadal jako zrozenec pekla měl něco do sebe. Jinak jen jeden velký proud lekaček,akčních scén a napětí. ()

PORTER44

Tyhle filmy natáčený videokamerou v ruce nemám rád,kde se kamera pořád klepe,záběry na ksifty,záběry na fleky krve a není z toho filmu nic. ()

Kylikian

Po jednotke dost velke sklamanie. Tvorcovia by to vyhrali ovela viac, keby to tentoraz nebolo z pohladu kamery. Lebo to neustale vypinanie/zapinanie a hladanie padnutej kamery mi slo po chvili riadne na nervy. Oproti jednotke je tam velmi vela zaberov v tme, maskeri sa asi pri tomto diele moc nenarobili. Trojica tinedzerov je stupidna a v ceskom dabingu neskutocne otravna. Oproti jednotke som tu nedalo prehliadnut par nelogickych/hlupych veci. V kazdom pripade, ak ste videli jednotku, urcite pozrite aj dvojku. Stale patria s jednotkou medzi tie najlepsie horory. ()

Wiceman

Klasický syndrom sequelů. Větší, dražší a drsnější (v dobrém i zlém). Rasistický lidi z paneláku nahradila zásahovka a banda blbejch děcek, pro který milion policajtů před barákem zabalenýho v igelitu a asi miliarda žlutejch pásek se zákazem vstupu zřejmě znamená: ,, TVL krutopřísnej hardcore!!! Vlezem tam a schválně, jestli si toho někdo všimne. " Dobře jim tak smradům :D Návrat Onanueli je .... tak nějak divnej asi jako vysvětlení celýho toho ,, ďábelskýho viru". Nicméně až na pár hollywoodskejch rádoby klišé momentů si film pořád drží slušnou atmosféru a to co fungovalo v jedničce funguje i tady. Za mě dobrý. ()

keram01

Výborné pokračovanie výbornej jednotky. Výborná plynulá nadväznosť na jednotku. Výborný záver. Škoda len tej úplne poslednej scény, kde tvorcovia prezrádzajú azda až príliš vela. Mohli si to nechať až na pokračovanie. ()

Fiffty

Po skvelej jednotke prichádza trošku slabšia dvojka. Ak by tam nebola podľa mňa trochu zbytočná linka s tými deťmi bolo by to lepšie. Ale koniec ako v jednotke perfektne vygradoval a napätia bolo až až, už teraz sa teším na trojku snáď sa to nepokazí. ()

tina18

Pre mňa osobne slabšie ako 1, čo sa odrazilo na mojom hodnotení- síce som chvíľu uvažovala nad 4 hviezdičkami, ale nakoniec som si to rozmyslela. I napriek tomu, je to stále celkom slušný kúsok v tomto žánri. ()

Dalajlada

Dobře se nám to rozjíždí. Konečně je tu vysvětlen konec prvního dílu a tenhle nápad je opravdu vynikající a originální. Tohle spojení se sice po jedničce dalo očekávat, a tak doufám, že bude fungovat i v dalších dílech a bude na co koukat. Navíc tu máme partičku sympatických herců, skvělou kameru (ruční) a dosti promyšlený scénář. ()

Thoth

REC 1 byl dobrý film, který mě v žánru "zombies" mile překvapil. Asi to u 1. dílu mělo skončit, neboť mě 2. díl zklamal svým náboženským zaměřením. Proto jsem snížil hodnocení z pocitových 5 hvězd na 3 hvězdy u REC2. Zatímco Rec1 je tak na 85 %, Rec2 je tak na 65 %. Další díly REc3+ už budou mít jen sestupnou tendenci z pochopitelných důvodů. Rád se ale nechám překvapit. ()

Ospalek

Skvělá jednička následovaná skvělou dvojkou. Tentokrát vyprávěno z pohledu zásahové jednotky a filmu nechybí napětí, dobrá atmosféra, ani překvapení. ()

drkaldj

Pěkně se naváže tam kde první díl skončí, za to velké plus. Dostáváme nějaké vysvětlení (posednutí ďáblem není zrovna originální ale i tak to beru) a posedlý zombíci můžou opět do akce. Záznam z potrubí (podle mě se spíše jednalo o větrací šachtu nebo klimatizaci) je pěkně mrazivý a navozuje správnou atmosféru. Následný úhel pohledu od dětí by nemusel být špatný, ale jsou celkem otravný. ()