Král bojovníků

• Japonsko The King of Fighters (více)

Tři vzácné relikvie zmizely z muzea a několik lidí bylo během krádeže zabito. Pachatelem je Rugal Bernstein, jenž díky těmto třem kouzelným předmětům vládne neomezenou silou. Světská moc jej nemůže nikdy dostihnout. Jsou tu však ještě nepokoření bojovníci, kteří se mu postaví v otevřeném boji během turnaje. Bitva o budoucnost začíná a drsná bojová akce nešetří nikoho! (oficiální text distributora)

netWoor

Vlastně zfilmovaná počítačová hra, kde "děj" je jen lepidlo pro jednotlivý bojový scény. Želbohu i ty jsou otřesný stejně jako cokoli v tomto snímku ... ()

TommyDiamond

Musím říct,že jsem tenhle měsíc viděl mnohem horší filmy, než je Král bojovníků. Myslím,že tento film mnoho lidí zbytečně odsoudilo a proto má tak nízké hodnocení. Když se mrkneme na film, tak příběh který nám filmaři servírují je vážně odpodový. Ovšem efekty a triky mají hodně vysokou úroveň. Hlavně ty efekty u úderů. To myslím,že dost lidí znechutilo. Mě to nevadilo a připomělo mi to hry Tekkena a Mortal Combat na platáky. Musíme se prostě smířit s tím,že Japonci budou točit dál takovéto Tekkeny,Mortály a Street Fightery. A proto jestli se to někomu nelíbí ať se nedívá. Celkově 40% ()

darthhokro odpad!

Čekal jsem něco ve stylu Mortal kombat či DOA a dostal jsem šíleně nudnou ukecanou slátaninu u druhé dimenzi. Ani paní Polévkové Koření Q, se tu moc nevyšvihla. ()

kirmakX6on

Film stojí za jednu velmi slaboulinkou hvězdičku, dejme tomu za 13% (myslel jsem, že tam budou alespoň nějaký lepší bitky...bohužel absolutně není o co stát...), dalších 10% je za Maggie Q, kterou bych ojížděl od rána do večera... Celkově tedy: 23%. ()

DExUS odpad!

King of fighters je pre mna velmi obľúbená hra, hrám ju už od cca 2003 roku, mala zoprár dielov aj na PS2 no známejšia je z automatov ktoré sú v japonsku alebo v korei. Započul som o rovnomennom filme, tak som si ho pozrel. Tvorcovia dali do filmu ludi ktory sa ani mierne nepodobajú na postavy z tejto hry, navyše obliekli správne len Terryho a aj to bolo dosť šmejdové. Akýkoľvek lacný cosplay je krajší než šiť čo je možné vidieť v tomto filme. Žiadna z postáv navyše nepredviedla žiaden zo svojich charakteristických "special" pohybov. Dokonca dali Kyovi do ruky meč... , hrozné. Chcel som dat * ale uvedomil som si že aj scénar bol o ničom a dej sa niekedy dial silne nelogicky. ()

CrazymanM

No jo,dobře mi tak,co jsem asi od tohohle čekal?Velmi prostinký film,příběhově jak někde z 80.let minulého století,celé to vypadalo jako nějaká videohra,příště se musím snažit takových kousků vyvarovat!!! ()

AxusNalim odpad!

Až do dneška jsem nevěděl, že existuje film podle mé oblíbené série videoher. ...a po dnešku vím, že to tak mělo zůstat. Autoři se asi účastní soutěže "Kdo zprasí předlohu hůř než u Street Fightera." ()

Nobunaga odpad!

Vykrademe slavné scény z jiných filmů a nějak je poslepujeme. Děj bude sice kravina na N-tou a "bojové" scény jakbysmet, ale když ženské postavy oblečeme / neoblečeme, tak cílovka 14+ nebude mít čas hledat hlavu nebo patu a bude nám to baštit i s navijákem // Já už holt nějakou tu dekádu nejsem cílovka a celé to veledílo je tak pro mě jeden velký facepalm. ()

JARDAHONDA

Akcí nabitý film založený na oblíbené videohře" King of Fighters " Král bojovníků, kdo porazí neporazitelného.. K filmu bych se vyjádřil velmi stručně : Film má slabý scénář, děj působí stroze, vychytaných je opravdu jen málo bojových scén, tudíž kladně hodnotím dívčí osazenstvo, které bylo kořením celého filmu ,, u mě pouze ** ()