Paranormal Activity

• USA Paranormal Activity (více)

Poté, co se mladý středostavovský pár přestěhoval do domu na předměstí, jsou stále více zneklidněni přítomností někoho či něčeho, co může, ale nemusí být démonické. Každopádně nejaktivnější je to uprostřed noci, zvláště když dvojice spí…  V tomto hororovém příběhu plném nadpřirozena se strašidelný dům nikterak netají, že není spokojen se svými novými nájemníky. Katie a Micah se právě přistěhovali do svého nového domova v San Diegu v Kalifornii. Katie se zajímá o paranormální jevy a je přesvědčená, že íi zlí duchové pronásledují již od dětství. Micah je k podobným teoriím skeptický. Nicméně poté, co v domě stráví několik bezesných nocí, jelikož se odevšad ozývají podivné zvuky a dějí se opravdu zvláštní věci, začne Micah věřit Katiinu tvrzení, že je pronásleduje nějaký duch. Pár se obrátí na specialistu v tomto oboru, ten jim však neumí pomoci. A tak se Micah rozhodne vzít to do rukou sám a v domě rozmístí videokamery. Dvojice si také připraví speciální desku, skrze kterou se lidé snaží komunikovat s duchy, jenže netuší, že tento postup duchy hluboce uráží… (oficiální text distributora)

Kangaroo

Ani mne snad nenapada za co tu jednu hvezdu davam, ale odpad to proste neni, jen neskutecna nuda, nic noveho nic strasidelneho tak nechapu ten poprask kolem. Proste nic, nic, nic...... ()

misakurt

Hororům zrovna neholduji, abych se přiznala, nemám tedy s čím objektivně srovnávat, subjektivně se však odvažuji říct, že Paranormal activity se na mém soukromém žebříčku řadí mezi ty lepší snímky tohoto žánru. Herecké výkony byly snadno uvřitelné. Místy jsem sice moc autorům "nežrala"hezoučkaté ksichtíky aktérů a rádoby roztřesenou kameru, ale musím uznat, že většinu filmu na mě jejich laciné triky docela zabíraly. Škoda jenom toho závěru, ten byl na můj vkus už příliš. Z průměrného snímku, který by jistě stál za shlédnutí, se tak před koncem stala opět americká "kovbojka". Jestli stojí za shlédnutí posuďte sami. ()

Trešlson

Spíš nic než moc, ale musím přiznat, že místy to bylo celkem působivé (koukal jsem na to v noci). Ale zas taková sláva, jak jsem o tom zaslechl, to nebyla. ()

Bohnice05 odpad!

Pokud jste nezažili ještě nikdy pocit zklamání, tak vám doporučuju shlédnout trailer k tomuto filmu, potom poslouchat od známých řeči o skvělém hororu při kterém lidé předem odcházeli z kin jak umírali hrůzou a pak až se na film podívejte. Ten pocit zklamání vás uděří jako 120km/h jedoucí kamion. Takže nejen že vám vyrazí dech nebo vás srazí na kolena, ale doslova vás rozmetá a pocit zklamání vámi projde skrz naskrz jako přední nárazník onoho kamionu. Taková škoda času. A konečně mi došlo proč odcházeli. Ta nuda je nepopsatelná. Člověk by se dokázal víc bavit s lžičkou a pinponkovým míčkem zamčený v jedné prázdné místnosti než u tohoto braku... ()

mala_kea

Hodně nízkorozpočtové divadélko, které se pyšní perfektní hand camerou, která je zatím nejlepší, co jsem viděl. Děj je takřka nulový a snaží se diváka zlákat pouze svoji celkem pěknou atmosféru a poměrně bohatým scénářem. Jenže je to vše, co můžete čekat od Orena Peliho. Navíc poměrně lacině odfláknutý konec to jen zhorší, nadruhou stranu těch 86 minut je perfektně zabráno. ()

bangee

Dvě hvězdy protože - Katie Featherston hrála solidně a protože - vcelku překvapující konec. Jinak scénář, režie a způsob provedení nestál za nic. Handy-cam si mohl Peli odpusťit. A celkově nuda. ()

t0ny

Začátek mě vcelku vtáhl a jak se útulný domek stal klecí plnou strachu a nejistoty a začala "sranda", párkrát mě i zamrazilo. To ale bylo úplně všechno. Faktem je, že za ty peníze asi člověk nic lepšího nenatočí, navíc podle profláklého schématu "moc fajn barák, ale asi byste v něm bydlet nechtěli". Film určitě stojí za zhlédnutí, a přesto je tu podle mě podhodnocen. ()

Tom_Ass86

Tak takovou nudu už jsem hoodně dlouho nezažil, bez tohohle filmu se klidně obejdete. Opravdu nevím, jestli je na něm něco zajímavýho...ani na tu Katie se nedá moc dívat. Člověk pořád čeká něco velkýho a skutek utek. Hodně slabá jedna hvězdička s hvězdičkou. ()

Toka

Opět za to asi mohla atmosféra Festivalu Fantazie, ale já místo abych seděl posranej strachy v kině sem se docela smál. Bylo to takový.. Bylo to zase něco jinýho, ale kdo to neuvidí o nic nepřijde. Viděl sem s koncem s kamerou pouze, ale přišel mi otřesnej. ()

Ukubumbahoo

Nápad dobrý, strach slušný , konec moc hezký, ale už asi v polovině filmu jsem doufal, aby tu uječenou ženskou a jejího otravného přítele konečně něco zabilo. ()

SidneyP

Prakticky jsem se stal na tomto filmu závislý, protože když někdo vidí jeden snímek nejmíň dvacetkrát, a pořád ho něčím přitahuje, je na tom asi hodně špatně, nebo je ten film prostě dobrej. Možná je to tím tajemnem, tím strachem z něčeho, co člověk lidským okem nezahlédne, a co vlastně ani na světě neexistuje (nebo ano?). Musíte prostě na tyhlety věci věřit, jinač vás to nedostane. Doporučuju zhlédnout verzi z roku 2009, která je v podstatě o trošku lepší a navíc obsahuje nějaké nové záběry - a to v noci a sami! Jinač to nemá vůbec žádnej smysl. 85%. ()

FilmWave

Kopie "Blair Witch" přenesená do ložnice. Nápad fajn, ale toto vystačí tak na deset minut, jako celovečerní film hrozná nuda. ()

Warlukyn

Nechápu tady ty nízká hodnocení. Blair Witch se to úplně nevyrovná, ale rozhodně člověka mrazí v zádech víc z tohodle než z 20ti sérií SAW. ()

pospech11 odpad!

Celý se film nic neděje a největším zážitkem jsou závěrečné titulky. Já si pod pojmem horor představuji něco kde se bojím, ale v tomhle filmu se nebylo čeho bát, snad jen toho abyste v kině neusnuli a někdo vás neokrad. ()

Luk Skywalker

Nic světoborného to není, ale aspoň nápad to má v podobě: Natočit to jinak. Jinak děj poklidně plyne, přes den se nic neděje, ale večer a v noci to je jiná. ()

fisikk

Než jsem si pustila tento film, byla jsem upozorňována kamarádkou, že se děj rozjíždí až od 50 minuty. Trpělivě jsem tedy čekala, ale nedostavilo se žádné překvapení. K hlavním hrdinům jsem ani na konci filmu nic necítila, takže mnou závěr vůbec neotřásl. Režisérovi pravděpodobně nedošlo, že když natočí tak nudný film, u kterého se lidem budou zavírat oči, nebudou schopní postřehnout ty efekty, na kterých chtěl stavět a které jsou základem. Upřímně, kdybych na to nekoukala s kamarádkou, která to už viděla, tak by mi toho hodně ušlo. ()

Adm.Nelson odpad!

Nepamätám si, kedy som sa pri filme tak nudil tak ako tu. Navodenie atmosféry nulové, v tomto nech si tvorcovia berú príklad z Blair Witch. Asi najhorší pokus o horor, aký som kedy videl, ktorý absolútne nefunguje - aspoň v mojom prípade. 0/10 ()

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech