Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

[Scorpion]

Celý film som čakal, že sa stane niečo, o čom by sa dalo povedať, že to bolo vo filme kľúčové. Avšak nestalo. Len sa to tak pohupovalo zo scény na scénu, zo slova na slovo a pomaly, ale čoraz viac moje kladné hodnotenie klesalo. Síce aj Ashton Kutcher aj Katherine Heigl (skutočne kráska) hrali podľa mňa v hornej hranici schopností (či už kvôli filmu alebo kvôli vlastným skúsenostiam), stále to nestačilo. Proste, ja tam vidím o 2 hviezdičky lepší film Pán a pani Smithovci a kto povie, že sa mu nepodobá, asi bude potrebovať odbornú liečbu. ()

chicab8

Kutcherovi vrahouna neuvěřím ani za všechny peníze, reputaci nájemných zabijáků naštěstí napravil charizmatický Tom Selleck. Katherine Heigl splnila úkol, byla zkrátka hezká. Jedním z mála plus tohoto filmu je Catherine O'Hara. Jo a kde že byl ten konec? ()

casef

Takovýhle filmy opravdu můžu, skvěle se pobavit a odreagovat. Ustřední dvojice super, rodiče skvělý, výborná akce i humor a všichni žili šťastně až do smrti. Paráda, víc jsem nechtěl, takže spokojenost. ()

movemat

Príbeh neoriginálny, humoru ako šafránu, no predsa sa mi na to dobre pozeralo. Zväčša vďaka veľmi sympatickému obsadeniu hlavnej dvojice no aj preto, že takýto žáner mám ja osobne veľmi rád. ()

johhny007

Ten film si ze mě děla normální sranda normálně by tenhle film nebyl víc , než průměr , ale asi sem měl nějakou super náladu mě se to prostě hrozně moc líbilo a pořád na to myslím , ale po 2 se na to radši nebudu dívat (horší dojem) , ale kdybych dal 3 tak je to málo dit málo bude i ty 4 hvězdy , a proto musím dát 5 hvězd! 90% ()

xylofonka

Celkem vtipná a celkem svižná oddechovka, která se hodí přesně k tomu typu večerů, kdy se vám nic nechce, ale nemíníte se ztrapňovat čuměním do zdi - v takovém případě čumte raději na Vrahouny :-) ()

VvV14

Po druhé projekci se mi to zdálo pohodovější. Nicméně, tak pitomej závěr filmu jsem ještě neviděl... ()

ilovebritain

Něco na tom je, ale moc toho není. Hlavní pár sice patří k matadorům romantických komedií, ale spolu působí absolutně mizerně. Zápletka samotná je hodně slabá a natolik přeromantizovaná, že ani tak romantická duše jako já nemá nejmenší chuť nahodit přoblbý úsměv, který má provázet každou komedii tohoto žánru. Hvězdičku dávám pouze za scénu v domě, kterak všichni sousedi touží po vraždě manželů. ()

AriAries

Můj soused zabiják trochu jinak. Jaký pech, nastěhovat se do bloku, kde po vás za 20 mil. dolarů půjdou všichni sousedi. No...to by ještě nebylo tak nepravděpodobné...ale fakt že je najme váš tchán, že se dostane informace i k nim a ne jen k nájemným vrahům (pravděpodobně vyvěsil nabídku na práce.com), že mají všichni doma těžké palebné zbraně a umějí se prát jako by prošli lekcí u Stevena Seagala, nebo že se o nic z toho prakticky nezajímá policie, to je hodně mimo. Ashton Kutcher byl nezvykle akční a moc mi to na něj nesedělo. Po technické stránce ale byly souboje na amatéra překvapivě relativně zvládnuté. Stejně jako role v podání kvarteta hlavních protagonistů. Kazí to hlavně nedomyšlené, iracionální a nesmyslné jednání postav a slabší děj. ()

himor

Scenár stojí za makový prd, ale ostatné je celkom slušné. Herci sú celkom fajn, hlave Katerine Heigl je totálne milučká. Káčer sa mi zdal, akoby mal z celého natáčania len srandu, ešte aj počas akčných scén sa rehotal. A to ich tam bolo celkom dosť myslím. Natočené boli pekne, realisticky, žiadne tupé lacné triky. Začiatok slabý, ale to sa dalo asi čakať, neskôr sa akcia rozbieha slušne. Ako na nedeľné poobedie je toto dobrá oddychovka, ale komédiu nečakajte, iba ak sa chcete rehotať na káčerovom xichte. Na čom som sa bavil najviac ja, je večne spitá Kevinova mama zo Sám doma :D Hodnotenie tak do 60%. ()

Kubajss_cz

Film o velmi tajné nájemném vrahovy (Ashton Kutcher), který ani neví, kdo je jeho zaměstnavatel ve skutečnosti. Vzdá se své profese po jednom dni stráveném s opíjející se blondýnou (Katherine Heigl). Nakonec si opíjející se blondýnu vezme, aniž by si jako zkušený zabiják ověřil její rodinu. Po pár letech strávených na předměstí s dost vtíravými sousedy se však idylka plná sexu a bezstarostného života zvrhne. Otec (Tom Selleck) opíjející se blondýnky je sakra nezodpovědný otec, když po nedorozumění na svého zetě pošle nájemné zabijáky a po 24 hodinách si uvědomí, že vlastně asi bude s mužem, na kterého poslal zabijáky i jeho dcera. Tak naprosto nečekaně dostává „zápletka“ rozuzlení, když přijde svoji dceru zachránit a vše si s prsty na spoušti vyříkat se svým zetěm, a nakonec žili všichni šťastně až do smrti, kromě těch několik lidí, které pozabíjeli, ale to vem čert. Všichni to přece byli zlý lidé. Nucený humor, který ani není vtipný a „cool“ scény, které vzhledem ke stavu filmu prostě cool nejsou. Akční? No jako střílí se tam. Komediální? Průměrné komediální béčko. Romantické? Ano, čůrání před sebou nebo řezání drahých šatů nožem je vskutku velmi romantické. Thriller? Ale no ták! Jako nenucená bezduchá oddechovka při nedělním večeru asi dobrý. ()

Shitonit

Díky prima prostředí a jednoduchý předvídatelně nenamáhavý zápletce se jedná o koukatelnost, ke který se rád vracím. Ale přísahám, bejt v tom vo mrdek víc Aštnování, tak už bych se asi vzteknul.. ()

ratpile

Tohle bylo zralé na útěk z kina. Sakra, nedovedu si představit, jak vytěžit z tématu "nájemný vrah a nevědomá manželka" méně. Schéma ala Mr. and Mrs. Smith přeci nabízí tolik možností pro vtipné čí napínavé scény, že je může nevyužít snad jen totální břídil (nebo rutinér). Ústřední dvojice je podobně jako v nedávném "Exmanželka za odměnu" neuvěřitelně nesourodá, nezajímavá a bez jiskry. Což nakonec platí i pro celý snímek. Pro nudící se páry jistě podivaná bez újmy na zdraví, pro kohokoliv jiného nic k mání. ()

vieriX

Katherine Heigl mám rád viděl jsem ji skoro ve všech jejich filmech a v každém se mi líbila, ale tady v tomhle to skoro celý film hrála takovou puťku asi to bylo hloupým scénářem. Jo a slovo akční-komedie bych nepoužil o akci se snažili ale bylo to spíš úsměvné.Jedno už vím skoro jasně Ashton Kutcher je fakt herecký dřevák každým dalším filmem mě o tom přesvědčuje.Jinak příběh je hodně hloupý ale to mi vůbec zas tak nevadilo prostě jsem jenom seděl a čučel nic víc nic miň.Tom Selleck je tchán, kterého by si asi nikdo moc nepřál hodně podezíravý a tchýně byla taky pěkné kvítko. Celkově průměr, ale zábavný průměr. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky