Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

Aurewen

Celou dobu očekáváte, že se bude konečně už něco dít..Když už jste za polovinou, tak si říkáte, že už to snad radši dokoukáte. A když film skončí jste rádi, ale zároveň možná naštvaní, že jste marnili čas nic neděláním. Škoda jmen jako je Heigl nebo O'Hara. Jedna pořád křičela a druhá se opíjela, takže obě se scénáři moc práce neměly. Pokud opravdu nechcete nad filmem přemýšlet, a chcete něco opravdu nenáročného, pusťte si ho. Hvězdu dávám za statečnost natočení takovéto kraviny :-D ()

E lan

Nemastné neslané, dá se u toho vesele pracovat a moc se nesoustředit. Jinak by se člověk musel rozčilovat na slabším scénářem, nijakými hereckými výkony a špatnými akčními scénami. Přesto to není nijak moc trapné. Jít na to ale do kina, hodně bych litoval... ()

sanikope odpad!

Pri takýchto filmoch by si akakoľvek telenovela bez újmy brala domov z Cannes zlatého leva. Asi netreba viac dodávať... Ultra k.k.t.n.. ()

Elii

Pro mě hodně jednoduchej film. Možná až hloupej. Dvě hvězdičky za to, že jsem se občas pobavila a za to, že mám pro Kutchera slabost. ()

Nekroskop

Kutcher není dobrý herec, což dokazuje i v tomhle snímku, kde je absolutně nevýrazný. Jako všude. Ale tady mi to nevadí. Film má sice tolik chyb, že by se za ně nestydělo kdejaké "béčko", ale nemůžu mu upřít vtip a spád, díky kterým mě vážně bavil. ()

Psycho.R

Viděl jsem to před čtvrt rokem a pamautuju si jen herecký duo, z filmu, ale jedinou scénu nemůžu v hlavě dopátrat. ()

Henry Morgan

ZAse taková kravovina to nebyla. Sice jsem čekal trochu nabušenější střílečky a honičky, ale i tak to ušlo. Byla to sice variace na velmi osvědčené téma, okořeněné komediální tupostí amerických představ o dívce, pro kterou je lepší se beze slov svléct, než začít románek větou, ale i tak to působilo jako celkem dobrá podvečerní komedie. No dobře, uznávám, že do kina ani nápad a dát to v hlavním vys.čase je trochu přes, ale na poklidné odpoledne po náročné dni ideální. Jinými slovy - bylo to velmi jednoduché a odsýpalo to ()

diodoros odpad!

Neskutočná hovadina bez hlavy a päty so smiešnym scenárom ("Zabíjam len tých zlých."...), slabými hereckými výkonmi, dejom o ničom a plná do očí bijúcich logických nezmyslov. Nájomný zabijak sa po náhodnom zoznámení s jednou kráskou rozhodne ukončiť "kariéru" a založiť rodinu, proti čomu sa postaví celá armáda nájomných zabijakov (samozrejme polovica z nich sú jeho a jej známi a susedia...), keď je na jeho hlavu vypísaná odmena a začína sa tupá naháňačka s "prekvapujúcim" vyvrcholením... Nie je čo dodať, ďalší zbytočný nevtipný americký akčný film o ničom, natočený nasilu a bez kúska kreativity, ktorý sa tvári, že je vtipný a kreatívny. ()

Likan7

Když budete čekat pohodovou oddechovku, dostanete pohodovou oddechovku. Kutcher není tak špatný (rozhodně bych mu nedal Malinu), a Heigl a její věčný křik se dá taky přežít. Jejich prostinká variace na Pravdivé lži je fajn, kterou sice za měsíc zapomenete, ale dokonce se při sledování i párkrát zasmějete. ()

minee

Příběh byl od začátku čitelný. Ale vtipy se dost často povedli, zážitek z kina byl nezapomenutelný, seděli za mnou 3 pubertální holky a furt se chechtaly i věcem, které nebyly vůbec vtipné. Takže já sem se musel smát zase jim, možná proto tak vysoké hodnocení :D ()

Anomiska

Popravde ma tento film sklamal. Vsetko podstatne bolo povedane v ukazkach a film neponukol nic viac :( Bolo par momentov, ked ma to pobavilo, ale skutocne iba par. ()

Petus

Velmi, ale opravdu velmi ubohá napodobenina Pan a paní Smithovi. Ty dvě hvězdičky dostává jen fantastická vizáž Astona Kutchera a rodiče hlavní hrdinky. Speciálně matinka v podání Catherine O´Harové pobaví pomalu víc než celý zbytek filmu. ()

RajCZitko

Řeknu vám tedy, že příběh maximálně na 1*, ale zbytek docela ušel. Pěkný závěrečný vyustění, banda vtipných situací zkrze celý film, ale začátek hrozně nudný. Nebylo to zase až taková hrůza. Prostě smíšený pocity...42% ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky