Ztracena v pustině

• USA And Soon the Darkness (více)
Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor
USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Čerstvé dvacátnice Ellie a Stephanie se odpojí od svého cyklistického družstva, aby si projely Argentinu na vlastní pěst - Ellie prahne po úchvatných přírodních scenériích, dobrodružství a zábavě, kdežto Stephanie hodlá uzavřít jednu neúspěšnou kapitolu ve svém romantickém životě. V malém městečku Alemana na ně číhá mnoho nástrah, čehož si však Ellie pohlcená flirtováním s místním pobudou Chuchem ani nevšimne. Dalšího dne zmeškají dívky autobus zpátky do civilizace - a po hádce se rozhodnou jít si každá po svém. Hned nato však Ellie zmizí - a Stephanie ji musí najít, než se setmí a naplní se její nejhorší obavy... (Canal+ Action)

DjMetal

A dobro zvitazilo nad zlom....och....Tolko nelogickych veci ako sa ukazalo v tomto filme sa neda zniest. Od toho ako nechala kamosku samu sediet v bare az po koniec.....Druhy krat nepozretelne... ()

TommyDiamond

Film prodávaný na DVD jako béčkový, ale podle mě neprávem. Podobných snímků o tom jak dvě mladé dívky navštíví cizí ženy a jsou unešeny přukupníky s lidmi, kteří je chtějí prodat do otroctví (toho sexuálního), tak to už tu vážně bylo a mnohokrát. Ovšem film splnil vše co jsem od něho čekal: napětí, křik, násilí, pár mrtvých a to vše za přítomnosti dvou mladých krásných dívek. Celkově 50% ()

Lilien

podpriemerný triller, s peknými herečkami ale to je asi tak jediné pozitívum inak je to predvídateľné, hlúpe a o napätí sa nedá ani rozprávať. ()

RobbieM@N

Obě herečky by se dali definovat pojmem "tupé duo", ale jejich tělesné křivky jsou opravdu jediným lákadlem na tento film, Odette a Amber se předvádějí ve spodním prádle, v plavkách, co víc si přát....bohužel scénář je nelogický a nesmyslný, stejně tak chování postav a všechno v tomhle filmu, takže vystřihnout těch pár minut opalování a není potřeba vidět nic víc. ()

darkenagiel

zasadna chyba bola ze ju tam nechala samu ked vedela ze nieje az taka rozumna.hoci co by sa stalo ostala by som s nou inak by som si to nikdy neodpustila.pacila sa mi stefanina bojovnost dokonca takto sa to robi,bojovat o svoj zivot ako sa len da uplne ma pozdvihlo ze som zena.sak ste videli ako michael bol dovercivi tak aj dopadol chudacik no co uz....preto 5 ()

Fantaghiro

Mňa to celkom bavilo.Samozrejme,že nič extra svetoborné,ale oddýchla som si pri tom a nemusela som nad tým nejak premýšlať. ()

petrik11

Hlavná hrdinka v sebe objavila siedmy zmysel. Pátra po stratenej kamarátke a aj bez GPS ju nájde. Skvelé. Ostatné je vo filme pobiednejšie. ()

MaxForValue

Ploché, detinsky naivné, rozvláčne. Chýba tomu logika, veľa postáv úplne prehráva svoje role - mohol to byť príjemný thriller, takto je to skôr strata času. ()

jprmusic

Dvě americký dyliny si od začátku filmu každou vteřinou koledujou o nakládačku, no a tak jí dostanou. To jako má bejt napínavý jo ? To mě jako má bavit koukat se hodinu a půl na dvě sice relativně pohledný holky, který mě každým svým pohybem a slovem přesvědčují o své absolutní tuposti ? On na to šel někdo do kina ? Ježíši ........ Jo jednu hvězdičku dávám za scénu v plavkách u vody. To byl jedinej záběr, kterej se dal v tomhle filmu vidět.. ()

Pitryx

A já zas nedávám plus ani za ty dvě kočky. Ano, hezké baby, ale ty této filmově nelogické stupiditě nepomohly. Jsem si říkal proč tak dlouhý úvod a až pak mi došlo, že to už je "hlavní osa" příběhu. Prostě nuda no. 201304078773/9116 ++++++++++++++++++++ Souhlas s mým x let starým komentem. Ale protože jsem mezitím viděl verzi z roku 1970, tak musím poctivě přiznat i zde dvacet procent za posledních zhruba dvacet minut filmu.      20200323 ()

Mamlas odpad!

Dvě krávoidní pipiny si o to říkají a tak to dostanou. Proti tomu nic. Ale poslouchat celou dobu jejich tupé žvatlání, to už se moc nedá. Jejich stupidita je nedostižná. Můžu dát jen pár % za to, že trochu času strávily v plavkách. Kdyby bez plavek, dal bych možná i 10%. Samotný film je o ničem, jen primitivní příběh a kupa keců. (5%) ()

Dejvecd

Film, ktorý už ani podľa opisu deja neznie zaujímavo a výsledný produkt to so zaujímavosťou tiež nikam netiahne. And Soon The Darkness je film, ktorého hlavné postavy asi nemali najvyššie výsledky v IQ testoch. Je to film, ktorý je tak strašne jednoduchý a predvídateľný, že opísať jeho sledovanie ako nudu je slabé slovo. Je to film, ktorý je tak strašne hlúpy, že to ani nie je vtipné, ale skôr máte chuť sa chytať za hlavu. To však neurobíte, pretože nemáte chuť míňať si tú trochu energie kvôli tomuto filmu. Toto je film, ktorého herci buď nehrajú, alebo nemajú čo hrať vďaka stupídnemu scenáru. Amber Heard predvádza asi taký herecký výkon, ako na nedávnom súde s Deppom. Karl Urban sa ani nesnaží, pretože si asi uvedomuje, že na túto blbosť je ho škoda. A všetci ostatný sú tak nevýrazný, že už si ich ani nepamätám. Zároveň názov filmu, je tak veľmi od veci, že ani neviem, čo na to mám povedať. Asi jediný kredit, čo si to zaslúži je za pekné scenérie Argentíny a zdevastovaného mesta, ktoré pôsobí zaujímavo a ako opradené množstvom tajomstiev, ktoré sa nikdy nedozvieme, pretože musíme ďalej sledovať pohnútky našich otravných hrdinov. 2/10 Booring ()

j.sorensen

Jako instruktážní film, který má odradid mladé Američanky, od cesty do Jižní Ameriky, asi ano. Jako normální film, pro všechny ostatní, určitě ne. A horror/ thriller? To už vůbec ne. ()

aggatka

Mne tento triller nepríde až tak hrozný..taký nudný priemer...nebude chýbať ani auto, ktoré nejde naštartovať, keď to najviac potrebujete...takže občas je i napínavý i keď plný nonsensu na druhej strane... ()

kekulka

Podobných filmů je celá řada. Dvě mladé holky někam vyrazí, Odette zmizí a Amber ji začne hledat. Když Amber svou kamarádku najde a já čekala první poutavou akci, tak mi to spíš připomínalo komedii než thriller. 2* víc určitě ne ()

megajalec

Ono nebolo to zlé, ale bolo z toho cítiť béčkovosť. Vyšší rozpočet by zabezpečil vyššiu kvalitu. Prvá polhodina je celkom dobrá, najmä to budovanie atmosféry. Naopak, posledná polhodina dosť slabá, chcelo to viac vyšperkovať. Na jedno pozretie ok. A hlavným hrdinkám by nezaškodilo pár kíl navyše. ()