Ztracena v pustině

• USA And Soon the Darkness (více)
Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor
USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Čerstvé dvacátnice Ellie a Stephanie se odpojí od svého cyklistického družstva, aby si projely Argentinu na vlastní pěst - Ellie prahne po úchvatných přírodních scenériích, dobrodružství a zábavě, kdežto Stephanie hodlá uzavřít jednu neúspěšnou kapitolu ve svém romantickém životě. V malém městečku Alemana na ně číhá mnoho nástrah, čehož si však Ellie pohlcená flirtováním s místním pobudou Chuchem ani nevšimne. Dalšího dne zmeškají dívky autobus zpátky do civilizace - a po hádce se rozhodnou jít si každá po svém. Hned nato však Ellie zmizí - a Stephanie ji musí najít, než se setmí a naplní se její nejhorší obavy... (Canal+ Action)

doughnut odpad!

Původně jsem chtěl dát alespoň hvězdičku za obě hlavní hrdinky, ale závěrečných dvacet minut jsem nevěřil svým očím. Něco tak hloupého a nelogického jsem už dlouho neviděl. Tahle hovadina dává hodnocení "odpad!" úplně nový rozměr. ()

xark

pokial sa za 40 minut neviete rozhodnut ci pozerate dobrodruzny film, dramu, thriller, horror alebo dokument o argentine, tak je nieco zle.. film zraza velka rozvlacnost a aj ked sa tam nieco deje tak to nieje nic originalne. a chovanie hlavnej hrdinky? tam je moja zviazana kamaratka a vedla nej unosca... co urobim? pojdem zavolat chlapika ktory je len par metrov vedla a pomoze mi, alebo inteligentne vypnem generator aby ho isiel unosca vypnut, zatial co ja zhodim niekolko flias na zemi aby som trosku zvysila napatie? mozte hadat ako sa asi tak zachova ()

newSami

Nudný príbeh s akou-takou akciou až na konci. Dovtedy je to len ukážka krás Argentíny a tiel Odette Yustman a Amber Heard. Nechápem označenie horor, s tým to nemá absolútne nič spoločné. ()

limalama

Krátký, ze začátku mírně napínavý(ke konci už to bylo lepší), ale vůbec dobrý a nenáročný film, který určitě doporučuji. Vůbec nebyl čas se nudit, ihned po krátkém představení hlavnních postav se film dostává do slušných obrátek a své tempo si udrží až do konce. Velmi slušný snímek ()

Deivulak

No tak horor to vážně není spíš takový thriler..Žádná krev což je škoda.Dvě krásky na kole si jentak jezdí sem a tam potom se nepohodnou a už to začína.Jedna se stratí druhá ji hledá potom pár mrtvol a je konec já se nenudil. ()

Jirka19320

Tento film na mě působil a také zanechal dojem toho,jak a co se může ve skutečnosti stát.Až tak mysteriozní mi to nepřipadalo.Spíše se to hodně blížilo realitě. Z části mi to připomínalo film TURISTAS,ve kterém se sice obchodovalo s orgány,což v tomtoto případě nebylo,ale oba filmy se ubíraly podle mého podobným směrem.Krásná argentinská příroda, krásné dívky.Chvílema jsem se trochu zapotil při některých scénách,ale to k thrilleru samozřejmě patří.Film můžu hodnotit jedině kladně,takovýhle styl filmu a žánr můžu,tak proto ty čtyři hvězdičky.**** ()

aneken

Hloupé, nelogické, nenapínavé, plné podivných zvratů... Po pravdě to byla docela hrůza, bez mučení přiznám, že moje hvězdička patří dvěma kočkám, co tam hrály...;) ()

Bránolog

Ne, že by to bylo nějaký veledílo, ale holky byly pěkný a celkem vzato mi to ani nějak zásadně nesralo. Akorát jsem nepochopil, co mělo bejt to zbořený město - jako nějaká argentinská atomová střelnice, nebo co? A co mě potěšilo, že SPOILER: jednou mrtvej, nafurt mrtvej, nebylo tam takový to neustálý vracení zastřelenejch a jinak zabitejch do děje, což mi normálně u "hororů" (jasně, že tohle horor nebyl) dost vytáčí. ()

fajntomas

Kdyby ty dámy někdo nastylizoval vic do treku a ne vyloženě jako dvě USA slepice co si vyjely doma za město k řece a prošel pár komických detailů jako rozvazování rukou nebo závěrečná histerie s kamenem na cestě, mohl to být docela dobrý thriller. Takhle zůstalo u napínavého thrilleru s pár nereálnými a nepochopitelnými detaily. Kamera, střih, herci ok, rejža a scenarista mohli trochu přidat. Stejně za exteriéry a napětí 65%. Doporučím. ()