Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiální text distributora)

lmc odpad!

Česko Slovenskou SuperStar jsem opravdu znechucen. V první řade je tragický celý koncept - místo toho, abychom viděli soutěžící, ať již dobré či ty horší, je půlka pořadu vycpaná patosem z chodeb a exteriérů, který mě osobně absolutně nezajímá. Na zobrazení samotných vystoupení před porotou nezbývá čas, protože ze dovídáme kolik lidí si dovedlo rodiče a musíme sledovat páry, kteří si kousají hlavy - kdybych chtěl tohle vidět, zopakuju si (původní) Beverly Hills... Režie je celkově tragická, včetně dalších aspektů jako je střih, někdy skvělé a někdy až nechutně tuctové efekty a hlavně zvukový střih, který patří k těm nejhorším. Když však překonáte tu nudu spojenou s bezduchým plkáním, většinou okoukaného Mareše a jinde skvělé Balášové, je čas přejít k samotným vystoupením před porotou. Zde přichází opět další zdrcující realita - porota sama. Samolibí necharismatický Habera, neskutečně arogantní Jandová, snesitelná ale bezautoritativní Rolins a jindy dobrý Hejma, který očividně pochopil, s jakou sebrankou skončil a raději většinu pořadu mlčí. Celý proces absolutně neprobíhá jak by měl, porota ignoruje veškerá pravidla (včetně slušného chování) a dělá si co chce, jen málo kdy se stane aby se porotci více než pěti slovy vyjádřili k danému účinkujícímu svůj názor. Nějaké hlasy zde nehrají roli, neprobíhá zde napínavé "ano", "ne" - ale pouze pojď si pro to či nashle z okruhu dvou porotců. Na co jsou hlasy, když se stejně nepoužívají? Neprofesionální a vulgární přístup porotců prostě nemá obdoby, za jejich výkony bych jim opravdu žádný honorář nedal. Kde jsou zleté časy Klezly a Osvaldové... Globálně řečeno, aktuální SuperStar je o Jandové a Rolins, které mají na hrudníku objem jenž jim chybí v hlavě, nesnesitelném Haberovi, zamlklém Hejmovi, jindy skvělé Balášové která tímto pořadem šlápla těžce vedle a Marešovi který ji táhne ke dnu. Nezajímají mě osudy soutěžícíh, protože jsou zobrazeny tak neprofesionálně, že k nim nedokážu navázat citové pouto. Toto je přátelé opravdu tragický pořad plný arogance a stupidity. Režisér by se měl podívat na nějaký díl britského X-Factoru či American's (Britain's) Got Talent aby pochitil, jakým směrem by se měl pořad uchýlit. Je to trapné, urážející, bez vtipu a náboje. Očekávané zklamání se tedy koná... ()

Tinaa

5. vydání toho, čeho jsme všichni moc přejedení. Lidi zpívají. Fajn, proto ta 1 hvězda, za lidi, kteří tam zajímavě či hezky zazpívaj. A dál? Když to mělo senzační mega reklamu? Porota absolutně ostudná, s Jadnovou bych ukončila smlouvu v risku jakýhokoliv manka, protože co ona tam předvádí a vypouští z pusy, to je ostuda a trapas! Habera pitomejch vtipů dělá o trošku méně, zato ale strašně sází na svůj status zpěváka a kdo tam nezapěje jako on, nebo nejde rovnou z muzikálu, končí. Bože..... někdy to musí skončit, radši ať to vyhraje nějakej Slovák, aby se tu opět zbytečně nezaplňovaly Blesky o jednoho týpka navíc. (Jo a samozřejmě jsem zapomněla zmínit ultratrapné moderátory, hold ale jiné nemůžem poskytnou žejo...zbytečná nekulturní zem tohleto). ()

moviepill

Ale nie, je to dobré. Miestami dosť napínavé a vtipné. Banášová je suchá ako ***, zato Mareš je borec týpec. Pohotový a tvorivý. Zopár zmien do pravidiel a priebehu ČSS urobilo z tejto "druhotriednej" zábavy fajnový program. Niečo medzi 3 a 4*. ()

sidcom odpad!

Bohužel jsem měl tu smůlu, že jsem po zprávách nepřepnul TV a nechtěně zkouknul 15 minut téhle nablýskané estrády. Za prvé.. žě je Mareš slizký exhibicionstickÿ kretén není nic nového, ale ani při pohledu na porotu jsem moc nechápal. Hejma jako "reprezentující tvář pořadu" je vyčpělý až hrůza, ale pobavila mě především Darinka, která nikdy zpívat neuměla a teď hodnotí pěveckou soutěž. To už jsme někde ve vodách Do-Re-Mi, temných, zahnívajících vodách, kdy si člověk říká, že už tam opravdu chybí jen Trávníček a Laurinová.Pak tam byl Habera, kterého jsem nikdy nemusel a nějaká čtvrtá ženská, o které jsem v životě neslyšel. No a za druhé, tohle nemá s "realitou" nic společného, je to celé plastové a umělé až hrůza. 15 minut bylo víc než dost na dalších 10 let dopředu. ()

Bilky

No ked porovnam ostatne REALITY SHOW, tak toto je stale o dve triedy lepsie ako vselijake Mojsejovske sracky, ci Velky brat a podobne! A priznavam bez mucenia, ze mam rad moderatorsky humor sympatickej dvojice,aj ked k MARESovi som mal zozaciatku antipatiu. A princip sutaze je myslim to najpozitivnejsie - ak niekto kto by inak nemal sancu sa presadit dostane sancu a je potom uz len na nom co s nou spravi - to je fer. Ked to porovnam so sutazami, kde je najdolezitejsie ukazat svoju holu rit alebo sa za kazdu cenu skandalizovat, tak tento format (aj napriek svojim nedostatkom) ma aspon normalne poslanie. ()

Idealista

Nejlepší SuperStar kterou jsem viděl ( mluvím o české, slovenská mě bohužel minula). Soutěžící jsou zde nejkvalitnější. Díky porotě která svou práci odvádí na výbornou. Hudebníci jsou lepší než v minulých dílech ( bez slovákú by celá šou byla v prdeli). Zápory : Marešová exhybice, Banášová která snad mluví maďarsky proto že jí hovno rozumím. Co chvíli najebaná reklama atd. ()

HeyHou

Bavilo mě sledovat pěvecká vystoupení, nebavilo mě všechno ostatní.. od příšerných kostýmů moderátorů, přes ubrečené fanynky, až k nechutným zlozvykům některých porotců (konkrétně srkání slin Marty Jandové) ()

B3R

Uměle vytvořvený svět, který má za úkol vyrejžovat co nejvíc peněz na hlouposti lidí. Po zpěvecké stránce, proč ne.. ()

yazik

Mělo by to asi vyšší hodnocení, kdyby tam nebyl Mareš a jeho trapné pokusy o vtip, které naštěstí zachraňuje Banášová. Stejně tak i porota mi silně nesedla... ()

Crytic odpad!

Je to hezká myšlenka - dát neznámým talentovaným zpěvákům šanci prorazit a zviditelnit se, ale kámen úrazu je způsob provedení - vítěz je volen formou SMS, ale! Normální člověk nebude plýtvat SMS na nějakýho floutka v televizi, takže rozhodování padá na 15-ti leté fanynky - které nemají o zpěvu ani páru a hlasují podle toho kdo VYPADÁ víc COOL. Proto se u nás v ČR asi nikdy nedostane do finále někdo jako Kurt Nielsen. To nejlepší co tahle republika vykopulovala bylo v první řadě - a sám uznávám, že Langerová má talent - bohužel to o čem zpívá není zrovna můj šálek čaje a jakmile slyším v rádiu jak "jelen skáče ze skály", tak okamžitě přelaďuji. Ostatní díly jsou už jenom fraška. ()

krivkin odpad!

Nemám nic proti zpěvu a muzice jako takové - naopak, jak zpívá v jedné své pecce Vilda Čok "Hudba je nej a nej a nejvíc!!", ale....Ale! ALE!!! Tahle tzv. "reality show (a ostatní klony, odnože a variace) je absolutně konformní spotřební produkt dnešní doby, kdy máme 666 televizních kanálů a je nutné ten vysílací čas něčím zaplácnout. ()