Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

mekele

Pro mě nejlepší díl s celé série. Proč? Tanec a hudba se skvěle doplňují, takže špica, ale to bylo i ve dvojce. Pro mě klíčovým rozdílem je, že se příběh nezaměřuje pouze na ústřední dvojku, ale dává dost prostoru všem ostatním a že si to Moose zaslouží:) Sice tu nemáme herce (Rick Malambri) jak ze škatulky, jako z dřívějších dílů (zvláště první :)) ale film se zaměřuje na tanec a na celou crew Pirátů což je přesně co od filmu s tímto žánrem požaduju, já se bavil moc. PS: 4 hvězda za tanec Moose s jeho dražší polovičkou na ulici a za "utrženýho psa od řetězu" v závěrečným battlu. ()

habertek

Jako asi takhle...jednička se mi líbila hodně! Dvojka už tak dobrá nebyla, protože základ je pořád stejný, ale musím uznat, že scéna v dešti se vydařila! I když obdivuju za jak krátkou chvíli se ti lidi naučí tak těžké sestavy, ale budiž...No a trojka 3D? Tak ta se vydařila! Vidět tohle jako první díl rozhodoval bych se mezi 4* a 5*, ale je to pořád to stejný dokola a je to už nuda!!! ()

Lyriq

Ono se to tváří strašně kůl, ale chyběl mi tam kulervoucí moment... Vlastně mi chybělo mnohem víc... ()

Renie42

Podle mě je to tak na stejné úrovni jako druhý díl. Čekala jsem, kdo se tam z dvojky objeví a vlasatec Muse, či jak se to píše, to vyhrál. Opět taneční soutěž, tvrdší podmínky, nějaká ta love story, pěkná hudba. Potěšila mě stará crew z minula, malý děcka, jak to váleli. Můžu jen obdivovat tu ohebnost a pružnost tanečníků, kteří se umějí hýbat v rytmu. ()

Lucilay

Podle mě asi nejvíce povedený díl. Ostatní nemají pořádný děj ani myšlenku. Tenhle má alespoň tu myšlenku, výbornou hudbu a skvělou choreografii. Byl to u mě nejoblíbenější díl, dokud nevyšel díl čtvrtý - Step Up - Revolution, který mne zaujal mnohem víc. ()

mark9th

Ja sa zameriam na hodnotenie choreografie a hudby, ktora je uplne top v porovnani s inymi podobnymi kuskami. Dej je tu pre mna nepodstatny. 80% ()

zuzzuli

Let´s dance 1 byla skvělá, ale dvojka byla pro mě úplně stejně povedená :) Jenže tahle trojka nebyla špatná jen už moc překombinovaná. Byla jsem ráda, že se tam objevili herci z minulých dílů. Přesto z některých částí filmu boleli oči, nebo jsem se nestačila koukat co se děje, protože toho bylo moc najednou. Příběh byl typický, s předvídatelným koncem, který snad každý divák čekal. Myslím si, že Ti kteřé holdují Let´s dancu by se na to také měli podívat i možná za cenu, že je to trochu zklame. ()

Stuffa

Super taneční kreace... sestavy. Taneční výkony protagonistů berou dech.. je na co se dívat. Děj bohužel pokulhává.. nebo spíše jde o trapný kýčovitý příběh, který nenadchne, ale spíše urazí :). Nicméně beru film jako taneční podívanou za kterou si zaslouží 4hvězdy. ()

IZFNP

Zase o niečo lepšie ako predošlý diel. Byť ďalšie 2 diely, možno to vyšplhá aj na 3 hviezdy! :) Zatiaľ sa to však drží niekde v strede a to kvôli dvom veciam- predvídateľný dej a super tanečné sekvencie. Ono potom vzniká mix, ktorý nenudí, neprekvapí, nenadchne a lahodí oku počas celých 107 minút. Postavy nie sú ničím zaujímavejšie ako tie v predošlých dieloch (možno až na dvojčatá), ale tance sú čoraz lepšie a zaujímavejšie (platí aj pre tanečníkov). A prevedenie v 3D je tento raz namieste. 4/10, aneb v Amerike sú všetci krásni, bohatí a pohybovo nadaní. ()

Blazis34

Třetí díl série Let´s Dance mi nějak zvláštní nepřišel. Znovu děj, který se dá po 10-ti minutách filmu docela jistě předpovědět. Co se týče hereckého obsazení, docela příjmenní herci, ale nijak zvláštní. Nejlepší scéna byla v závěrečné bitvě s světelným neonenovým oblečením. Celkově jsem se nenudil, ale ani mě to neuchvátilo. Dávám 35% - dvě hvězdičky. ()

lobo87

Určite najdrahšia a najdlhšia reklama na Nike, akú kedy natočili. Tanečné scény boli fajn, len škoda, že takmer vo všetkých battloch boli lepší "tí zlí". Príbeh slabučký (už chýbalo len aby bol Luke upír...). Potešil Moose aj Alyson Stoner, ktorú si môžeme pamätať ako mladšiu sestru Chaninga Tatuma z prvého dielu. Tri hviezdičky za to, že som fanúšik tanečných filmov. P.S.: Neviete niekto, prečo Let´s dance a nie Step Up?... 55% ()

SheldonShamy

3. pokračování taneční romantiky, tentokrát zasazeno do prostředí klubu, nad nímž bydlí taneční skupina. Dokáží vyhrát hlavní cenu a zachránit místo, kde bydlí a trénují? Slabší než jednička a dvojka, ale závěrečný battle stojí za to. Oceňuju hlavně ty efekty na konci. ()

StormyWhispe

Som vážne veľmi zvedavá, koľkých Let's Dance sa ešte dočkáme, pretože tretie pokračovanie stálo za starú bačkoru. Áno, pokiaľ sa nato dívame len ako na tanečnú show, tak si zaslúži plné hodnotenie. Ale snímka sa nám snaží podať i niečo vážnejšie a zmysluplnejšie – nanešťastie s absenciou príbehu to nie je možné. Všetky postavy celý čas melú o tom, ako im tanec pomohol dostať sa z toho najhoršieho a vôbec im neuveríte, pretože herecké výkony sú jednoducho mizivé. A miestnosť plná topánok! Áno, to je jednoznačne božstvo, ktoré túži uctievať každý druhý človek, ktorého stretnem. Už pri dvojke to nebolo nič moc, ale príbeh, ktorý je obohraný už niekoľkýkrát len v pozmenenom šate, začne po čase tiež strácať na atraktivite a nezachránia ho ani dobré tanečné kreácie. Bohužel... ()

blondboss

Hip-hopová bitka obalená do neskutočnej klišoidnej vaty, z ktorej bolo cítiť gýč na míle ďaleko. Kebyže si chcem pozrieť namakané hip-hop akčné scény, pôjdem na YouTube, nemusím o tom točiť celý film, o premrštenej stopáži nehovoriac. Choreografia síce fajn, avšak dejovo to bolo neskutočne plytké a otravné. Táto séria by sa mala nevyhnutne ukončiť. 45 % ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe