Paranormal Activity: The Ghost Dimension

• Česko Paranormal Activity: Jiný rozměr (více)

Než se nastěhujete do nového domu, zjistěte si, kdo v něm bydlel před vámi. Pokud to neuděláte, tak se alespoň nedívejte na videozáznamy, které po sobě vaši předchůdci zanechali. Právě tyhle školácké chyby spáchal herní vývojář Ryan. Ten se s rodinou (poněkud upjatá manželka Emily a šestiletá dcera Leila) a se svým lehce neschopným mladším bratrem nastěhoval do domu, který je divákům předchozích dílů série důvěrně známý. Stejně tak znají i „strašidelné sestry" Katie a Kristi, aktérky podivných záznamů na nalezených videokazetách. To, co diváky hluboce znepokojuje, protože vědí své, začne Ryana děsit až ve chvíli, kdy holčičky na dvacet let starých záznamech začnou reagovat na to, co se v domě právě teď odehrává. Pak ještě Ryan nalezne kameru, která umí zaznamenávat paranormální jevy, a záhy mu dojde, že s ním v jeho novém domě bydlí také síly, s nimiž by se nikdo normální nikdy setkat nechtěl. Seznam obětí, které mají na svědomí, je už pořádně dlouhý, otázkou zůstává, zda na jeho konec přibude i jméno Ryana a členů jeho rodiny. (Cinemart)

moviefan4 odpad!

Sériu PA mám dosť rad. Naj su prvé tri diely a potom už to šlo dolu vodou. Zatial najhorší,najstupidnejší diel série. Nedokázal som sa dostať do deja lebo ból dosť nudný. Ľakačky boly predvídatelbé a škoda, že vo filme bol dobrý začiatok ale ku koncu sa to pokašlalo a skončilo to uplne na prd. No čo už aspoň že jednotka je super horor. ()

Leobarka

Z obyčejný lekačky udělala banda šmudlů blbější lekačku, která už nemá hlavu ani patu. Už si ty activity strčte do kadibudky. Nejtrapnější na hororech je, když lidi napínáte, co to jako je za bubáka a pak mu zkazíte i tu miniaturní chvilku zábavy a pojmenujete to. Takže už tu nestraší jen někomu ve věži - bacha! straší tu povedený synek Krampuse s ohavnýma nožkama. Bravo! Další chujovina do sbírky. Jdu si zahrát activity.. ()

waltosin

Oni z toho dělaj zbytečně komedii, která je námětem na parodii. To jsem se bál víc když mi cestou zpátky ujel vlak a čekal jsem hodinu sam o pulnoci na vlak to je teprve paranormal activity sakra :D 35% ()

Cechyno4

Velmi dlouhou dobu jsem si nechal na rozmyšlenou. Abych s čistou hlavou okomentoval už pátý díl série PA. Musím uznat, že to vůbec nebylo špatné, právě naopak. Napětí a skvělé lekačky byly v tomto díle po celou jeho stopáž. U předchozích dílů to byl většinou strhující závěr, který mě dostal. Tady to je naopak. PA 5 se mi líbilo až na posledních cca 15 minut. Poslední čtvrthodinka mi přišla naprosto zbytečně natahovaná, umírání hlavních hrdinů odfláknuté a zbytečně rychle odbité a vyvrcholení toho všeho bylo spíše zklamáním. Proto strhávám jednu hvězdu. I tak to jsou ale krásné a zasloužené čtyři hvězdy. Co se týče pokračování, přikláním se k těm kteří by chtěli tento díl jako poslední. Už toho bylo dost a navíc nevím jak by na tento konec chtěli navázat... ()

maxcold

Jedině pokud se na film díváte ve 3D a v kině nebo ve skvělém obývacím pokoji, má tento film hodnotu třech hvězd. Dívat se na něj v PC někde na gauči asi nebude to pravé. Jsem rád, že se paranormal drobátko odchýlil od svých předchozích dílů nicméně ani zde se už nejspíše toho nedá mnoho vymyslet. Vybrané do posledního drobečku a film se už chytá každého stébelka. ()

Hezonja7

Viděl jsem všechny díly série a musím uznat, že je tento nejlepší...Snaží se přinést nové věci, kdy je zlo viditelné a napínavé scény delší. Ke konci je to sice přitažené za vlasy, kdy je duch vidět celý a vypadá až moc digitálně. Každopádně pochvala, za některá vysvětlení a kvalitní zakončení série. Alespon tedy doufám že je to zakončení série. ()

Aywes odpad!

Já bych fakt rád napsal nějaký vtipný komentář, ale pro mě tady končí veškerá prdel. Jediný plus je odkrývání příběhu na části. Tohle se prostě nepovedlo. ()

HellFireFery

KONEČNĚ jsme se dočkali posledního dílu této (každým dílem horší) série o duchovi, který prudí rodinu. První dva díly dodnes žeru (pouštět zásadně za tmy a vnímat pouze film). Třetí díl nabyl v příběhu nových rozměrů, ale už to začalo být celkově dost rutiní a nijak extra zajímavé. A vyvrcholení? No... Nic, moc. Čekal jsem úplně něco jiného. Nejsem vyloženě zklamán, ale pokud by se jednalo o trilogii, tak dám minimálně o dvě hvězdy více. ()

blondboss

Paranormal Activity na mňa proste funguje stále. Tento diel už bol síce iba varením z vody a viac-menej nič nové to neponúklo, ale tá atmosféra, tá autentickosť a skvele zobrazená ideológia strachu a hrôzy, je proste vidieť a táto séria je práve špecifická tým, že reálnosť sa tomu nedá uprieť. Preto u mňa opäť nadpriemerné hodnotenie. 70 % ()

AndrewNewman

Aj keď sa snažite, lepší diel než trojku v tejto sérií nenájdete. Śiesta časť slabšie nadväzuje na všetko desivé čo sa v tretej časti odohralo a celkom to tým "hercom" ide len sa mi nepáči tá dimenzia z Doctora Strangea, ktorá strašne kazí onú atmosferu tajomna a desivosti, kedy neviete čo na vás z tmy vyskočí. Prečo sa lampa hýbe? Prečo počujem hlasy? Prečo mi to hovorí, že mám vyvraždiť celý barák? Tieto otázky si už naši hrdinovia nekladú, keďže nám to tvorcovia vysvetlili nejakou blbou hranicou medzi našim svetom a ďalekou galaxiou z Hviezdnych vojen. ()

Lenka.Kosnov

Velmi podařený díl ve srovnání s čtvrtým a pátým dílem. Trochu mě mrzelo, že "bubaka" vidíme hned od začátku, protože u prvních dílů jsem měla ráda to neznámo, ze kterého jsem měla husí kůži a slzy v očích, ale i tak dávám 4*. A další díl bych už netočila, tohle bylo moc dobré ukončení. ()

J.Mayen

Konecne se serie zvedla ze zeme oprasila co se dalo, s lepsim obrazem i zvukem ale bohuzel s jeste debilnejsim a nelogickym a naprosto debilnim chovanim vsech zucastnenych, pri podezreni na vrazednyho poltergeista od prvni chvile jiste nechate dalsi minimalne tyden svoji dceru spat naprosto samotnou v cimre kde se to poltergeistama jenom hemzi, kdyz pominu toto a budu se to snazit ignorovat, je z toho velmi povedena ducharina. ()

zuzza11

Tak si to shrnme, dceru navstevuje cerne cosi, povida si s tim, meni se v upirici. Ale ja si pujdu s tatkou hezky lehnout na druhou stranu baraku. Jen si dcerunko uzivej s necim, ceho se vseci bojime, hezky sama. Takovou logiku snad nemuze mit ani debil. Nastesti bubaka lapime do prosteradla 🤣 Hmmm dobry ()

Nikolas__

Nejlepší díl Paranormal Activity. Po hrozné pětce přichází svěží GD a i když to furt není nic skvělého, kvality tomu upírat nelze. První polovina fakt super, bohužel, druhá je výrazně slabší. ()

Tomko87

Nečakal som že to poviem, ale finálová časť bola lepšie než tá prvá . Konečne vysvetlili čo je zač ten Casper. Dá sa povedať že každý diel pekne zapasal do mozaiky a vrcholil týmto dielom. Ďalej sa mi páči , že tvorcovia brali ohľad aj na tých čo nemajú napozerané predchádzajúce dieli. Proste super zakončenie jednej démonskéj série Za mňa spokojnosť. P.S : To GGI Toby nemusel byť :D ()

Kdo napíše G. I. Joe 3?

Kdo napíše G. I. Joe 3?

05.07.2014

Studio Paramount připravuje na rok 2016 spoustu pokračování. Zatím se chystá premiéra pro Jeníčka a Mařenku 2, Star Trek 3, Policajta z Beverly Hills 4, Paranormal Activity 5, Transformers 5 a… (více)