Stephen Meyers (Ryan Gosling) je mladý idealista, který je skvělý v komunikaci s lidmi, je druhým mužem ve vedení prezidentské kampaně guvernéra Mika Morrise. Kromě toho opravdu věří tomu, co dělá.. Uprostřed primárek v Ohiu požádá vedoucí kampaně Morrisova protivníka Meyerse o schůzku a nabídne mu práci. Má pomoct v kampani pro třetího muže, senátora ze severní Karolíny. Do hry vstupuje i mladá praktikantka. Stephen je asi příliš důvěřivý a zákulisní intriky jsou mu cizí. Stane se obětí kariéry, anebo zvítězí ctnost? (JOJ Cinema)

owwidius

Clooney je urcite sikovny reziser, tipujem ze este natoci dake dobre kusky, ale zatial ma ziadny nedokazal zabit. Tema o marketingu v politike je fajn, herci tiez, len ten final effect ma minul. Ale urcite kvalitny polit-thriller o hodnotach... Inak opat raz skvely Phillip Seymour Hoffman, v poslednej dobe som s nim videl viacero filmov no lubi sa mi v kazdej roli viac a viac. [#10/2013] ()

robo7773

Tak úplne o politike, takže dosť som sa nudil, dobré herecké obsadenie ale inak o ničom. Neodporúčam sledovať, ja som to kukal keď už som ozaj nemal čo pozerať, a bol som aj trochu zvedavý že čo Clooney vymyslel, múku. ()

BeranSon

Kdo z koho. Na jedné straně loajalita, na druhé vlastnost jít přes mrtvoly. Zajímavé. Herecky podmanivý počin ze strany Ryana Goslinga , který je čím dál tím lepší a budoucnost si maluje velice pěkně, Clooney nezaostává. Takže slušná hra na kočku a na myš, které chybí cílevědomější scénář a pevnější režijní ruka, to je celé. - 6/10 - ()

Lyžař

Politika je...kdo ji nedelal, nevi, rekl bych. Uz lokalni politika na obecni bazi je velkym zazitkem a zkusenosti pro zivot. Zastirani, domluvy bokem, prekrucovani, lhani, ovlivnovani druhych, zastrasovani..chces to delat poradne? Chces neco dokazat? Prizpusob se! Teda aspon by se to tak hodilo rict. Jenze ono to tak nemusi vzdy byt. Neveris tomu, co delas? Tak to nedelej!! Tenhle snimek vse tohle ukazuje syrove. A jsem za to rad. Presne takhle to kolikrat je. Na vesnici, v Lanskroune, v USA. ()

studo

Výborná dráma, ktorá si najprv pekne chystá pôdu pod nohami a následne pomalými manipulatívno-podrazáckymi krokmi kráča do finále. ()

Kingjiri

Politika mi nevadí a občas jí docela rád sleduju. Jenomže filmy, kde je politika hlavnim tématem, mě většinou moc nebavěj. Na Den zrady jsem se koukal hlavně kvůli hereckýmu obsazení, který nezklamalo. Gosling je hodně dobrej herec, ale když je nezáživnej příběh, tak už s celkovym výsledkem snímku nemůže hereckej výkon moc udělat. První polovina byla hodně velká nuda, druhá měla pár napinavějších scén, ale docela jsem se těšil, až bude konec. Za Goslinga přidávám třetí slabší hvězdu. ()

bararich8

Tenhle film hodně povytáhlo výborné herecké obsazení, kde se herci výborně doplňovali, ať už samotný Clooney a Gosling (to se nám oproti Drive rozpovídal, že?) nebo další výborná role pro Giamattiho. Určitě bych takovýchto filmečků snesl více, dokonce jsme ani neviděli žádnou zbraň, jak je v USA zvykem, plus pro ně. Dobrá práce, 4* ()

darkreider

Normálne sa o politické drámy nezaujímam a nechávam ich žiť svojim životom. Ale keď už zavadím o nejakú, ktorá sa tvári, že minimálne obsadením je príťažlivejšia ako pevné štvorky v bikinách, tak neodolám. Nie je ale každý deň nedeľa a aj majster Clooney sa raz utne a Ryan, môj obľúbený, to nezachráni. Nebudem tvrdiť, že som sklamaný a mohutne biť päsťou do stola, ale nezastieram fakt miernej nudy. Na druhej strane tu slečna Woodová vyzerá veľmi k svetu, čo je príjemné plus. ()

Bird_house

George Clooney se pustil do velice choulostivého tématu.. Mnoha lidem politika leze krkem, obzvlášť u nás v ČR.. Pořád kolem sebe slyšíme jak ten politik něco udělal, druhý mu na oplátku něco řekne do TV, apod. V tomto filmu je dobře vidět, jak jediná chyba dokáže člověka vyřadit z profesního života.. Zajímavá zápletka přidala filmu na zajímavosti.. Výborný herecký výkon Ryana Goslinga..!! ()

Torgal

Herecky presne obsadený a skvele zahraný film (Gosling opäť dokonalý). I napriek tomu, že sa vcelku rýchlo vyparí z pamäte, pozeralo sa mi naň veľmi dobre - a mimo hercov je to zásluha pevnej režisérskej ruky Georgea Clooneyho. Scenár svet politiky zjednodušuje a aj prerod idealistu na vypočítavého hajzlíka je príliš rýchly, ale to by bolo k výhradám asi všetko. 7+/10 ()

PEZ

Kvalita a kvalita. Formalna i obsahova. George Clooney a George Clooney (postaral sa o reziu, scenar a produkciu). Je skoro jedno, co si zoberieme na paskal ako prve: rezia, kamera, herci (ktoreho herca tak spomenut skor...hmm, ked dvoch tak Ryan Gosling a Evan Rachel Wood), scenar, namet - vsetko dobre. Ak nemate moc radi politiku, je tu dovod pozriet si film, ktoreho nazov znaci v rimskom kalendari stred marca, ale hlavne den, kedy bol zavrazdeny Julius Caesar. Ak mate radi politku, dovod je dvojnasobny. Hercom roka 2011 je bez vahania Ryan Gosling. ()

Stíba

Velmi kvalitní satyra, která zručně dokáže upozornit na širokou paletu témat prostřednictvím jednoho poměrně prostě se tvářícího příběhu. Clooney mě velmi mile překvapil svou zručnou režií a Gosling jen opět potvrdil svoje kvality. Moc dobré 4*. ()

salamandrr

Rád bych řekl, že to byl dobrý film... bohužel to byla zfilmovaná realita o zasrané politice, kde nepomůže ani napalm. Pokud nečtet zajímavosti k filmu, tak "Scénář k filmu byl napsán podle divadelní hry „Farragut North“, kterou napsal bývalý člen prezidentského týmu, který tvrdí, že vše, co hra obsahuje, v politice skutečně zažil." ()

jsemzuzu

Americkou mentalitu, co se týče politiky, voleb a jiných takových věcí - asi nikdy nepochopím.. je to jiný svět...nicméně nahlédnout do něj a pokochat se k tomu ještě geniálními hereckými výkony - to mě bavíí ;) a tohle bylo super.. ()

katmandzoo

práve som dopozeral tento film a veľmi sa mi páčil, dej sa odohráva v USA počas voľby amerického prezidenta a sú v ňom pekne vykryštalizované postupy, metódy, či stratégie najvyšších poradcov, resp. samotných kandidátov, ako získať úrad prezidenta..samozrejme, že zasa netreba všetkému, čo je vo v tomto filme veriť, keďže je to film a aby bol niečím zvláštnejší, tak do neho niečo tvorcovia prihodia, ako v tomto prípade mladú stážistku(asi Vám dôjde akú úlohu v tom zohrávala:D), avšak mne to niečo dalo a niečo viac som sa dozvedel o tom, ako to v USA pri primárkach vlastne chodí, teda aspoň, čo sa vzťahov týka, aké sú tam prieťahy, ako to celé funguje a kto ťahá za tie najvyššie nitky, takže ak niekedy budete mať čas a chuť, tak Vám vrelo odporúčam pozrieť si tento film:-)).. ()

palmrus

Ještě že tam Rajen Goslink... jinak by to bylo o hvězdu míň, zase nezklamal, podle mě výbornej hereckej výkon. ()

dakarin

Zprvu velmi pěkně natočené intelektuální hrátky postupně přechází v morální drama se zajímavým scénářem. Pro mě vynikla vtipem a realistickým pojetím scéna Paula, mladce a novinářky v kavárně v úvodu filmu. Paula mi bylo po podrazu na něm spáchaném líto, ale režisér to chtěl mít trochu ze života ;-) ()

Ondr@932

Filmy o politice moc nemusím, ale tento mi docela přirostl k chuti. Docela mě zaujal a hlavně má skvělé herecké obsazení. 60% ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Fincher nakopne televizního Spaceyho

Fincher nakopne televizního Spaceyho

07.03.2011

Jsou kámoši už od „sedmičky“. Kevin produkoval The Social Network a David Fincher teď na oplátku pomůže rozběhnout televizní seriál House of Cards, ve kterém si Spacey zahraje hlavní roli. Přesně tak… (více)