Vyměřený čas

zimi

Asi není film na který bych se víc těšil a tak jsem měl strach, že mě zklame, ale ani náhodou je super, bavil mě napětí krásný lidi, originální film! Rád jej vždy uvidím! ()

shakeXL

Niccol po Obchodníku se smrtí sazí na jiný žánr a daří se mu to i ve sci-fi. Když si napíšete dobrý scenář se skvělým nápadem a sám si jej za 40 mega USD skvěle zrežírujete, není co řešit. 85%. ()

Jaros.mil

Film je jeden z nejlepších Sci-fi trháků poslední doby. S úžasnou myšlenkou poukazuje na nešvary doby, ekonomiky, světa možná života a hodnot které lidé mají. Zkrátka je to film otevírající oči lidem co nechtějí vidět svět takový jakým se stává --> možná už je. Obecně se mi velmi líbí a to včetně všech jeho nedostatků z pohledu současného diváka. Není to nijak strhující trhák plný akčních efektů, přes to ale uchvátí dějem. Každý by se měl dívat na své hodinky a zvažovat jak nakládá s časem, který má. ()

bibinko

Já bláhový jsem si myslel, že daně a smrt pro všechny spravedlivě a ono ne. Naštěstí (asi nikdy) nebude v silách člověka změnit to druhé a i ti nejbohatší ve finále odcházejí s holou prdelí. Velmi pěkný nápad na film, kde si člověk uvědomí hodnotu každě minuty a zároveň bude žehrat na všudypřítomné sociální rozdíly. Jistě se s tím dálo poprat málinko lépe a ukořistit i nějakou tu hvězdičku navíc, ale i tak považuji tento snímek za dobře vyměřený (čti strávený) čas. "SMRT NENÍ NEPŘÍTELEM, ALE NĚKDY POTŘEBUJE POMOCI S NAČASOVÁNÍM." (P. Safar) ()

Sunkael

V mnoha směrech se podobá prvnímu metrixu. Líbivé sci-fi ale někdy v půlce jsem měl pocit, že se změnila myšlenka hlavního hrdiny. Zábavný, svižný a ani Timberlake mi nevadil. ()

Duckz

Nechápu, jak se tohle mohlo propracovat na 76%. Myšlenka filmu byla super, ale tím to zkončilo. Zpracování, dialogy a herecké umění nejen hlavního policejního dua bylo na přespysk. V půlce se mi chtělo odejít z kina a po dokoukání filmu jsme se mu ještě 2 hodiny u piva smáli. Myšlenka se ztratila u toho, že bysme sice chtěli beztřídní společnost, kde si budou všichni rovni, ale stejně si radši moc všichni chceme nechat a jenom ji rozdávat a vypadat u toho jako ti nejhodnější. Kluk z chudé a nejchudší vrstvy se někdy během života v továrně stal Jamesem Bondem v kombinaci s Robinem Hoodem, který ale potřeboval velké množství "času" aby si to uvědomil a dokázal porazit všechny ty zlouny okolo a rozdat jejich majetek. Nesouvislé, zmatené, nudné. 40% maximálně za nápad. ()

Jose...

Novodobí Bonnie a Clyde vytvořili finanční (tedy časovou) expanzi v krátkém období....v ten moment je to možná fajn, ale slovy klasika: "In long run we are all dead." (J.M. Kayness) Ale líbila se mi ústřední "carpe diem" myšlenka :) ()

jujask

Perfektne spracované sci-fi, bez lietajúcich strojov, mimozemšťanov a netvorov. Príbeh ma hneď strhol a čakal som čo bude, lebo príbeh nie je moc predvídateľný. Justin Timberlake zahral bravúrne a Amanda Seyfrid uf, dal by som 5 rokov za noc s ňou. ()

pekos

Film o myšlienke, tak je možno nazvať tento kvalitný filmový snímok, ktorého úlohou je nielen zabaviť, ale podsunúť úplne jednoduchú myšlienku všetkým vnímavým ľuďom. Kríza morálky je vďaka snahe ľudí získať čo najviac bohatstva v obrovskom rozmachu. A tento film, napriek tomu, že má jednoduchý dej, je len obrazom našej súčasnej a reálnej spoločnosti. Tento filmový snímok poskytuje okrem jednoduchého deja slušnú akciu a dobré, miestami nadpriemerné herecké výkony. Je podobne, ako kedysi film Equilibrium, zaujímavou sondou do vnútra našej spoločnosti. Doporučujem nielen fanúšikom sci-fi. ()

k0c0urek

skvělý nápad...samozřejmě člověk nesmí moc hledět na drobné nesrovanlosti - je to SCI-Fi :) ale upřímně, na peníze všichni nadáváme, ale tohle časové platidlo by nás stálo život ... ()

Maktoko

Nápad za Milióny. Velká odvaha za sfilmovanie. Presný odraz doby, vykorisťovať nižšiu triedu aby sa napakovali zámožní "ľudia". V podstate je to presná kopia toho čo sa bude diať. Nemaš peniaze-čas , nežiješ. Ľudský život už nemá dávno pre nikoho z Vedenia Spoločnosti hodnotu a tak len vyčerpajú zdroje-času. Ked si rýchly prežiješ a ak nie tak ..... ()

Milan-K

Béčková slátanina, která z dobré myšlenky a námětu nevyužila vůbec nic. Zdá se mi to jen jako skákací plošinová videohra. Snad se někdy dočkáme remaku, který to vezme za správný konec.... ()

Padam

Dobrý námět trochu vyhozený z okna. Takový námět slibuje fakt hloubku. A realita? Nic moc, je z toho prostě rádoby akční film bez jakékoliv přidané hodnoty. Dal bych třeba 75%, ale fakt, jak moc zpackali kvalitní námět to strhne spíš na 50%. ()

Atj0v

Žít do 25 let a pak zemřít, pokud si nezískáte nějaký čas na víc? Nápad rozhodně brilantní, jen podle mě trochu málo rozvinutý. Hrdina, který náhodou přijde ke 100 letům života navíc, se rozhodne změnit kastovní systém společnosti přívalem zběsilé akce, která končí činem, za který by ho Robin Hood přijal za vlastního. Nevím ubral bych akci a přidal více společenských problému, které díky novému způsobu života musejí být zajímavé. ()

Dámské posily...

Dámské posily...