Vyměřený čas

harryy

Vymedzený čas mieša pôsobivú tému s veľmi nástojčivým spoločenským presahom s atraktívnou kamerou a bondovskými časťami. V ani jednej rovine film zásadne nezlyháva a vytvára tak vcelku zaujímavú látku na pozeranie. Podobne ako Drive ponúka menej akcie ako divák možno čaká.V štandardnom kino rebríčku ide o veľmi kvalitnú prácu, ktorá ma dobrú atmosféru, dobré herecké výkony, dobré hlášky.Rozhodne však patrí k tomu lepšiemu čo sa dá dnes vidieť. 75% ()

majkl44

Ten film má zajímavé téma, to se musí uznat, ale žádný trhák to pro mě není. Myslím, že se tvůrcům moc nepovedl pokus propojit filozofickou myšlenku o přežití s tímto sci-fi. Je ironické, že nejvíce mi tam vadilo, že heslo "čas jsou prachy" tady platilo doslova. Bylo také zajímavé ukázat film se spoustou mladých tváří a předvést tak jejich herecký um, ale obsazení minimálně hl. páru mohlo být lepší. Kolik dělníků má tak suprově vymakané tělo, když žijí ze dne na den a na posilku teda rozhodně nemají čas? Pravda - toto je sci-fi.. Nejvíc jsem si užil roli Johnnyho Galeckiho. Smůla pro celý film, že on tam zahrál nejreálnější postavu. ()

Kicune

Zářný příklad toho, jak ze zajímavého nápadu vzniká nezajímavý film. Stupidní dialogy, občasné nemyslné chování postav, Timberlakovo hrání/nehrání a obrovská kukadla Amandy Seyfrield. ()

romajz15

Něco mezi Elysiem a Počátkem (co se týče roku vydání i charakteristik filmu). Námět je velmi originální a nic podobného jsem nikdy neviděl, druhá polovina filmu je dost podobná již zmíněnému Elysiu - jeden člověk (tedy spíše dva) se snaží zachránit spodní vrstvu společnosti a srazit vrchní vrstvu na kolena. ()

Proky

No krásný,originální nápad s časem.Opravdu od začátku až do konce mě to bavilo originalita filmu je velká hlavně díky času , kterým se platí ,který se vydělává který tiká na vaší ruce a až dojde tak se nestane nic jiného než smrt.Herci Justin Timberlake, Amanda Seyfried Mě lehce zklamali ale i přesto naprosto úžasný film teda kloubouk dolu Pane Niccole.Doporučuji ! ()

dANo

Veľa, veľa, fakt veľa logických nezrovnalostí mi vadilo a tak nemôžem napísať, že je to dobrý film. ()

Sany33

Vidieť Justina Timberlaka ako aj Amandu Seyfried v tejto hereckej polohe je veľmi prekvapujúce a to v dobrom slova zmysle. Celkovo aj univerzum tohoto filmu je veľmi zaujímave a dokáže pritiahnuť divákov či už akčného filmu alebo filmu Scifi. Časomer na ruke ktorý je jedinou menou vo zvrchovanom svete je niečo nové, teda aspoň pre mňa a hodnotím to kladne. 71% ()

MiGi87

Po zklamání z filmů, na kterých jsem byl v posledních měsících v kině, je tohle konečně zase nadprůměr. Perfektní motiv sice není tak rozvinutý, jak by mohl být, ale je to zajímavé, má to spád a hlavně mě u toho nebralo spaní! :) 4* ()

zigíš

verím tomu, že ak by som šiel s niccolom na jedno a on začal s námetom na nové scífko, autorské (!) bavím sa a teším na výsledný efekt. Na druhý den - pretože sme dobrý kámoši - mi dá prečítat scenár a ja už nachádzam kde - tu chybku, len drobnú nesrovnalost ale stále verím, že ju na plátne obháji. Výsledok ? Na oko je všetko tak jak má byt (!) za malý budget svet jemne upgradnutej gattacy, postavy na ktorých vám záleží (timberlake) osudy čo zaujmú (murphy) a ženské ktorým to sekne (seyfried) ale čo by ma srazilo do kolén, zážitok, tá ´posvátná chvíla´ okamžiku stále neprichádza a po hoďke už prestávam verit a dochádza mi, že tentokrát mi niccol dal len vkusnú hraciu skrinku, ktorej melódia je malebná (sic) ale za srdce nevezme .. P.S. ale na to pivo by som s ním aj tak zašiel :) ()

klima777

Dáme vám poselství. Dáme vám moralitu. Dáme vám revoltu. Dáme vám lásku. Ba i spravedlnost.---------------- In Time klame tělem a hraje nefér (podobně jako Cypher). A nebo je to pouhá prostoduchá zábava. Pak ovšem Niccol ztratil glanc a především uměleckou ambici, jakož i vizi. Výsledek: Naštvanost a ztráta času. ()

D28

Akčná metafora dnešnej sociálno-ekonomickej situácie.Vtipný nápad na tému "čas sú peniaze" bol uveriteľne podaný a zahraný.Potešilo ma množstvo detailov pri zobrazení budúcnosti-zaujímavá farebnosť, autá, kostýmy, a vôbec nie trápne či prehnane extrémne.To isté platí aj o dialógoch a romantike.Nebola to síce maximálna jazda, ale nenudila ani sekundu zo 109minútovej ceny lístku. ()

Kalidor_

Justina Timberlaka jako zpěváka nemusím, ale jako herec je dobrý, více či méně, zde spíše více :-) Cillian Murphy je skvělý vždy, opět nezklamal. Díky tomu že zde byly všichni "mladí" tak tu bylo hodně pěkných žen včetně hlavní hrdinky ( ta mi vzhledem stále připomínala Millu Jovovich z Pátého elementu). Dokážu si představit, že film s tímto námětem by mohl lehce spadnout do nudy až do něčeho horšího, neslušně nazvaného. Andrew Niccol je však skvělý režisér jak už mnohokrát dokázal a celý film má výborně udržované lehké napětí. Hudba taky super. ()

J-o-k-e-r

Velmi originální myšlenka převedena do strhujícího sci-fi akčňáku. Svět, kde peníze nehrají žádnou roli a všem jde pouze o čas, kterého každý nemá mnoho. Svět, ve kterém nikdo nevypadá starší než 25 let...to vše se mi moc zamlouvá. Film má tempo i slušnou zápletku, J. Timberlake se mi ve filmech čím dál víc líbí (jako zpěváka ho nesnesu), což bohužel nemůžu říct o A. Seyfreid, která se mi opravdu nelíbí a tady to nevyvrátila. Nejlepší postavou ale asi zůstane zarputilý strážce času v podání C. Murphyho. ()

Krosmen

Po nápadu, který přitáhl moji pozornost už v traileru, dost zajímavém hereckém obsazení, jsem čekal ale rozhodně něco mnohem zajímavějšího. Hlavně poslouchat dialogy bylo místy dost utrpení. Pokud jde o film trošku mi to připomnělo film Limitless, který ale ve mně zanechal rozhodně hlubší dojem než In Time. Nic než průměr s velkým BOHUŽEL. ()

Roseinka

Tak geniální myšlenka, že se dá těch pár chyb odpustit. Hereckýmu obsazení jsem moc nevěřila, ale nakonec jsem byla spokojená. Konečně něco nového a zajímavého... ()

ghatos

Robin Hood budoucnosti s puclíkem na podpatcích bojují za lepší svět (ten je sice zkažený, avšak není tam již škaredých nebo obézních lidí). Hoďku se to pohybuje na třech slabších hvězdičkách. Po 60 minutách vyměřeného času nastává kolaps, stejně jako ve filmu. 47%. ()

Dámské posily...

Dámské posily...