Vyměřený čas

SvobiQ

Mě se to líbí...i když se v tom neobjevuje sebevětší záporák který by šokoval svým vystupováním člověk se stejně pobaví :) překvapivě mi Justin nevadí...co mi vadilo byla hlavní herečka kterou zrovna nemusím :) ()

endrix

Z tak zajímavého námětu se podle mě dalo vytěžit daleko víc, než jen příběh Robina Hooda ve světě blízké budoucnosti. Chtěl bych se třeba dozvědět víc o světě, v němž se děj odehrává. Proč se to stalo? Stalo se to všude? Akční film je to dobré, ale do dusivé atmosféry Potomků lidí to má daleko. A nemuselo to tak být. ()

vika.evil

Velmi se mi film líbil.Velmi originálně vymyslely scénář,tím že za vším stojí čas.Obsazení je velmi dobré až po pravdě na Timberlaka-(ale dá se to přežít).Amanda Seyfried to tam táhla dobře s tím že zachranujě celý film.Efekty jsou podle mně na 75%.Dává filmu 5*.... ()

retrix

No že by to byla nějaká bombovka, to se říci rozhodně nedá. Rozpočet 40 melounů dolarů odpovídal kvalitě fimu. Film dějově, scénáristicky, dekoracemi i zpracováním řadím ke kvalitnímu Béčku. Ze začátku tam určité napětí a tajemno, kam se film bude ubírat, i je, ale poté děj sklouzne k neustálému pobíhání sem tam a zápletka nějak vyšumí do ztracena. ()

cubas

Geniální nápad, převést hodnotu peněz na čas. Člověk si pak uvědomí, jak jsou naše životní jistoty pomíjivé a jak lze tento přepočet převést i do našeho světa. Bylo škoda na můj vkus více akčních scén, než by bylo třeba, ale perfektní nápad, spád filmu i výkony v hlavních rolích 5 hvězd zachránilo. ()

NikaIn

Veľmi dobre posplietané sci-fi,romantika a dobrodružstvo.Nápadité,poučné,zaujímavé.Ja som sa nenudila ani chvíľku,ostala som fascinovaná a scéna ako chcel Justin zachrániť svoju mamu a bežia oproti sebe,v živote som viac netlačila sekundy ako vtedy a ten strašný žiaľ čo som cítila keď to nevyšlo :( Predstavte si,že náš plat je čas a každým nákupom sa nám z neho ukrajuje a sme stále bližšie k smrti a nikdy vopred nevieme či si ho stíhame dobiť,mrazivá predstava.Jednoznačne Andrew Niccol vie ako sa pohrať s našimi emóciami. ()

BrusVejn

Cillian Murphy už tradične vyčnieva ale ja sa pýtam prečo sa vôbec snaží. Prečo? Tento film sa môže popýšiť asi komplet najretardovanejšími diálogmi aké som kedy počul. Ešte sa mi nestalo aby som si počas filmu regulérne ťukal na čelo snáď pri každej druhej scénke. Už úvodná scénka dramatickej smrti vo mne vyvolala záchvat smiechu, ale to som ešte nemohol tušiť čo ma bude čakať. To, že príbeh nedáva absolútne žiadny zmysel by som ešte prežil, ale to, že sa postavy rozprávajú akokeby boli pod vplyvom tak to už sa ospravedlniť nedá. A ešte k tomu navrch hnusná komunistická idea tiahnuca sa celým filmom. Totálna strata času pre všetkých zúčastnených a hlavne pre diváka. Aspoň tam furt niekde behajú (bez akéhokoľvek zmyslu) kade tade a stále ukázujú nové nápady z ich sci-fi sveta. Potom sa človek až tak nenudí. ()

KICC

Film, nad kterým budete dumat v noci v posteli až do rána. Má jiskru a zcela jiný úhel pohledu než kdejaký jiný film. Je nesmírně napínavý a při jeho sledování nespočetněkrát zatajíte dech. Za sebe můžu pouze říct, že jeho zpracování mi přijde velice vydařené. ()

Mejdzula

Nedokonale využitý potenciál. Veškeré myšlenkovstvo a nápadstvo je vskutku pozoruhodno, ale je z toho akorát nějaké nijaké pobíhání. Takže si užívejme nějaká ta Dřevěnájezera a Něcosmaženého a další drobnosti, já se poroučím. ()

Jirka.Valent

Zajímavý námět a dobrá myšlenka. Co kdyby to takhle opravdu bylo? Můj osobní problém u filmů z žánrů scifi či post-apo je ten, že (stejně jako zde) na jedné straně stojí vždy "elita vs chudí". Ono to tak vlastně je i v reálném světe..? Justin Timberlake mi tam úplně nesedí, ale i tak se dá "skousnout" a celkový dojem je dobrý. ()

Vlasek

Velmi originální a zajímavá myšlenka, dobře zpracovaná. Stále se něco děje, takže se divák nenudí. Současně ho to nutí zamyslet se také nad vážnějšími tématy, takže má i morální přínos podaný nenásilnou formou. ()

paddy35

Myšlenka velice zajímavá, až se člověk bojí, že by se jednou mohla opravdu naplnit. Pak bychom si možná začali více vážit času, který máme. Justin Timberlake je takový nemastný neslaný, hraje pořád to samé dokola a nic světoborného od něj nečekejte. Nicméně tu nejde o něj, ani o jeho parťačku a další herecké kolegy, ale spíše o příběh, kdy člověk neustále hledá hodinku k dobru, aby mohl přežít a opětovně tak hledat další čas k využití. V paměti mi z výkonu herců utkvě snad jen Cillian Murphy, ale jinak nikdo. ()

marekspanel

Tak zpackaný skvělý nápad jsem dlouho neviděl. Režie, herci, hudba..vše otřesné. Jedna předvídatelná situace za druhou, i když opravdu dobré nápady s časem, tak to celé působilo jako nějaký videoklip. Justin nemá vůbec jako herec charisma a překvapivě byl dost nevýrazný až otravný. Tupá záležitost pro diváky tak do 20 let, snad i méně. Škoda, dalo se na tom hodně stavět. ()

Maiii

Perfektní sci-fi s velice zajímavou myšlenkou. Jak by svět vypadal, kdyby místo peněz jsme si získávali čas pro žití..ano někdo žije ze dne na den z hodiny na hodinu a někdo má tisíciletí k dobru. Tato pro mě netradiční sci-fi, ve které i Justin předvedl dobrý herecký výkon, mě bavila celou dobu. Není v ní ani chvíle kdybyste se nudili. Svět je rozdělen na časové zóny, kde v nejchudších částech lidé umírají na ulici a naopak ti nejbohatší v kasínu zahazují tisíciletí života. Chudý Justin bojující o svůj život se setká se s bohatou Amandou a společně se krásně doplňují. ()

ZeldaZ

Rozhodně zajímavý sci-fi námět. Ale scénář mi přišel hodně jednoduchý a celkem předvídatelný. Přemýšlím, jestli amíci umí vůbec natočit film aniž by tam cpali prvoplánovitou romantickou zápletku. Asi to není film na moc velké přemýšlení, když holka co drží poprvé v ruce pistoli, tak na 20 metrů někoho trefí, jednou rukou a běhá na deseticentimetrových podpatcích, ale jasně no, šlo o film pro popcornového nenáročného diváka. Ale zamyslel jsem se nad myšlenkou filmu - sebrání nadbytku majetným a přesunutí k nemajetným...otázkou je, jak by s tím naložili? Ten jeho kámoš se z nabytého bohatství upil k smrti. Co je dobře, co je špatně? ... ()

Kaiton

Dobrý nápad, a krásně zpracované, za mě mohu jen doporučit.opravdu se mi to líbilo a rozhodně to nebyl ztracený čas :-) ()

Dámské posily...

Dámské posily...