Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

hadouken

Musím říci, že jsem se vážně pobavil, je to vtipné, chytlavé, není to přervané trapnými fórky. Když jsem šel do kina, čekal jsem celkem kravinu, ale nakonec jsem se smál a hodně. Divil jsem se, že Tom Hardy půjde hrát do něčeho takového, ale nakonec se mu vůbec nedivím. Veliké překvapení. ()

x_ander

Velice vtipná oddychovka. Dostal jsem přesně to, pro co jsem si do kina přišel - krapet akce, hrnec vtipných hlášek, přestřelený (ne)děj, sympaťáky Hardyho a Pinea a protivnou Reese (to je ale můj osobní problém, prostě jsem si k ní nikdy nenašel cestu). This means war je zkrátka zábava na 70%. ()

blondboss

Tri hviezdičky podľa mňa vrele vystihujú tento film. Na jednej strane totiž necelá prvá polka filmu je veľmi nudná až dokonca pritiahnutá za vlasy a neuveril som jej ani slovo. Od zhruba 35. minúty to už však začína mať "grády" a stáva sa z toho naozaj slušná akčná a zároveň romanticky vtipná komédia, v ktorej hlavný prím hrá Reese Witherspoon, čo by moja najobľúbenejšia herečka. Myšlienka toho, že dvaja tajní agenti sú zaľúbení do jednej dámy, sa stáva doslova rajom pre vznik rôznych zaujímavých zápletok a situácií, ktoré naozaj pobavia. Takže silná trojka 70 % ()

a0001

Neuveriteľná, nezmyselná, predvídateľná "trapošina". Mal som pocit, že scenár vytvorila Paris Hilton. Tak slaboduchý a detinský film som nevidel veľmi dlho. Akčný? Vôbec! Komédia? Minimálne. Romantický? Ani trochu. Reese Witherspoon ma pomer s dvomi mužmi a ešte je na koni, romantické? :D Film nemá zmysel, šmrnc, náboj ani žiadnu myšlienku, chabý dej. Kedy už konečne skončia tieto trápne USA filmy? Maximálne 25% ()

Demoiselle

Jedině proto, že Tom Hardy je bruk. Jinak je to totální kravina, Reese hraje neuvěřitelně nesympatickou postavu a Chris Pine patří do Star Treku. ()

Mockingjay

Zdá sa mi, že akčnosť tohoto filmu je minimálna, ale je tu Hardy a Pine, takže nevadí. A áno, vraj tu bola aj Reese Witherspoon. Komediálna stránka funguje bez problémov. Bavila som sa pri každej konfrontácii agentského dua, čo naozaj stojí zato (takisto skvelá aj posledná scéna). Bez problémov by som si to pozrela znova. ()

Mikecat

Námet super, scenár dosť chabý, prevedenie úplne slabé, bitka a strielačka v bare a reštike totálne nanič, nezachránil ani sympoš Tom Hardy, ani kočka Reese Witherspoon. Aj keď letiaci Beatle do jazera s výkrikom shiiiiiit - to bolo originálne:)..Prečo sa však filmári ponáhlali, mohli to vypracovať na super akčnú komédiu a takto je to iba trápna fraška! ()

shioo

Co mi vadilo byl konec, kdy si ženská (zase) vybere polepšeného sukničkáře s modrýma očima a tak sladkým úsměvem, že vám po pěti minutách filmu vypadávají stoličky (kam ten svět spěje když se na normální chlapy nedostane?!). Marná snaha o komediální akci, základním kamenem tvářička panenkovské Reese, sázka na napravitelného promiskuitního cukrouše na straně jedné a romantického, otcovského svalovce hledající pravou lásku na straně druhé.. film aneb "Vyberte si z toho každý na co se laskavě ráčíte dívat, nám jde stejně jen o dolar z vaší sledovanosti". ()

DonBraso

Film co nenadchne ani neurazí je přesně tento snímek.Trochu komedie,je tam akce,je to barevný,je tam krásná Reese a je to USA.60% ()

megajalec

Skôr komédia ako akcia, do popredia ide súboj dvoch pánov o ruku Lauren. Akčná rovina je v úzadí a v podstate úplne zbytočná. Najakčnejšou scénou je asi paintball. I keď tej komédie tam tiež nie je nejako veľa, nečakajte smiech, skôr úsmevy. P.S. Tom Hardy je pre mňa jedine a už asi navždy Warrior! ()

lobo87

Veľmi príjemná romantika, ktorá získava originalitu vďaka akčnej zápletke, ktorá robí túto komédiu prudko pozerateľnú aj pre pánsku časť publika. Pine, Hardy a hlavne Witherspoon sa skvele hodili na svoje úlohy. Viac priestoru mohol dostať záporák Schweiger. Mimochodom, Reese s pribúdajúcimi rokmi získava na kráse, charizme i sexepíle... 75% ()

FREEWHEELER

"Don't worry. If you're going to hell, I'll just come pick you up." Veľmi príjemná oddychovka, ja osobne som sa často zasmial, príjemne to plachtilo. Nečakajte žiadnu agentskú akčnú krimikomédiu, vážne ide len o romantiku (dobre, trošku tam tej akcie je), ktorá sa prelína humornými tématmi a priateľstvom ústrednej chlapskej dvojice. ()

srolyma

Slaboučké jak pětkrát vyluhovaný polský čaj. Akční komedie, která nepobaví. Akce je málo a je do děje násilně naroubovaná, aby se tam vůbec něco dělo. Už samotný nápad, že by spolu dva agenti CIA bojovali o přízeň vyšeptalé barbíny jak puberťáci, je dost přitažený za vlasy. Prostě o ničem. ()

Vasyl

Na tohle se dívat jedině s holkou, protože to slovo "romantický" mělo byt na prvním místě. Ale vydržel jsem to celý aji sám, jen s pár přestávkama. Nepochybuju, že Hardy si to u mě vyžehlí v třetím Batmanovi. Chris Pine a blondýna ale nebyli oblíbení už předtím, takže jen potvdili že další filmy s nima budu vybírat víc pečlivě. I když musím uznat, že Witherspoonka vypadá líp jak zamlada. ()

Efreeti odpad!

Witherspoon vypadá o 10let starší než oba hlavní představitelé (zběžně vím o prodělané nemoci atd. a pravě proto měla mít dost rozumu na to, aby si vybrala spíše nějakou charakterní roli, která nebude postavená na tom, že se o ni rvou 2 Jamesové Bondové). Tím mi celá zápletka nedávala smysl. Minimálně Torm Hardy ma určitě na víc, než točit tyhle slaboduché nesmysly. ()

Vimrak158

Opravdu dobrých akčních komedií bylo v poslední době velmi málo a proto jsem byl rád, když oznámili, že budou natáčet film tohoto žánru v hlavní roli s Tomem Hardy a Reese Whiterspoon. Film pojednává o dvou agentech (Hardy, Pine), kteří jsou jako ,,bratři“ v akci i v normálním životě. Až do jednoho dne kdy se Tack (Hardy) seznámí s pěknou, milou holkou a začne mu na ní záležet. Ovšem to by do toho nesměl vstoupit FDR (Pine), který se o ní bude snažit též. Válka může začít. This Means War je film plný humoru, sympatických postav, skvělé hudby a i na tu nějakou akci dojde řeč. This Means War splňuje vše, co by správná akční komedie měla mít a kvůli tomu odpustím i trošku slabší děj a závěr. Palec nahoru! ()

7suede7

Tento film som vydala v autobuse pri ceste na vylet a musim povedat,ze je to priemerna komedia. Nudila a miestami to bolo trapne. ()

IZFNP

Dúfala som, že film bude nadpriemerný i v niečom inom ako len v obsadení- to je totiž luxusné, aspoň pre mňa. Každého z hlavných predstaviteľov mám rada, každopádne najviac vyhráva môj obľúbenec Tom Hardy, ktorého černošské pery a anglický prízvuk prenášaný melodickým hlasom beriem v každom filme. A aj tak sa to nevytiahlo na viac ako tri hviezdy. Síce to bolo chvíľami veľmi príjemne úsmevné, stále to bola priemerne-priemerná záležitosť, ktorá neurazila ani nenadchla. Zvlášť, keď si uvedomujem, že nebyť Toma Hardyho, film si ani nepustím. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)