Resident Evil: Zatracení

• Japonsko Biohazard: Damnation (více)

Zvláštní americký agent Leon S. Kennedy proniká do malé východoevropské země, aby tu ověřil zvěsti, že místní vláda využívá ve válce bio-organické zbraně. Jen chvíli po překročení hranice ale dostává rozkaz k návratu zpět. Leon s odhodláním odhalit pravdu ignoruje nařízení a vstupuje do válečné zóny, aby ukončil řetězec tragédií způsobených bio-organickými zbraněmi. (oficiální text distributora)

8SCARFace8 odpad!

A zrazu sa pri českom dabingu zdá že hry RE série majú úplne mizerné dialógy. Takú kadenciu hlúpostí sa nedalo ani počúvať ! V polovici som to musel už vypnúť, príbeh sa nehýbal od nikadiaľ nikam. ()

Mr.Lordi

Oproti hrané sérii Resident Evil (kteroužto jsem opustil u druhého dílu) jsem u tohoto filmu nepostrádal příběh, zápletku, akční scény. Závěr filmu dává naději na pokračování, no uvidíme, co nám naši japonští tvůrci naservírují. 75% ()

Dosty85

Mno mno... efekty pěkné, ale film je totální blbost! I příběh je strašný! Chce to opravdu hooodně popcornu. ()

leonskennedy

I když tu Leon vypadá stejně jako ve hře což je super neni tak dobrej jako ve hře což je škoda,místy se film trochu táhne,jinak to ale hře ostudu nedělá. ()

Xmarc

Tak na to, že je to komplet vyplozené cépéúčkem a ramkou, není to vůbec zlé. Překvapivě dobré detaily animací a předvádění emocí, nepřekvapivě těžkopádný děj a dialogy. Dalo se na to jako na celek dívat, takže za tohle překvápko hvězda navrch. ()

CheeseFigure

Bolo to lepšie ako Degeneration. Príbeh fungoval dobre, teda na pomery žánru. Leon je tu majster periel a pri nejednej jeho vete som sa usmial. Zamrzí absencia Claire, miesto nej ale dostaneme Adu, ktorá predvedie dobrú akciu. Čo sa týka nových postáv, tak sa dali. JD pobavil a Buddy bol so svojou schopnosťou zaujímavý. Taktiež sa mi páčili občasné prestrihy do ,,pohľadu očami postáv", dodávalo to na desivej atmosfére. Pri atmosfére musím zmieniť a pochváliť úvod v garáži, ten bol celkom hororový. Záver zas tvorila parádna akcia. Som spokojný. ()

Roiser

Po nepříliš povedeném Degeneration je Damnation velké překvapení. Vedlejší postavy už nejsou tak otravné, ale mnohem zajímavější a sympatičtější. Po příběhové stránce nic excelentního (pár scén typicky japonsky přehnané), ale v rámci série RE si pohrává s novou a zajímavou myšlenkou. Fanoušky také potěší přítomnost známých postav ze starších dílu a to nejen z řad klaďasů. Až na pár přestřelených akčních scén se na akci kouká moc fajn, vlastně celkový vizuál je výborný a mnohem lepší než u Degeneration (Z kterého si nebere nic a můžete jej klidně vynechat). I přes pomalý začátek jej považuju za nejlepší RE film. ()

Solinek

Jako skalního fanouška RE série (hra i film) mě to hodně zklamalo. Snad jen posledních 10min se povedlo a má to něco ze hry, jinak naprostá blbost!!! Dvě hvězdy za závěr filmu, jinak odpad. ()

phoenix631

SeBig: Právě že to má s herní sérií Residenta moc společného,zombies tady nemají vevnitř jejich těl známý T-Virus ale mají v sobě tvora/bakterii jménem Plagas,to jim dovoluje i mluvit,i držet nástroje či zbraně a většinou (teda podle her a to zvláště 4 a 5) poslouchají jednoho pána.Pokud chceš ještě odkaz na hranou sérii,tak v Retribution si jej jeden z klonů Michelle Rodriguez píchá do krku. ()

los_kretenos odpad!

Na toto som čakal... čakal som, že raz príde deň kedy sa Resident Evil dočká filmu, ktorý ho vystihne, deň keď nastane restart a Anderson pôjde do riti. Čo už nekoná sa... Keď som sa prvýkrát dozvedel, že japonci si chcú spraviť vlastný CGI RE film (degeneration) myslel som že vyskočím z kože blahom. No po zhliadnutí som prišiel na to, že aj v Japonsku sa môže narodiť taký magor ako Uwe Boll popri ktorom vyzerá Anderson ako Spielberg :D Povedzme si na rovinu prečo sa mi RE: Damnation nepáči - absolútne sa totiž vymyká zabehnutej hernej legende akou RE bezpochyby je. S RE univerza sú nám predhodené iba dve postavy, ktorých konanie je dosť chaotické, a s postavou Leona som sa nijako nezblížil. Na plátne sa diali veci, nad ktorými som len neveriacky krútil hlavou a v prestávkach keď sa nestrieľalo do monštier som očákaval nejaké vysvetlenie alebo náznak vysvetlenia. Bez toho aby som tu rozoberal nepresnosti a chaos, ktorý týmto filmom nastolili som došiel k záveru, že scenár bol tvorený asi ťahaním kartičiek z klobúka a ich následným spojením do filmu ináč si to vysvetliť neviem. Snáď sa nabudúce dočkáme niečoho sofistikovanejšieho opičieho scenára :D alebo že si tá opica vyberie lepšie slová ako East_Slavia, Licker, Leon, Ada Wong, Plaga, Bad President, War, Oligarchy & Nemesis To LIVIGDEAD - závidím ti, že si to vypol pred titulkami ... ()

IggyKure

Oproti hranému filmu je to daleko lepší děj, akce, afekty, postavy, hlasy, monstra, zvraty, zápletka, atd... Kdo je fanda hry, tak ať se drží animovaných verzí, než těch hraných.. Hře to určitě ostudu nedělá (to dělá jen hraný film). Těším se na další pokračování, kde snad bude i Jake z Resident evil 6 hry :) ()

Major776

Nevyvážená slátanina, která staví na Resident Evil tématu. Mutanti jsou to jediné co ve filmu dělá jakž takž zábavu. ()

Jinrey-1

Přesně co jsem od tohoto filmu čekal,se mi splnilo. To že je série Resident Evilu předělána do CGI systému, je naprosto dechberoucí. Jsem velký fanda série a navíc i videoher, takže tím, že jsem uviděl i pár známých postav, mi udělalo na srdci dobře. Rozhodně bych tento film doporučil nezaujatým lidem, kteří hodnotí ,, nejen " podle příběhu, ale taky podle rozmanitosti grafiky. Za mě je to jasných 5 hvězd a nemůžu se dočkat dalšího. ()

Ankroth

Zatímco předchozí CGI snímek s podditulem Rozklad byl solidní nářez, tohle je zkrátka jedno velké WTF. Je sice hezké, že se děj přesunul do námi známějších východoevropských končin, ale s atraktivitou to bohužel nemá co dělat. Charaktery jsou tupé jako poleno, šíleně nesympatické a dokonce i Leonovi bych tu jednu vrazil. Pro mě osobně jde o celkem nezajímavý film, který z odpadu vyzvedává jeho CGI kvalita, efekty a poslední půl hodinka. ()

hajner

Skvelá grafika a výborná akcia. Dej taktiež ušiel aj keď trošku moc prekombinovaný na tak jednoduchý film. ()

Edwin44

Nevim jestli zrovna tohle je urážka Residenta Evila. Podle mě jsou urážkou Resident Evila poslední dva hrané filmy. Tohle bylo mnohem akčnější přímočařejší a hlavně žádný extra otevřený a nic neříkající konec. Sympaticky hlavní postavy i vedlejší postava JD byla super. Jednoznačně to patří k tomu lepšímu ze serie Residentu ()