speedy7929

Statham, Stallone, Norris, Jet Li, Crews, Willis, Schwarzenegger to je presne to čo moje oči chceli vidieť v jednom úžastnom film. Ani len chvíľku som sa nenudil ani som si neuvedomil ako rýchlo ten film šiel. Pre mňa určite najlepší akčný film roku 2012!! Film, ktorý bol plný akcie, humoru, výbuchov, streľby a bojového umenia. Znovu to musím napísať, výborný film! ()

ari1

No tak určitě to je slabší než první díl. Ale přirovnal bych to asi k All-star zápasům např v NBA. Je to jednou za rok sejde se tam to nejlepší a koukat na to vás baví. Ale ještě že to není každej den. Jet li byl posazenej na lavičku náhradníků během asi 10 minut,což je určitě škoda. Ostatní hrajou jak jen jim to dovolí jejich talent a nebo věk:) Ale jedno se tomu musí nechat, i když je scénář chatrnej a nedává ani někdy smysl tak to je zachráněný náloží hlášek a děláním si srandy sám ze sebe(Chuck a kobra). ()

Čejkyn

Nelíbilo se mi to napoprvý,a ani napodruhý jsem tomu nepřišel na kloub. Jasně, nečekal jsem nějaký duchaplný, emocemi našlaplý biják, ale takovouhle bejkárnu taky ne. Ústřední dvojice Stallone-Statham je neuvěřitelně suchá a předvídatelná až to hezký není,a o ději se ani nemusíme bavit-žádný není!!Jedinej kdo stojí za zmínku je Lundgren,Van Damme a jedna scéna s Chuckem. Opravdu nevidím nějakou sebevětší pointu v tom, naházet všechny akční hvězdy do jednoho krvavýho hláškovacího pytle - 40% ()

SKreyn

Rovnaká kravina ako jednotka, možno o trošku lepšie. Dedovci sa ledva hýbu, nesedí mi vo filme toľko hviezdnych hercov, veľa z nich má to najlepšie už za sebou, nereálne chvíle sa striedajú s komickými úsekmi a prekvapil aj Chuck Norris. Celé mi to pripadá také silené a ako amatérsky film. Tých komických chvíľ by mohlo byť viac a nemuseli to preháňat nezmyselnými nereálnymi situáciami a zopár hrdinov by som odtiaľ vyhodil a nechal jedného alebo dvoch. "Bojím" sa že to bude mať pokračovanie. ()

LakiyL

Logiku v tomto filme hľadať....o to sa asi ani nedá začať pokúšať :D ...ako oddychový film (a znova spomienky na staršie B-čkové filmy) je to OK. Priznajme si ale fakt, že keby sa nejedná o film nabitý hviezdami, šlo by to asi straight-to-dvd. ()

sWONDER

Skoro všetci akční hrdinovia na ktorých som vyrastal,akčné, vtipné, skvele záporný Van Damme a "rest in pieces" Bavil som sa parádne. ()

elixir

Tady se prostě musí a sluší udělit vysoké hodnocení. Chuck Norris potěšil i vtípek prohodil, paráda, akčňák jak má bejt. Já se bavil a se mnou i půlka kina, řežba s pořádným hereckým obsazením.. Dolphík a Chuck mě velice potěšili :) ()

Oudee33

Tak tomu říkám zklamání z očekávání.. Asi jsem se neměl den před tím koukat na Zelenou zónu, která měla hlavu a patu. Nečekal jsem žádnou big story, ale tomuhle chybělo až na pár vtipů snad všechno co by měla kvalitní béčkovina splňovat. Naprosto mě to nevtáhlo, chyběla tomu nápaditost, kousal jsem se nudou a čekal kdy už tomu přijde konec. Oproti jedničce propad na slabých 40% ()

dannyd14

Z tej scény ku koncu, kde sa objavia všetky akčné filmové hviezdy má u mňa režisér jedno veľké plus, v preklade 5*. ()

Mitchl

Víc střelby,kopanců,explozí,hlášek,Arnolda,Bruce nez v prvním díle.Plus jako bonus Chuck..kdyz tam napochodoval a začal tam vsechno kolem sebe kropit olovem tak sem myslel ze se smichy poseru :D....nááářez film. ()

kyLuke

V podstatě to , co mi na jedničce vadilo , dokázali tvůrci tohohle filmu dotáhnout na maximum , jak po stránce scénáristické , tak po režijní . Jako akčnímu filmu nemám co vytknout !!! ()

hamir0

Krásně nostalgická jízda nabitá skvělou akcí, vtipnými hláškami a spoustou vzpomínek. Stallone ve scénáři po hodně slušné jedničce ještě víc přitlačil na pilu a sklízí za to zasloužené ovoce. Van Damme je sviňák par excellence, Norris má jiskru a Willisovi s Arnoldem to dohromady sakra funguje. Zkrátka akčňák podle mého gusta! ()

Dave9794

Akční film se staré školy jak se patří! Od začátku do konce to šlape, jak má a člověk ani nemá čas na to se byť jenom chvilinku nudit. Zasloužených 5 hvězd a smekám před hereckými výkony už poněkud postarších herců. ()

VvV14

Člověk to musí brát s pořádným nadhledem, aby to hodnotil objektivně. Veškeré hlášky, pronesené v tomto filmu, jsou vlastně jen parodie a zesměšňující parafráze na nejlepší akční filmy protagonistů hrajících zde. Nejlepší na tom je, že určitou hlášku pronese vždy herec (nebo aspoň v jeho přítomnosti) ke kterému patří. Musím však podotknout, že po zklamání, které mi přinesl 1. díl jsem byl skutečně ohromen. Samozřejmě ani tady to nebyl nijak úžasný příběh složitých zápletek, ale tak to už u akčních filmů 80. let bylo. Van Damme mě překvapil s jakou lhostejností umí padoucha zahrát. 4* a to nepřeháním. ()

windows

Dvojka rozhodně lepší než jednička, oldschool plejeři nezklamali. Sice Terry a Dolph prohodili jen pár vět za celej biják, ale Chuck a ta hláška s kobrou byla fakt cool. Akce horem pádem, někdy hooodně nelogické ale na tyhle kingy akčních cinemáků dobrý. ()

Colchack

Jednoducho nářez se vším všudy :) Banda Postradatelných si to doslova užíva a tie hlášky? jedna radost (pre mňa osobne škoda, že Jet Li dostal na pľaci iba zopár minút), ale plne mi to vynahradil Chuck :D. To, čo jednotke chýbalo, tuna Simon West a spol predviedli v plnej paráde, avšak aj napriek všetkému super mi tu niečo chýbalo, zatiaľ neviem čo to bolo ale zistím to ;) a možno to nájdem až po zhliadnutí trojky :) ()

Čiban

řekl bych že dvojka je lepší než jednička, což se nikdy moc nestává. Plno akce, samozřejmě skvělý herci a dobrý humor ()

Bobyatopici

Jedním slovem??? Nemožné. Nemožné co se povedlo Simonu Westovi. Jednička byla výborná, sice pár hlušších míst, ale výborná. Dvojka je nadupaná od začátku do konce. S bonusem, že zmiznul na začátku Jet Li, kterého moc nemusím. Naopak malá role Thorova bratra suprová a její ukončení neméně stylové. Van Damme jako záporák??? Amazing !!!! Takových postav bych snesl víc a víc. Ženská v partě testosteroňáků je jako pohlazení po duši. Skvělé efekty, skvělé hlášky, vzpomínky na několik filmů (v čele s Terminátorem a Total Recall). Dvojka zasáhla přesně tam, kde v mém filmovém srdíčku zela díra. Vidět v akci největší akční hrdiny dětství (Bruce + Sly + Arnold + JCVD + Dolph). Ti jsou navíc doplněni Stathamem či Adkinsem (taky stylová smrt). Když do toho započítám nezničitelného Chucka, jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepších) akčních filmů. Nezávidím vytvářet 3. díl, protože překonat něco téměř dokonalého nikomu nezávidím. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky