Bobyatopici

Jedním slovem??? Nemožné. Nemožné co se povedlo Simonu Westovi. Jednička byla výborná, sice pár hlušších míst, ale výborná. Dvojka je nadupaná od začátku do konce. S bonusem, že zmiznul na začátku Jet Li, kterého moc nemusím. Naopak malá role Thorova bratra suprová a její ukončení neméně stylové. Van Damme jako záporák??? Amazing !!!! Takových postav bych snesl víc a víc. Ženská v partě testosteroňáků je jako pohlazení po duši. Skvělé efekty, skvělé hlášky, vzpomínky na několik filmů (v čele s Terminátorem a Total Recall). Dvojka zasáhla přesně tam, kde v mém filmovém srdíčku zela díra. Vidět v akci největší akční hrdiny dětství (Bruce + Sly + Arnold + JCVD + Dolph). Ti jsou navíc doplněni Stathamem či Adkinsem (taky stylová smrt). Když do toho započítám nezničitelného Chucka, jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepších) akčních filmů. Nezávidím vytvářet 3. díl, protože překonat něco téměř dokonalého nikomu nezávidím. ()

LukH

Hodnotím stejně jako první díl, nicméně tento mě bavil víc...a více než akce se do mne trefily vtipné dialogy, odkazy a hlášky. Nehodnotím výše, jelikož abstrahuju od moře akčních hvězd (přestože je mám vskutku rád!), které tomuto kousku přidávají dobrých dvacet procent. ()

Muhehee

Parta starých známých, výbuchy, pády, bezedné zásobníky, očouzené hlavně, spousta mrtvých a..........kupa drsných hlášek.........Expendables 2. ()

biergof

Van Damme má konečně pořádný hlášky, to mu jako akčnofilmofil přeju! Je to jeho film! Jeho NE-comback. A ostatní si tam jen tak střílí, hláškujou a užívaj si. Tímto dílem by to mělo končit. ()

Cajomol

Konečně se mi můj sen o filmu, kde se ukáže Sly, Chuck Norris, Bruce Willis i spolu s Schwarzeneggerem a Van Damem splnil a jsem rád. Nenudilo mě to, i přes trochu pro mě moc tuctový příběh o pomstě. Těším se na třetí pokračování. ()

Godhaj

,,I think it belongs to museum.“ ,,We all do.“ Slyovi se tentokrát dle mého názoru podařilo seskupit mnohem lepší tým akčních legend, než tomu bylo v prvním dílu. Nejvíc mě asi potěšily role Chucka Norrise a Schwarzeneggera, kteří si natáčení evidentně užívali. Akční scény byly bohužel trochu nepřehledné, navíc doplněné počítačem tvořenou krví a špatně udělanými speciálními efekty. Naprosto nadšený jsem ale byl ze závěrečné přestřelky, ve které jsou všichni hrdinové pospolu, což jsem si hrozně užíval. Soundtrack mi ale přišel hodně mdlý a vůbec se do filmu nehodil. Celkově vzato je však tento film o něco málo lepší, než jednička, možná i díky lépe zvoleným lokacím a větší porcí akce. ()

RAFT

V tomhle díle už stellone nestojí za kamerou,napsal dobrej scénář. ale,přenechal tu čest aby si film natočil Simon West.2.díl o chloupek lepší víc akčnější a větší počet herců,prostě více všeho, když v prvním díle bylo jenom trochu,co dodat Bruce ,Arnold,a celá banda akčních hrdinů 80-let.Chuck se do filmu parádně hodil.ve filmu se objeví ,zmizne ,příjde. prostě válí .a Jak říká vlk samotář jede solo.parádní díl .100% ()

Normy

Vidět pohromadě v akci herce jako: Silvester Stallone, Jason Statham, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris jak spolupracujou na dopadení jednoho padoucha fakt super zážitek :D Takhle sem se u akčního filmu dlouho nepobavil ()

jadran90

Proč mám pocit, že v každém druhém filmu hraje některý z Hemsworthů? Postradatelní 2 jsou netypickým pokračováním. Více je pouze postav. Náhrada v podobě Van Damma, Norrise, více Willise a Schwarzeneggera, za nedostatek Li stojí za to, ale hora skvělých herců není důležitější než scénář. Akce je naopak málo. West dodal pokračování rozum, kreativitu, se skvělými scénami na letišti nebo v ruském americkém městěčku. Do té doby nuda. Ukáže se příště i Jackie Chan? ()

BodlinkaV

Stejně jako první díl i u dvojky Expendables je vidět přílišná snaha vytvořit něco velkolepého, ale výsledkem je poměrně umělý děj, umělé postavy, všechno vyzní trochu nepřirozeně. Ale ono to u klasického "akčňáku" vlastně ani moc nevadí. První půlka ještě trochu vázla, ale pak jsem se docela bavila. Pár momentů mě rozesmálo, včetně Chucka Norise, který se ze sebe nebojí udělat srandu. Z akčních scén byly nejpůsobivější Stathamova sóla tváří v tvář. Pohled na dědečky v akci stojí za vidění, za mě dávám velmi kvalitní tři hvězdičky. ()

TommyDiamond

Stallone a jeho parta akčních hrdinů z 80. a 90. let si opět zavzpomínala na staré dobré časy plné akce, vystřílených nábojů a mrtvých protivníků. Expendables 2 nezaujmou příběhem (ten je sračkoidní), ale množstvím známých herců v jednom bijáku. Podle mě druhý díl postradatelných nebyl sice tak dobrý jako ten první, ale určitě to svůj účel splnilo a já se bavil. Celé mi to přišlo jako jedna velká parodie. Některé hlášky a scény to jen dokazují (i když neměli chybu). Potěšilo mě, že se do filmu podařilo dostat Ch.Norise, J.C.V.Damma a na víc než jednu scénu A.Schwarzeneggera. Co dodat? Těším se co nabídne trojka. ()

Doomer

Film který je zajímavý jen tím že se tam setká většina akčních hrdinů našeho dětství, kteří zásah ze samopalu nedostanou ani když na ně střílí celá nepřátelská armáda a krití řeší dost ledabyle :-D ale na druhou stranu přesně tak byli postradatelní zamýšleni a nic víc se od toho čekat nedalo..... prostě neurazí ani nějak nepotěší. ()

sigi2

Ja som sa tak tešil a nakoniec som sa tak ... nudil. Čo ma pri spomienke na film napadne, je obľúbené slovo nášho pána "priemera" - zlepenec. A ešte nie celkom dobre držiaci spolu. Bez hanby pripustím, že som si dvakrát na pár minút zdriemol a (nielen kvôli tomu) som sa v tzv. deji celkom strácal. Chápajúc to ako pomrkávanie na 80´s fanúšika dávam ***, inak by som išiel ešte nižšie. Tých pár hlášok to fakt nezachráni, Mr. Rocky. ()

Lavinia

Přehlídka hvězdných stařešinů akčních filmů, včetně těch béčkových. Plno akce, plno "vtipných" narážek na filmové legendy, každou chvíli přes plátno prolítne další senior v hyperakci na vycházce z domova seniorů, logika sem nebo tam. Křečovitě vtipné. Na ději vůbec nezáleží, hlavně že se hodně střílí - případně je možno se porvat, logika už stejně odpočívá v pánu. Nechutné a trapné, s narážkami na své bývalé filmy si to prostě nevystačí. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky