Jamajdzan

V souvislosti s tímto filmem mě napadají tři slova: Tom Yum Goong. Ano možná tu dějová linie pokročila od "ukradli mi slona, tak já je zmlátim" až do vyšší sféry tipu: najdí plutonium, vytřískej z těch padouchů co ho ukradli duši (a možná ani to nestačí) zachraň svět a ó samozřejmě pomsti Billyho ..prostě track them, find them kill them. Na další křižovatce plné dilema se nacházím při hodnocení herců, oni jsou upřímě řečeno naprosto mizerní, ale podívejte se na ně znovu a zkuste jim to říct do očí :D ..oni jsou totiž zároveň naprosto dokonalí a na Arnolda nebo Terry Crewse se stačí jen podívat, aby vám spadla čelist a měli jste touhu tleskat. Proto se mě prosím nikdy neptejte jak jsem mohl dát čtyři hvězdy tomutu non-brain filmu, kde obsah scénáře zdaleka nedosahuje obsahu svalů hlavních herců, děj ..počkat tam nějaký byl?! Nad scénami máte takřka zakázano přemýšlet, bohužel i akce někdy trochu drhne a herci ..no ehm Couture je stejně jako u jedničky naprosto nevýrazný a zbytečný a Liam Hemsworth to svou kvalitní vedlejší rolí už asi nezachrání. Můžou jména a hlášky všechnu tu bídu zachránit? Překvapivě ..ANO! Když ono to dohromady prostě nějak funguje, zabaví i rozesměje. Takováto partička už se nikdy asi dohroamdy nedá a díky Bohu za ní, stálo to za to. A navíc Chuck Norris se znělkou z Good,Bad and Ugly? Tak za tu scénu bych byl schopen odpustit snad cokoliv :) ()

3mates33

Akčné a vtipné . Dejovo síce poslabšie oproti 1ke , ale zas humor je tu lepší. Preto také rovnaké hodnotenie ako má jednotka . Len škoda že v dnešnej dobe sú samí homosexualne vyzerajúci hrdinovia. Za pár rokov poriadny akčný film s dobrými hercami nebude.....takže som veľmi rád za toto ()

Maniik88

Pred 20 -30 rokmi, keby sa všetci títo herci stretnú v jednom filme, to by bolo neco. Teraz je to taký čiperný výjazd dôchodcov, ktorý ešte nechcú doma žužlať kašu, ale chcú si ešte užiť srandy. Super, že to poňali vtipne a úplne s nadhľadom. Potom vám ani nepríde ten dej taký dementný, ani nepriestreľnosť, ani iné veci. Na týchto hercoch som vyrastal, konzumoval som podobný štýl, tak preto z nostalgie 4*, keby sú tam iní herci, je to tak na 2*. ()

cula2

Tak včera jsem po nadšení některých z vás vyrazil na tenhle kousek do kina.No musím říct že to mělo od začátku do konce spád,a "důchodci " mě přímo nadchli.ALE....nezařadil bych tenhle film do škatulky akční/dobrodružný/ thriler,ale do akční komedie.Suprové hlášky které byly vyvážené v každé situaci ve které bylo třeba trochu odlehčit.V téhle dvojce se mi nejvíc líbil Jason Statham,opakem mu byl Jet Li, který se mě zdál absolutně nevýrazný.Celkově se mě dvojka líbila víc jak jednotka,takže dávám 77%.A mohl by některý z těch tisíců vystřelených nábojů, alespoň někoho postřelit.Jinak...u mě dobrý :) ()

Adrai

Ex2 mě od doby kdy se o nich začalo mluvit nijak extra nezajímali. A to až do doby, kdy začali mít sakra dobrý hodnocení a recenze. To pak člověk prostě musí vidět v kině :) Výsledek - fantazie. Z jedničky si dnes už moc nepamatuji, ale dvojku si budu nějaký ten pátek pamatovat určitě. Snad nejlepší úvodní akční scéna jakou jsem kdy viděl - pro mě předčí i tu závěrečnou. Narážky a hlášky jedna za druhou (filmové/kulturní/náboženské a já nevím jaké další ještě), k tomu elita "filmových bijců" v čele s vlkem samotářem ... to člověk přehlídne i fakt že většinu penízků dostali asi ti bijci a na některý efekty už nezbylo (vrtulník). A jako bonbónek k tomu Smart jako novodobé HMMWV ... ()

For Fun

Sylvester Stallone, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegge, ale i Brian Tyler, či Jason Statham si na stříbrném plátně, ve své nejlepší formě, užili slávy dost, a nutno říci, že často i zaslouženě. Ale ve filmu se stokrát okoukanou zápletkou již u mně neobstojí. A tak jsem odcházel s pocitem, že slavní akční hrdinové neztratily již jen většinu své svalové hmoty, ale i soudnost nad vlastními možnostmi a dříve odzbrojující repliky typu: "black is too colourful for me", dnes cítím spíše jako volání o pomoc a snahu nasednout do vlaku, který už dávno odjel. ()

dj.coffee

Asi jsem staromodni, ale me se toopravdu libi. Zavzpominal jsem si na doby, kdy jsem hltal filmy jako Komando, Rambo, Predator atd... Myslim si, ze se tvurcum podarilo presne to, co zamysleli - vytvorit vzpominku na zlata leta klasickeho akcniho filmu. ()

IronRocky

Postradatelní jsou opět zpátky. Akce je celkově lepší, svižná, lépe natočena, přehledná a více přehnaná o proti jedničce. Postradatelní 2 rozšířili herecké obsazení a vzali další akční hrdiny 80 a 90 let a hlasí jednu skvělou hlášku za druhou. Nejvíce mě ovšem dostal do kolen skvělý příchod osamělého vlka Chucka Norrise, který nemá chybu a musí se vidět. Skvělý JCVD v roli záporáka. Škoda jen, že nedostal více prostoru a konečný zápas mohl být o něco lepší. ()

Chuppa

Čistý akčňák, který se nemůže brát vážně. Neuvěřitelná herecká sestava. Spousta narážek na starší filmy, kvanta hlášek! A samozřejmě Chuck Norris! ()

baltik

Je to přehnané, je to švihlé ale ani sám film sám sebe nebere vážně... A asi v tom, že si z toho dělají srandu furt tak proto to funguje. Prostě celých 103 minut akční zábavy je tu pro vás, se vším všudy a ještě k tomu něco... Neočekávané příchody zachraňující situaci, na které by jste normálně nadávali, zde působí vtipně a celé je to snad víc komedie :) trochu sem nad tím přemýšlel ale dám plné hodnocení. Prostě když se vás nikdo nesnaží přesvědčit, že opravdu zachraňuje svět a k tomu si z toho ještě dělá mezi přebíjením zásobníku legraci tak to ocením. ()

Smerfetka88

Oproti jedničce děj zajímavější, scény akčnější, dialogy vtipnější, Sly žilnatější a Lundgren ošklivější. Už se těším na Expendables 3, kde, doufám, nebude chybět ani Nick Slaughter. ()

Jacques1

Nostalgická vzpomínka na klasické akční filmy z 80. let. Uvidíte a uslyšíte všechno, co už jste viděli a slyšeli a měli tak rádi. Zavzpomínáte na půlnoční bdění před televizí, když u nás poprvé běžel Terminátor, Rambo apod. A všechny tyto hřejívé vzpomínky dostanete v mnohem milejším a vtipnějším balení než v případě jedničky. ()

.killer.

Tak přesně tohle beru jako pětihvězdičkovou akční zábavu. Desítky hlášek, největší akční hrdinové, béčkový scénář takřka o ničem a především nepřetržitá řežba. Ano, mohlo to být lepší, to nepochybně, ale já jsem se bavil královsky. Kdo chce v tomhletom hledat něco víc, nechť jde o pár kinosálů vedle, protože tomuhle se říká akční film!!! Samozřejmě, že je to pitomost, samozřejmě tu nemá každý z dvaceti hrdinů vlastní prostor, samozřejmě to mohlo být delší atd... ale řekněme si na rovinu - je to u akčního filmu vůbec potřeba? Jde o to se pobavit a to Expendables splňují na sto procent. ()

DK.Lukas

Tak jestli první díl byl nářez a dal jsem mu 5***** tak tady je to 6******. Fajn občas Rambo styl, místy zase romantické dialogy :-D nikdy nestárnoucích herců Stallone, Willis, Arný, VanDamme... Ale co mě odrovnalo je Chuck!!!! Dámy a pánové Chuck Norris je třída :-D :-D nakráčí na scénu s lehkou ironii a sebe-ztrapněním odvykládá vtip sám o sobě pře-mumlá ten nejkýčovitější dialog a odejde. Řezal jsem se já řezalo se smíchy celé kino ještě snad pět minut po tom co odešel ze scény :-D od té doby akce střídala komedii no takovýhle nářez v podání testosteronu jsem snad ještě nikdy nezažil a už asi ani nikdy nezažiji. Jo počkat vlastně jo zažiju vždyť za 2 roky bude 3ka :-D No tohle je ten ojedinělý případ kdy druhý díl je lepší než ten první. A jestli tomu bude pokračovat i nadále tak se máme na co těšit!!! ()

merlinovic

Jednu hvězdčiku pouze za úvodní scénu ala Team America. Zbytek "filmu" jsou jenom špatně sestříháné akčí cény ( ani ty ační scény nestojí za nic) bez jakéhokoliv děje napasanové na "příběh" dáli se tomu tak říkat. Jako třešnička na hovnu tu působí Chuck Norris. Prohodí jeden dva vtípky, usmívá se jak zhulenej, k tomu mu zahraje indiánská znělka a stopáž jeho scén je, kratší než reklama na Total Gym. ()

Alojs

Úvodní akce za pět hvězd, pak taková pohodička za čtyři a nakonec závěr za tři. Nevyužitý potenciál silné čtyřky (Sly, Arnold, Bruce a Chuck) zamrzí. Hrdinové stojí, pálí, neuhýbají... Takovýhle luxus by si nedovolili ani v dobách své největší fyzické slávy (páni scénáristi se opět moc nepředvedli). Jinak bezmozková oddychovka s několika trefnými fórky - přibližně na úrovni jedničky. Přesto kompaktnější, přehlednější a více konzumnější. Evropské lokace Postradatelným sluší. Doufám, že to do třetice vyjde za plný počet bodů. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky