benqsiemens

Komedie plná rozstříklích hlav, utrhaných údů a starejch dobrejch akčních hrdinů. Nejlepší zase Lungren, nejvtipnější Chuck. O ději mluvit nemá cenu, byla to neuvěřitelná píčovina, ale o to tady fakt nejde. Zábava jak sviň!!!!! ()

LeePriest

Prakticky jedinou věcí, která mě vadila na jedničce bylo, že když se v jednom filmu podařilo dostat k sobě Schwarzeneggera, Bruce Willise a Sylv. Stallona (což byla tedy opravdu bomba), tak byla docela škoda, že Bruce Willis a Arnold Schwarzenegger pronesli během pár minut z celého filmu jen několik vět, a následně z filmu zmizeli. A tady se moje přání splnilo. Všichni 3 společně bojují, záda jim kryje Chuck Norris a Arnold u toho cituje hlášky z hitů Terminátor, Smrtonosná past... No prostě pecka se vším všudy!!! Jedinou malou výtku mám k asi dvěma akčním scénám, kde se mi zdálo, že nepřátelé už mají na hlavní hrdiny namířené zbraně, jenže z nějakého zázračného důvodu nestihnou vystřelit a poskytnou tak hlavním představitelům čas je pohodlně zlikvidovat, což nepůsobí zrovna dvakrát uvěřitelně, že by se vojáci na chvíli zasekli a nechali se zastřelit. Ale jinak je akce vydařená, nějaká chyba se najde prakticky v každém filmu, a jelikož celkově je film opravdu skvělý, po mírném váhání mu 5 hvězdiček dávám. ()

vofo

Nekompromisní akční podívaná, která chvílema jde až do sebeparodie ikonických psotav, jako Terminator, Rambo, John McLane + vtipy na Chucka Norrise. Film samotný jsem zařídil do akce zvané Men´s Night v Praze a Brně a musím říct, že mě překvapilo, jak se všichni v sále bavili jako by jim bylo zase deset let. A o to tu taky přece jde. ()

Hrus

Jsem fanouškem 80kových i 90kových akčních filmů, mám rád Arnolda, Lundgrena, Jeta Li, VanDamma i Slye. Ale sere mě, že to nemělo hlavu ani patu, nastrčili tam nějakou ženskou, která zabírala stopáž aniž by měla v příběhu nějakou roli. Sere mě, že místo aby se bojovalo nebo něco, tak se tam náhodně objevujou postavy jako Norris nebo Arnold, který se snažej o vtipný hlášky, který jsou spíš trapný. ()

Hvězdář odpad!

Líbivý akční film pro velmi jednoduchého diváka, kterému stačí jen že je to nacpané rádoby vtipnýma hláškama (vesměs založenýma pořád na stejném principu), jsou tam populární herci a je to akční. Nemá to myšlenku, nemá to hloubku, nijak to diváka neobohatí, snaží se velmi průhledně hrát na city .... možná by se dalo říct, že je to kýč. To že někde hrají dobřé herci ještě neznamená, že je dobrý film. ()

Ondrew

Rozhodne mininimalne rovnaka zabava, ako pri prvom dieli. Mam dojem, ze akcne hviezdy si pri tomto filme chceli splnit svoj sen a rozhodne sa dobre zabavali. Na vysledku je to vidiet, bavil som sa viac nez slusne. Neviem ako na tom bude treti diel, ale mam dojem, ze to bude podobna akcna pohodicka, ako v tomto pripade :). 80%. ()

eric88

Mě tedy připadala jednička lepší i co do zpracování i do zápletky. Pokud by tam nebyly 2 hlášky jedna od Norrise a jedna od Stalloneho tak bych hodnotil snad i hůře. Prostě nuda. Nechápu proč Jet Li tam hraje minutu a Chuck Norris se tam vůbec nepere. Alespoň pár ran rukama by zvládl ne ? ()

Coald

Film u kterýho se nikdo nenudí, dokonce i baví. Akčňárna se všemi bouchači, co znáte, co lepšího si přát? Fakt jsem se dost bavil, protože film je plný skvělých hlášek. ()

VLADEK

Chtěl jsem k tomu něco podrobněji napsat, ale předběhl mne Shadwell a ten to pro mě vystihl na 100%. Ve srovnání s jedničkou posun dolů. ()

EddieIron

Nádhera!!! Snad jen s dabingem mám problém,jsem sice rád,že už se jméno Willisovi postavy nepřekládá jako Chrám /ještěže to nebyla Církev/,ale nechápu,proč se z Gunnera Lundgrena stal Gunar.Jinak je to ovšem absolutní óda na akční filmy! ()

MiniRecenze

A je to tady! Asi nejočekávanější akční film roku 2012! A dosáhl očekávání? Ano! Hned ze startu filmu si udržuje svižné tempo a divák se může těšit z první přestřelky....Mohl bych odvyprávět celý film,ale nebudu Vám kazit zážitek :-). Když se zadíváte na seznam účinkujících herců, tak opět budete kroutit hlavami, zase se to podařilo, tolik akčních hrdinů z 80.-90let pohromadě. A zase dokazují, že nepatří do starého železa. Každá z postav má svůj "obdivuhodný" čas na kameře. Scénář je sice trochu jednodušší, ale je to přeci akční film. Pyrotechnika, zbraně, choreografie, trocha humoru a nezranitelnost hlavních hrdinů toto vše zde dobře funguje. Vytkl bych trochu zmatenější střih při určitých chvílích. A víte co? Něco prozradím,vzpomínáte v prvním díle na scénu v kostele, kdy u sebe stojí Willis, Arny, Stalone? Tak zde je záběr delší a po boku mají Ch.Norrise a k tomu dokonce střílí na Van Damme. Proto si myslím, že akční fanoušci si "ucvrknou"do trenek. SÍLA! ()

zodiak217

Jednoducho som dostal presne to, čo som aj očakával. Skvelá akcia, samé akčné scény a naviac geniálne využitie Chucka Norrisa pre odlahcenie deja. Na tom chlapovi by ňou normálne postaviť cerovecetny film taký je originálny. Zaujímavé exteriéry a hlavne pocit, že nič sa nekončí. V podstate sa už teraz teším na ďalšie pokračovanie i ked tí nemalo žiadny otvorený záver. Hereckých legiend pre potreby tejto snímky je dostatok, no jr len na Stallonovi ako sa mu ich podarí skĺbiť. Mňa by určite potešil aj Steven Seagal, Maggie Q a viac priestoru pre Jeta Lee či spominaneho Norrisa. Takto nejako si predstavujem moderný akčný film sucasnosti. ()

jopal

Nemozem ho ani odsudit, ale ani nie som vo vytrzeni, ako vacsina kolegov. Pre mna je akcia prilis neuveritelna a len zato, ze je tu vysoka hustota "kapacit" na meter stvorcovy hviezdicky rozdavat nemienim. V zanri nevidim napisane ze parodia a seriozny akcny film to nie je ani nahodou. V podstate sa priklanam k Shadwell a k Cervenakovi. ()

xkepi

Dostala mě ta nostalgie a schopnost sebeironie, která kolem nás stále častěji chybí... nemůžu dát méně než 5. ()

Hookins86

Jednička mě nějak nebrala a proto jsem s ní byl rychle hotovej. Dostala to za 3* a šmitec. Tohle je ale tutáč jiná! Tohle je pekelná jízda těch pravých akčních hvězd, od kterých by pár let nazpátek nikdo nečekal, že pohromadě dokážou rozpoutat peklo na zemi. Rozhodně nepatří do starýho železa a jsem rád, že postradatelní maséři, budou masakrovat i v dalším díle. Už se na to těším... ()

burton-ka

Nostalgie, návrat našich dětských hrdinů, bezelstný humor a to vše v jedné 103 minutové bombě od né moc úspešného přesto talentovaného Simona Westa! ()

david666

Přistihl jsem se jak se při úvodní likvidační scéně usmívám, když z těl nepřátel létalo maso a krev:-)) asi jsem divný ale takhle má vypadat akční film. Vtip, akce, hlášky, (téměř) bez ženských, k tomu obsazení jako lusk. S těma chlapama by člověk šel i do války:-) No a bonus s Chuckem - no comment ()

MUNRO

O chlup horší,než první díl.Akční scény jsou opět dokonalé,tady se není o čem bavit.Pár věcí mi ale zkrátka celkový dojem pokazilo.Jde spíš o souhrn maličkostí,které při ucelení v mém hodnocení znamenají hvězdu dolů.Tak například jakási camea Arnolda Schwarzeneggera a nedotknutelného Walkera Texas Rangera alias Chucka Norisse mi přišla zcela zbytečná a klišovitá.Oba dva navíc oproti všem ostatním borcům po herecké stránce vyloženě strádají.Na Arnoldovi je jeho sáhodlouhá herecká nečinnost vidět až běda.Díky pokročilému věku se navíc velmi neohrabaně pohybuje a jeho úškleb,který v 80-90 letech dokázal publikum strhnout dnes spíše vyvolává lehký úsměv na tváři.To Chuck Norris to má jednodušší,protože jeho úškleb a miniaturní očka vykukující z pod nadměrně rozrostlého vousiska je stejný,jako byl v oněch zmiňovaných 80-90 letech.V jeho případě jde ovšem nikoliv o vliv postupujícího věku,nýbrž zkrátka o neumění nahodit jiný obličej.Také vlet obřího letounu do jeskyně je i na podobný typ akčního filmu trochu přespříliš.Zvlášť,když naši hrdinové ihned po přistání z letounu vyskáčou jako surikaty.Závěrečný souboj mezi Stallonem a Van Dammem je taky dost odfláknutý a ty přiblblý kecy,které při něm oba chrlí z úst,to je běs.Je čas chválit.I přes maličkosti,které jsem vypsal jde o parádní pokračování s plejádou známých akčních herců.Osobně mě nejvíc baví(v tomto filmu)Jason Statham a Dolph Lungren,kteří nejenže výborně hrají,ale k tomu děj okořeńují skvostnými hláškami.Je třeba i ocenit Bruce Willise za to,že vůbec přijal roli v Postradatelných i přes to,že nemá zdaleka tolik prostoru jako ostatní akční hrdinové.Vynahrazuje si to v závěrečné akci,kde sype z rukávu jednu hlášku za druhou.Překvapil i Van Damme,který neváhal a v sešlosti akčních hrdinů-klaďasů ztvárnil záporáka a v závěru inkasoval nakládačku od Stalloneho.No,tak snad se dočkáme dalšího dílu,který by mohly osvěžit nové tváře z akčního filmového nebe.Osobně bych se přimlouval za Vina Diesela a Dwayna Johnsona. ()

Popinodan

Skvělý film pro milovníky akčních hrdinů 80let.Na hlavních hrdinech se sice zub času už podepsal,ale jsou stále ve formě.Navíc vidět je všechny pohromadě v jednom filmu,to byl můj sen jako malého kluka.Takže jako větší jsem si to nemohl nechat ujít,a byl jsem naprosto spokojen,akční scény jsem si užíval a dost jsem se bavil u drsných retro hlášek. Dost mě potěšila i účast Ch.Norrise. Další film co překonal jedničku. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky