Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

4k7

Krapet lepší než dvojka... ovšem to není argument pro velebení filmu, který jen vykrádá sám sebe a ničím novým nepřekvapuje. I když je zde pokus o vysvětlení a zakončení celého příběhu, celý horor degraduje stupidní scénář. V domě se dějí divný věci a rodiče své na smrt vystrašené ratolesti ignorují i přes to, že mají vše natočené na videu. A stejně ani ke konci filmu nevím, co to mělo všechno vlastně znamenat. Doufám, že za takovouhle botu někoho vyhodili ()

adakraj

Nejlepší ze všech tří dílů. Hodně flmů sleduji vklidu doma v pohodlí, na Paranormal 3 jsem se vydal s kamarády do kina a myslim si, že to mělo úspěch. Byly tam nečekané lekací scény, u kterých jsem se i trochu lekl, jenom si myslim, že jich tam nebylo zas moc. Jinak se mi film líbil a překonal moje očekávání a to se vyvíjí na mé známce. ()

KateW

Strašidelné to bylo, natočené stejným stylem jako předchozí díly. Ale přece Katie byla mladší sestra, ne? A další nesrovnalosti příběhu u mě hodně zhoršily hodnocení. Pokud se ovšem na film podívám jako na volné pokračování, pak se mé hodnocení zlepší o jednu hvězdičku. Alespoň to není horší než dvojka, i to je úspěch. ()

uodevr

Třebaže se mi tahle série vůbec nelíbí a už druhým dílem nešlo o nic jiného, než prostou cash cow, musím uznat, že je to díl od dílu lepší. U trojky mi ke konci dokonce i párkrát příjemně mrazilo v zádech. Většina filmu je ovšem naprosto stejná nuda, jako předešlé dva díly. ()

intro

Od Paranormal Activity 3 jsem nic nečekal, snad jen další nastavenou kaši a zbytečný film. Ovšem spletl jsem se. Je to vydařená poctivá duchařina. Párkrát jsem se sebou vážně škubnul. Dávám hezkých 70%. Na trošku toho večerního strašení je tohle ta správná volba. ()

vipeerr

Tak po 2 nic moc strašidelných dílech mě Paranormal Activity fakt vyděsil! Splnil moje očekávání a dokonce je možná přesahuje. Fakt jsem se bál a bylo mi až nepříjemně z toho jak to všechno působilo realisticky. Nejen duch Tobey pocelý čas filmu ale i závěr. Fakt síla. Dávám 4* je to tak 80% ()

Furry_Sheep

Čekala jsem stokrát ohranou nudu, dostala jsem lepší průměr. Den po zhlédnutí si troufám tvrdit, že mě trojka zaujala snad víc než jednička, což je u filmů (jakéhokoliv žánru) vzácností. Jen je zapotřebí vybavit se patřičnou dávkou tolerance a shovívavosti. Nadávat u Paranormal Activity na občasnou statičnost záběrů nebo využívání kamery v situacích, kdy by ji každý normální člověk vypnul, je podobný nesmysl,. jako u Záhady Blair Witch zkoumat, kde ti studentíci furt brali proud na provoz kamer a proč se tam doháje sakra neukázala ta čarodějnice. ()

Agneszka

Stručně - nepochopitelné střihy!!! Takhle hloupě sestříhaný film jsem ještě neviděla a v době, kdy kameru nikdo neovládá jí jako vypíná kdo? Duchové? Efekty dobré, ke konci jsem se opravdu bála. Ale celková myšlenka a provedení se mi vůbec nelíbilo. Po Paranormal Aktivity 1 jsem čekala trochu víc. Proto hodnotím jako průměrný horor. Rozhodně ho nepotřebuji vidět znovu. Doufám, že 4 bude lépe promyšlená. ()

srncek

Paranormal Activity 3 je vrchol žánru.Perfektne zachytená 80´s éra,bezchybné výkony tých dvoch malých dievčat,husté lakačky zakončené nervydrásajúcou záverečnou pasážou v dome starej mamy. 96% ()

marek29

Po zhlédnutí dvojky jsem byl zklamaný.. :( teď musím říct, že sem byl zase v napětí, zase sem se sžil s postavami a konec až brutální tak neuvěřitelně vyhrocený do největšího napětí :) tohle od hororu očekávám a pustit si todle večer tak máte o zábavu postaráno - to vám slibuju ;) ()

teltri

Som sklamaný. Pozeral som to sám doma, večer pri nahlas pustených reprákoch. Ale také scarry ako jednotka a dvojka to nebolo. Jednotka sa mi vtedy zdala nudná a niektoré časti filmu som preskočil, ale strašidelné scény boli dosť silné, hlavne tie pri ktorých temné sily ovládali priamo postavy filmu. Ale je to dobrý pokus, dobrý horor, ktorý mi miestami pripomínal Spielbergovho Poltergeista. Začiatok bol podľa mňa lepší, dobrá atmosféra, šturkúra filmu aj gradácia. Príčiny paranormálnych javov zostali nezodpovedané. Neviem, čo si o tom mám myslieť. Najviac mi nesedeli reakcie malých dievčat. Hlavne staršia sestra by po niektorých zážitkoch mala udedavo bez prestania plakať, a to vlešpom prípade. Vo filme to zvládla podobne ako dospelé osoby. Trojka je remeselne najlepšie spravená, ale jednička bola brutal. Sinister versus Paranormal Activity: V PA je skutočné zlo podané plytkou, amatérskou formou. Naproti tomu v Sinister je vymyslené zlo zobrazené skutočným a profesionálnym sposobom. V trojke by sa možno zišiel aj hudobný soundtrack. Až teraz som si uvedomil že všetky tri filmy nemajú žiadny hudobný doprovod. ()

Vrzalik

A co jste lidi čekali? Samozřejmě že je to pořád to stejné, jinak by se to asi pořád nejmenovalo Paranormal activity. Takové komentáře mě vždy dojmou. Pokud se vám nelíbila 1 ani 2, tak trojka se vám také nebude líbit. Pro mě je to nadstandardní pokračování. Oceňuji, že všechny díly dohromady tvoří jakýsi celek. Je to slušná duchařina. 6/10 ()

Boudyy

Zase tak zlé to není. Oproti minulým dílkům (a i těm, co přišli po tomto) celkem slušně vybudovaná atmosférická duchařina, která si více hraje s napětím než s bezduchým třískáním věcma bez důsledku a "zlo" zde má uchopitelnější podobu. Navíc celkem dobrá vychytávka s kamerou otáčející se o 180 stupňů. Závěrečná čtvrthodinka byla skutečně velmi působivá. Ten "fiktivní" trailer byl skutečně důmyslnějším, než se zdá. ()

horor2

První díl, který chtěl zkoumat původ a po úvodním strašení a držení si svou kvalitu film ke konci zbytečně zahodil, když začal experimentovat a zbytečně vysvětlovat. Pořád ale výborný děsivý počin. ()

Cechyno4

Kdo by neznal fenomén paranormal activity ? Jedničkou se proslavil Oren Peli, a dvojku podle mě stupidními scénami zabil Tod Williams. A trojka ? Trojka mě nadchla. V příběhu se vracíme úplně na začátek. Divák se vrací v době do mládí sester a zjisťuje co stojí za tím vším zlem. Atmosférou a scénami se trojka jedničce vyrovnala a nevím jestli ji v určitých chvílích dokonce nepřekonala. Tvůrci se snažili do filmu vložit pointu, která určitě většinu fanoušků této série překvapí. Záleží ovšem na tom jak. Mě překvapila mile. Dále tu jsou další nové prvky, jako např. otáčející se kamera. Musím přiznat, že v několika scénách ovšem nudila. Jak už zde bylo několikrát napsáno ! Kdo viděl trailery a líbily se mu. Natěšil se zbytečně! Většina scén z obou trailerů se ve filmu neobjevuje. Nevím jaký byl záměr tvůrců. Možná z filmu nechtěli tolik odhalit. Nebo budou zase dvě verze PA3. Pro mě nejlepší scény z filmu, byla určitě scény v koupelně před zrcadlem a celkových posledních 10 - 15 minut. Konci není opravdu co vytknout. Obrovské napětí a pořád nepřicházející konec. Otevřený konec se dal čekat. A to i díky předešlým dílům. Musím pochválit lekačky i vygradované napětí. Jediná menší výtka je ta, že podle mě hodně diváků odhalí ve filmu ještě před odjezdem z domu, kdo vlastně za to všechno může. Docvakne to opravdu rychle ;) I kdyz záměr tvůrců byl možná takový. Mé srnutí : Naprostá spokojenost, lepší jak druhý díl, dávám plných 100%. ()

Barysek29

Musím říct, že jsem čekala mnohem víc. Scény z traileru tam vůbec nebyly a ani strašidelné to nebylo. Byly tam některé "lekačky" ale bylo jich mnohem míň než v předešlých dílech. Také jsem čekala, že se dozvím, proč jim vlastně začal hořet dům, kde to nebylo vysvětleno ani v minulých dílech, ale ani v tomto díle jsem se to nedozvěděla. Hodně mě to zklamalo, opravdu. ()

Pimpy

Třetí díl je lepší než první, to se vidí málokdy. Film je plný lekaček na které se dokážete, bohužel, v předstihu připravit. Prostě když se nic hodně dlouho neděje, kamera se otáčí ze strany na stranu, tak se vší pravděpodobností bude lekačka. Postupem času se hrůza a lekačky stupňují, a to celkem solidně, strach z neznáma je asi ten nejhorší. A pokud sedíte v kině, vynásobte tento zážitek aspoň dvakrát. To co jsem očekával jsem dostal, takže krásné 4*. P. S. Na tyhle filmy by měli mít zákaz chodit lidi co se bojí hororů a hlavně mladý náctiletý holky. To komentování typu "ježiš rozvit si" nebo "proč tam jdeš?" nebo "já se bojím" a neustálé skučení se nedalo vydržet. ()

BradleyT

Pomerne slusne tempo, zadne zbytecne dialogy ani sceny, lekacky i kdyz je cekate, super :-) Odpoustim i to, ze je to stale dokola ta sama sablona. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)