Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

ranp

Nova už by se mohla na vysílání podobných pořadů vykašlat. Pokaždé, když jde další řada Superstar, tak bych ubral v hodnocení 1 hvězdičku..za chvíli bychom byli v mínusu. Hodnocení odpad! nedám jen proto, že místy je to ještě docela vtipné. Je to s bídou 20%. ()

Forsberg11

Už z princípu tu tomuto programu miestni intelektuáli dávajú odpad alebo maximálne 1*. Mne sa však tohtoročná superstár zatiaľ páči. Nemám veľa výhrad, bavím sa, oddychujem, smejem sa, a o tom to má byť. Kto čaká niečo iné je buď naivný idiot, alebo sa práve prisťahoval z Ugandy. Dobrú noc... ()

Maynard.

Na tomhle pořadu je nejlepší jedna věc... Každej dycky říká, já na to nekoukám, nezajímá mě to, to je kravina, s takovouhle blbostí přece nebudu ztrácet drahocenej čas. No a když příjde na "lámání chleba", tak si většina z tědlech "remcalů" najednou vzpomene, jojo, toho znám ze Superstár, ten se mi líbil. Abych byl upřímnej, tak patřím taky do týhle skupiny. S tím, že tenhle pořad účelně nevyhledávám, ale když to běží, tak to prostě nechám běžet dál. Tato nápaditá show ztratila svůj šmrnc hned při druhém vysílání, kdy na obrazovkách pěl bratr Vlastík Horvátů, další Drda, čert ví kde je těmto umělcům konec. Ale přes to si to svou sledovanost stále drží a vypadá to, že se z toho stává již každoroční tradice. Tradice, která už na Svět nevyplivne takovou hvězdu jako Aneta L, která si po všech těch lapáliích kráčí stále "svojí cestou" :o). Ohledně této poroty, tak je to bída... Jedinej kdo má jakžtakž můj respekt a kloudný hlášky, tak Osvaldice a krapet i Pavol. Ostatní dva nemají co nabídnout, páč kde nic není, ani smrt nebere... Co se týče Mareše, tak ten už je okoukanej a jeho začátečnická drzost a originalita se z něj úplně vytratila, a nakonec ta jeho snědá podržtaška, tak to bych tam snad rači viděl Márii Mutualovou :o) ()

The Viper

Až na toho k*kota Rytmuse celkem fajná porota. Hudební talenty se zde našli, hlavně Lukáš Adamec, který mě dostal Whiskey in the jar od Metallica. ()

insurgentes

Za vše hovoří fakt, že v porotě sedí člověk, který pro československý šoubiz vykonal v podstatě jen jednu, zato neuvěřitelně velkou a záslužnou věc, a sice, že v něm nechal zdomácnit obrat "na ktorú piču materinú". ()

dita.krizova

Typický reality pořad, dobře, uznávám. Ale přiznejme si, kdo se nezasmál u castingových kol, kdy se tam objevily takové typy lidí..., že vás jejich ubohost a představa vítězství zaručeně rozesmála. ()

Lukoboss

Tím, že je to už několikátej ročník takovýho druhu soutěže, to nemůže zaujmout tolik, jako dřív. Ale tak furt lepší než Tisíc a jedna noc a podobný další sračky, který se v TV momentálně objevujou. ()

Kracken

Jsou trapní, hloupý, bez soudnosti, bez talentu a mají drzost jít do televize. Řeč je o hvězdné pěchotě. Se zpěvem tihle první sítem rozprášení, ponížení a možná i uspokojení exhibicionisti nemají mnoho společného. O zpěvu to začne být až později. Já si na to počkám protože mám hudbu rád. Celkově mě tahle sranda baví a vždycky bavila. Porota je svěží a vtipná, moderátoři taktéž......mimochodem nejlíp se mi poslouchá Michal Šeps :) ()

KoRner odpad!

Koho napadlo tam dať Rytmusa, hudbu nepočul ani cez stenu. Ani mu nie je rozumieť, či ste zo Slovenska, Česka a či Moravy. Ešte že na kastingoch sa dalo zasmiať na exotoch typu Barbar Mamut. Ďalej sa to už nedá pozerať. ()

Lencha

SS se snad ani nedá ohodnotit. Je to show, která má pobavit diváky. A mě baví. Jako téměř vše má svá slabá místa, ale v porovnání s pořady, které teď vysílají různé televize, je tato show nejlepší. ;-) ()

matias32 odpad!

Fenomén menom SuperStar ma minul oblúkom už v minulých ročníkoch. Po prvom diely bolo jasné, že tento rok mám o dôvod naviac na úplnú ignoráciu, pretože porota v tomto zložení mi mierne povedané "nesadla". Víťazom ankety o najdebilnejšieho člena poroty sa stáva ružový drsňák Rytmus, ktorý ak nep....e tak drží hubu. Dúfam, že zo SuperStar sa nestane neverending story, ktorá sa bude opakovať pravidelnejšie ako Slotove hlášky o Maďaroch. ()

Bohemák odpad!

To je prostě síla! Tak vtipný moderátor! Tak duchaplná porota! A ten obrovský přínos pro naši kulturu! Taky už máte lístky na turné Vlasty Horvátha? Taky nechápete, jak se bez něj ta česká hudba mohla vůbec vyvíjet? ()

Merkin

Co říct? Zpočátku je sledovanost mizivá(kdo by se taky díval na zjevy, kteří neumí ani Skákal pes a mohli by dělat hvězdné pěchotě osobní otroky+ještě ty nekonečné obličeje znuděné poroty a prázdná slova moderátorů a kýčovité příběhy o životních šancích). Ale když dá režie konečně prostor těm, kteří něco umí(a Mareš přihodí pár vtipů), může být tenhle program rozhodně zajímavější, než politické disputace, infantilní telenovely, šáhlé šéfky nebo pořady o autech na ledě:) ()

danielosbourne

Jedna hvězda a to jen za dobré zpěváky, kteří se zde letos sešli. Jinak je celá tahle soutěž už totální propadák...nehledě na už okoukaného Leoše Mareše. ()