Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Mr.Ripley odpad!

Tak jsem vážení čistě nekriticky úmyslně shlédl Superstar, abych byl přeci jen trochu v obraze. A musím říct že vody trapnosti a odpadu ještě nikdy nebyly překročeny tak dalece. Vrcholem není slizký Mareš ani vyfluslá Tina, ani dokonce "Mistr Rytmus", ale především pěvecké výkony soutěžících (Dvě světlé výjimky se najdou). Už chápu tu chabou sledovanost, ono se to fakt po jednom shlédnutí dál nedá! ()

Kubrickon odpad!

Tohtoročný výber finalistov bol dobrý až na Šepsa, nechápem prečo ho Habera poslal ďalej. Asi nám Palo senilnie. Ale Šeps to bola katastrofa! veď ani nevedel čo sa deje, bol večne zhulený a mimo. Ale ajtak naši "lídri" na televíznom trhu by mohli prísť z niečim novým konečne, predsa len superstar tu bola mnohokrát. A čo tam robil Rytmus preboha? ten cigán ani nevie spievať len trapošiť... a to poriadne. NEZNÁŠAM HO! bol najslabší článok celej poroty ako Šeredová v talentmanii, dva vymleté mozgy čo sa hrajú na hudobných znalcov. Ale Palo nahodil svoj porodcovský štandard a drží úroveň celej show. Osvaldovej ironické reči tiež boli na mieste. Helena Zeťová bola priemerná porodkiňa, ale aspoň bolo na čo pozerať keď si dala výstrih po pupok :D Ale tento ročník bol určite slabší než prvý federatívny rok. ()

PeterNet

Podle prozatím odvysílaných dílů se obávám že to bude průser jako kráva. Porota se mi zdá dobrá, zvlášť Zeťová je fajn, Rytmus překvapil, Osvaldová klasicky super a Habera zatím překvapivě není nudný jak tomu bývalo. Ale ta ta režie je mizerná, žádné exkluzivní talenty jsem v castinzích zatím nepostřehl, nic zajímavého se neděje. Nic! Tuny zdlouhavých, nudných a trapných záběrů. Fakt se obávám... ()

Samuel7

Tohle hodnotit nemá smysl, občas to mám zapnuté jako kulisu a musím říct, že je neuvěřitelné, že ne že mezi soutěžícími se najde takový exot, ale rovnou v porotě... Kdo viděl aspoň kousek, asi ví, o kom mluvím. Rytmus by měl táhnout s tím svým milionem prodaných desek či kolik ten jeho rekord čítá někam hodně daleko. ()

uiu

A máme tu další pokus o nalezení Česko-slovenské Superstar. V porotě zasedá Pavol Habera, hopper Rytmus, Gábina Osvaldová a Helena Zeťová. Jsou to lidé, kteří si prošli showbyznisem, takže by těm mladým naivním ambiciózním dětem měli říct, ať jdou domů a raději se věnují jinému řemeslu než komerčnímu zpěvu. Bohužel jim to nikdo neřekne a v naději o zmrtvýchvstání jejich zašlé slávy se snaží najít nové hlasy pro česká rádia. Jako by si nikdo neuvědomoval, že z této soutěže vyšla jediná hvězdně Aneta Langerová a zbytek "superstárů" upadl v zapomnění. Kde je dnes Drda, Spilka a ostatní z novějších sérií této soutěže? Proč nikdo z nich nevyhrává Slavíka natož Anděli? Copak ono něco znamená být českým zpěvákem, který stejně nikdy neprorazí za hranice? Působí to na mě jako obyčejná reality show typu Big Brother, kde si každý užije svých 20 minut slávy (ať už finalisté, nebo oblíbenější Hvězdná pěchota), párkrát se o nich napíše v Blesku a Aha! a zem se po nich slehne. ()

Monoxid

Náhodou, dá se na to koukat...jednou za uherskej rok (ale já jsem to viděla naposled někdy před rokem, nebo kdy to dávali...). Když k tomu dojde, musím dodržet určitá pravidla jako Zapnout to aspoň půlhodinu po oficiálním začátku nebo Mít zároveň na práci několik dalších činností, aby na mě pak nepadla deprese, že jsem čas strávila tak nechutně konzumní zábavou a taky abych při tom mohla vypnout uši, protože zde hrozí vysoké nebezpečí prznění starých a kvalitních hudebních kousků. Tak si řikám, proč že jsem na to vůbec koukala? :D ()

Natabar

Kde jsou dnes Langerová, Horváth, Drda, Chodúr či X-Factorový Zonyga?! Krom Langerové, která jediná měla šmrnc netuctovosti a třeba zase vypluje, jsou všichni tam, kde patří - v propadlišti dějin. Opravdu tahle soutěž není o hledání talentů. Je jen a pouze o vydělávání peněz na nadějích a iluzích více či méně soudných pubescentů. - Ta jedna hvězda za každo-ročníkový údiv nad neuvěřitelnou absencí studu sebevražedného komanda zvaného též Hvězdná pěchota. ()

mirec88

Hm, Rytmus v porote SuperStar? Kedysi dávno som mal rád túto reláciu (Lučenič, Viršík...) Až začnú spievať vo finálových kolách, zmením hodnotenie buď nahor alebo nadol. No dobre, do finále sa nedostal Šeps, tak dávam o hviezdu viac :) ()

Ravi

Neustálé opakování, rekapitulace před i po reklamě, střih sem, střih tam, upoutávky kam se podíváš, standardně podprůměrný komentátor Mareš a jeho divná kamarádka. Nevim, no. Co víc by si mohl dnešní teenager přát? Kulku do hlavy. ()

R´Hell odpad!

Já Superstar občas sleduji, nejčastěji jako takovou zvukovou kulisu. V průběhu věků jsem tedy víceméně viděla všechny české soutěžní reality show a musím podotknout, že ta letošní se velmi nepovedla. Soutěžící jsou slabí, ale což o to, za to televize nemůže. Může ovšem za výběr nudných (a často i trapných) moderátorů, za porotu v čele s Rytmusem, který tam zřejmě nemá co pohledávat, když svůj názor neumí ani řádně zformulovat a v neposlední řadě tam někdo určitě má na svědomí zaměstnání stylistů, z jejichž kreací přechází zrak, nikoliv však v dobrém. Letos tedy odpad. A odmítám tvrzení, že jsem ovlivněna dalšími uživateli zde. ČS Superstar nemá budoucnost a dokazuje to s každým dalším chátrajícím kolem plným křečovitých vtípků. ()

latvar odpad!

No už by to mohli konečně nadobro ukončit, rok od roku je to horší a horší a Mareš už je hodně okoukaný. A porota je banda šašků, ztráta času... ()