Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

draggo

Tak nakonec mě to celkem chytlo a koukám na to pravidelně. Je to zábavná a dobře udělaná show, letošní sestava soutěžících mi přijde celkem silná. Porota mi přijde v pohodě. Ze začátku jsem si říkal, co tam proboha dělá ten recitátor Rytmus, ale nakonec jsem si na něj celkem zvyknul, a občas má zajímavý postřehy, se kterejma i často souhlasím. Tina jako moderátorka mi přijde o něco slabší než Banášová z minulý řady, ale to je holt tím, že nemá tolik zkušeností. Jen je mi líto, že ve finále si soutěžící písničky nevybírají sami. Když je někdy vidim, jak musí zpívat něco, co je jim absolutně proti srsti, tak je mi jich až líto./viděno v TV: 75% a 4*/ ()

Krissty

První díl byl opravdu dobrý, co se týče pěveckých výkonů (například taková Dominika Stará nebo Miro Šmajda), ale jak už to bývá, postupně šla úroveň níž a níž.. A co se týče moderátorské dvojice: Adélu Banášovou mám ráda, líbí se mi její humor.. Ale Mareš? To je trapas na entou.. Ale aspoň ho Adéla dokázala často hezky usměrnit nějakou tou dobře mířenou narážkou, takže vlastně také lehce přispěl svojí troškou do mlýna.. :D ()

Z0oMb3E odpad!

Odkedy sa zo speváckej sútaže stala súťaž krásy, súťaž o najlepší fashion a najlepší účes, pričom spev je niekde na treťom až štvrtom mieste, relácia u mňa nemá šancu. Nejaké tie zaplatené obludky v hviezdnej rote potešia, no to je tak asi všetko. V minulom ročníku Adela niekoľkonásobne prevyšovala miestami až trápneho, ale 13. ročnými pipkami obletovaného Mareša, tak k nemu dosadili pre mňa neznámu a počernejšiu Tinu. Nie som rasista, ale dvaja cigáni ako reprezentácia hovorí samo za seba. Porota je kategória sama o sebe. Na čele tu máme popstálicu, no ono je to už skôr stálica porotcovkská, keďže už pekných pár rokov si lisuje zadok na rôznych porotcovských stoličkách. Nasledujú dve Češky. Jedna očividne dosadená pre potechu mužského oka, a druhá pre jej vraj osobitý humor. Tak či tak ani jedno ani druhe som akosi nepostrehol. A zlatým klincom večera tu máme ďalšie zastúpenie menšiny v podobe nejakého Rytmusa. Nieže by mi nejak vadilo zakomponovanie menšiny ale čo kua vie reper o intonácii, dýchaní a celkovo speve? Je jasné, že v porote je len pre to, že hip-hop je IN a všetky tie 13 ročné babenky s rovnými šiltami majú aj mobily. Ešteže nám dorastajú stále nové a nové teenagerky, ktoré sú ochotné bľačať niekde dole pod pódiom pre svojho blonďatého chalana, ešteže sú rodičia, kríza nekríza dobíjať kredity aby mohla telka obsypať tak obrovský, aký slovenský a český hudobný trh je, každým rokom ďalšou desiatkou skrachovancou, ktorých tento priemysel zožuje a vypľuje... Otázka: kto vyhral tretiu Superstár? ()

ivishka odpad!

V řadě asi 5tá taková trapácká soutěž kde lidi dokážou kecat jen okoukané děkovné řeči a podobné srance..O nějákém hudebním talentu účastníků velice silně pochybuji...Můj optimizmus na téhle úrovni televizních "hudebních" soutěží naprosto skončil... ()

Džejkop

Tak to pochop, už je konec, Hnovo, pochop to. Včera jsem u piva viděl jeden díl. Zjistil jsem jak vypadá Rytmusovo třetí nejoblíbenější auto, zažil spoustu zbytečných keců a znovu pocítil troufalost některých soutěžících. Pokud jsem trochu soudný, poznám, jestli zpívám hezky, obstojně, anebo takovým způsobem, že praskají zdi. Můj zpěv patří do koupelny, ale ne do televize. Vždycky se ale najde dostatek exotů, kteří jsou přesvědčení, že jejich zpěv patří na místa nejvyšší. A také nemálo pomatenců a exhibicionistů, kteří jedou desítky kilometrů jen proto, aby se ztrapnili před kamerou. Není nad to se pousmát nad stupiditou některých jedinců, nicméně je to zábava, která vydrží jeden večer. ()

Vyrida odpad!

Už bych se fakticky dokolečka jenom hloupě opakoval, protože platí prakticky úplně to samé a to do jediného puntíku, co jsem už jednou napsal u předešlých odvysílaných verzích. Tato série je navíc ještě delikátnější, protože má snad nejhorší složení poroty v historii této pěvecké soutěže u nás. Proto doufám, že tohle je vrchol všeho toho okolo a další série už na našich televizních obrazovkách nikdy neuvidíme. Howgh. ()

O.Peta

Nemyslím si, že by kvalita dalších pokračování ať už nejdřív české superstar a poté i československé nějak klesala, ale všichni už jsou tím otráveni a přehlceni. Mě to zatím ale pořád v celku baví a vždy se najdou lidi, co opravdu umí zpívat. Jen bych už na casting nepouštěl ty kokoty, co se chodí v každé řadě jen ukázat. ()

blackrain odpad!

Kdy už konečně někdo pochopí, že tenhle výblitek nemá žádnou cenu? Souhlasím ve všem s uživatelem Darth Sidious. Úplně mi promluvil z duše. Ještě dodám, že jedinou superstar je pro mě Aneta Langerová. Ta alespoň něco dokázala. Po všech ostatních neštěkne ani pes. ()

Bat55

V podstate to isté, ako vždy. Už je to dávno ohrané a dávno to už nemá také kúzlo ako prvé série a ako predchádzajúca (prvá) Česko Slovenská Superstar. A do toho v porote tentokrát oxiduje Rytmus, ktorý ide podľa môjho názoru mimo ostatných porotcov (stačilo mi v prvom semifinálovom kole). Tak prečo som dal vlastne 3*? Nemôžem povedať, žeby ma to nebavilo a zároveň nemôžem povedať, že je to blbosť (aj keď vlastne je), na ktorú sa nedá pozerať. Práveže dá a bohužiaľ já som ten prípad, ktorý Superstar pozerá (lepšie ako hodiny vysadávať na Facebooku a kecať o somarinách). A vôbec sa za to nehanbím, aj keď filmy nehodnotím tak pozitívne (teda, ktoré sa mi nepáčia) i keď sú kvalitatívne úplne inde, teda aspoň podaktoré, ale mňa nudili. /60%/ ()

K.I.N.G. odpad!

Najväčšia spevácka show opäť prichádza! / Skončíš po jednom roce a jedný desce, neštěkne po tobě pes. A je to tu znova. Naše milovaná komerční TV si pro prachy klidně sáhne až na úplné dno a touto masovou výrobou blbečků upoutá nejedno retardované pubertální dítko nebo starou senilní důchodkyni, což jsou podle mě jediní možní diváci těchto sraček, soudný člověk by to nesledoval. Opravdu nemám chut' pozorovat porotu ala příšery z bažin nebo všemi komerčními pořady mazaného metrosexuálního kožešináře Mareše, kterému tu sekunduje ostudná autorka hitu Príbeh, Tina. Jsem št'astný, že nemám tak nízké IQ, abych u takové stoky strávil několik hodin mého života. ()

Rosalinda

Já to sleduji, protože mě zajímá, co ze sebe ti mlaďoučcí pěváčci a pěvule dostanou. Kolikrát jsem velice překvapena, jaké kvalitní výkony jsou schopni už v tak nízkém věku podat, ale těch je opravdu jen hrstka. Častěji zůstávám zírat, kam se poděla soudnost většiny soutěžících, ale to by zase nebyla "Hvězdná rota", a to je fakt velice zábavné. Porota mi nevadí, ale co je pravda, a to zcela zásadní, je to, že soutěž se koná příliš často, čímž se úplně vytrácí jakýsi smysl. Na pár let bych to celé hodila k ledu. ()

Petroff

Tak jsem v hospodě viděl už skoro celý dva díly. Hvězdičkovat nebudu, ale něco k tomu jistě napsat můžu... Osvaldová v klidu, Habera celkem zajímavej, pak dvě prsa s obličejem stvořeným k praktice zvané facial cumshot - nějaká ?slečna/paní? Zeťová (kdo je to? - nějaká pornostar? - jestli ne, tak by měla... ) a jakýsi Rytmus (dle image tutově krutopřísnej hip-hop guru, co těm mladším (11, 12, 13 let? ) ukazuje správnou cestu... Mno a pak už klasická přehlídka 15-ti minut slávy. Viděl jsme nějaký dívčí semifinále, či co... a vypadalo to trochu jako nějaká Miss High Heels... Jsem potěšen, podpatky začínají být opravdu mega in!! ()

StrYke

Trochu budu opakovat komentář uživatele DaliX... Když jsem viděl první Super Star na mé obrazovce, začátky se mi zalíbily. Někteří lidé dokázali svou blbostí nebo neschopností pobavit, samozřejmě že se do mě teď nějací lidé pustí s keci: "Tak si tam běž sám", ale já se tam necpu! A porota byla poprvé jakž takž ucházející, dokázali soutěžícím říct svůj nesouhlas s citem, aby je neurazili. Ale už poněkolikáté se tahle trapárna vrátila a znovu začala otrvovat mnohé filmové fanoušky, kteří ji mají prostě už dost. Ne jen, že se vrací i ten idiot Leoš Mareš, ale také Pavol Habera, který sice dokáže ty úplně nejméně schopné parádně utřít, ale také se občas chová jako úplně namyšlenej a bezcitnej vůl - a to mluvím ještě slušně. Zrovna nedavno byla "epizoda" (nebo jak se tomuhle říká), kde přišel údajně dvacetiletý týpek a ihned se do něj porodci pustili že vypadá na padesát a že má hroznej sestřih atd... Fajn, když někdo podvádí tak at ho klidně sejmnou, ale také znám jednu herečku, který je sotva dvacet a vypadá na čtyřicet. To je prostě na image, navíc ten týpek měl ještě barevný vlasy a byl hubený, to mi na padesátiletýho moc nesedne... Ale fajn, kdyby Česko Slovenská SuperStar stála alespoň za něco, tohle by se dalo přehlédnot. Nemusím snad ani říkat, že finálové kola jsou již strašná otrava, nic nepobaví a jediné čeho se divák dočká jsou neustále se opakující soutěžící s nějakou písničkou, pološílený a stupidní fanoušci a samozřejmě ten píč*s Leoš Mareš. A podělaná porota. Byl bych rád, kdyby se zase ujala v televizích zábavnější trapárna jako byli například VyVolení nebo Big Brother, ale tohle...? Jestli někdy potkám nějakýho tvůrce nebo šéfa televize Nova, možná se neudržím a zastřelím ho! Ale za ty začátky 1* dám. ()

Beagle

Mé první hodnocení znělo odpad!. Po zhlédnutí několika (necelých) dílů zdvihám na jednu hvězdu. A to hlavně díky nekončící fantazii stylisty Leoše Mareše, kterému evidentně nedochází nápady, jak z tohoto moderátora udělat sen každého modního kritika (to myslím ironicky) a vystajlovat ho tak, že všem bloggerům z The Sartorialist naskakuje husí kůže...Hudebních výkonů, které by zaujaly, se ovšem nedočkáte. A já mám jinak hudbu ráda. ()