Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

heyda

Jako pořad už to nemá absolutně co nabídnout. Porota nic moc (Rytmus rozumí hudbě asi jako já nukleární fyzice), zpracování standartní, Mareš s Tinou průměr, ale hlavně smysl pořadu nulový. Myslím, že superstar už tu bylo dost, ale Nova potřebuje peníze, tak lidi posílejte jen hezky posílejte svým favoritům hlasy a dočkáme se ještě 10 řad Superstar. Jupí! :-D ... Nicméně součástí pořadu jsou i účinkující a myslím, že Gábinka a šílený rastaman Šeps si nějakou tu hvězdičku zaslouží :-) ()

triatlet

Nova umně manipuluje se zpěváky, s diváky, s porotci... Porotci kritizují pozérství některých vystupujících a Nova sama pózuje s "divokou kartou", která přivádí -náctileté fanynky k šílenství a kolapsům... Hlavně, aby bylo vyhlašování co nejdramatičtější. Scénář s divokou kartou (i s vyřazováním) působí připraveně. O zpěv ani tak nejde, takže ať si vyhraje třeba Šeps. Scénáristicky nevyvážené: vystoupení předchozích hvězdiček ze Superstar v roli hostů může být pro soutěžící motivující, zato sebeparodie Ivety Bartošové je varující. Celkově: průměrná soutěž, která postrádá kouzlo první řady (2004). ()

HenryS. odpad!

Popravdě, netuším co vede lidi ke sledování toho, jak se velká skupina mladých nul nechá ponižovat od skupinky starších nul. A ty slzičky a emoce, to je teprve mňamka! Tento komentář věnuji z čistého srdíčka svému spolubydlícímu Honzovi Adamovi z Pelhřimova, kolem jehož zapnuté televize jsem odsouzen občas procházet. ()

SOLOM.

Vzhledem k tomu, že se na to dívá celá moje rodina - tak jsem viděl několik přenosů i já. Nikdy ne však celý přenos. Ta naše bloncka je docela dobrá, ale asi nejvíc mě zaujal jedním vystoupením ten "jamajčan". Jinak jsem však od podobného pořadu nic nečekal, místy je to trapná šaškárna. Z poroty uznávám jen Haberu - Rytmus se mi docela zhnusil těma kecama, když sám neumí pořádně nic zazpívat. Asi největším trapasem jsou ty pištící rádoby faninky (děcka) a sám Mareš...Každopádně by tahle série měla být zároveň i definitivně poslední!!! Bohužel opět ne bez Mareše, ale situaci v moderátorské bídě zachraňovala alespoň Tina. Jenže změnami prošla i samotná porota a hlavně přítomnost Rytmuse byla jako pěst na oko. Jak ON může být porotcem pěvecké soutěže? Jeho tvorbu znám, některé ehm písničky jsou dobré, ale spíš jsem ho vždycky bral jako součást Kontrafaktu (který jsem žral), než jeho sólovou tvorbu. Helenka když je střízlivá, tak je taky docela v pohodě…Vítězství jsem přál Gabriele Gunčíkové, která byla dle mého lepší než Adamec, ale bylo potřeba vystřídat národnost vítěze, když už je to soutěž dvou zemí. Celeste Buckingham, nebo Martin Harich však rozhodně patřili k tomu lepšímu, co nám tato série nabídla a následně se stejně jako Gábina dokázali prosadit, což je super. Jinak však tato řada byla slabší než ta předchozí. ()

Xeelee

Pozéra Rytmuse bych zabil. Kvůli tomu plagiátorovi sou teď u nás samí vrazi co něco vychytali. Šíří se to jak virus. ()

Handle

Všichni dobře víme, že nejde ani tak o hledání talentu, ale spíše o to pobavit lidi, no a v neposlední řadě samozřejmně o peníze. Jako TV pořad tedy ještě pořád dobrý (i když už trochu ohrané), ale zda-li má soutěžící opravdu šanci prosadit se v showbussinessu díky tomuhle, to už je otázka druhá... Nejvíc mi však vadí ta rádoby velkolepost... // Pár talentů se myslím našlo, ale SuperStar obecně už prostě obecně začíná nudit. ()

ProjectAlice

Je hlúposť dať tomu hodnotenie - Odpad! len preto, že je tam Rytmus. Navyše musím uznať, že Rytmus tam aspoň hodí pár vtipných hlášok. Určite je to najlepšia súťaž, pretože sa tu hľadajú hudobné talenty a ja som na hudbe dosť závislý. Nieje to niečo, kde ľudia súťažia aby len vyhrali peniaze a ,,pobavili" divákov, potom tí najväčší exoti vystupujú v iných reality show a zaplavujú titulky a neskôr sa na nich zabudne. Tu ide o niečo úplne iné. Napríklad taký Peter Cmorík, Zdenka Predná alebo Aneta Langerová by neboli tam kde sú, keby neboli v tejto súťaži. Takže mne sa na to dá pozerať a nemusím byť ani žiadny zamilovaný puberťák. Už som si našiel aj pár skvelých spevákov, u ktorých ma zaujíma ich štýl hudby a som zvedavý na ich tvorbu a to ani nepostúpili zo semifinále do finálových kôl. Takže podľa mňa si v porovnaní s inými trápnymi reality show ČS Superstár nezaslúži hodnotenie absolútneho odpadu. 70% ()

BigDeal

Ale až také strašné to nebolo. Zdalo sa mi, že Habera kúsok dospel a zmúdrel, Marešovi, aj keď pôsobí falošne, sa sem tam vydaril slušný vtip a pár súťažiacich vedelo aj spievať. Na druhej strane tu bola Tina, ktorá jednoducho nie je moderátorkou a aj keď je milá a sympatická, nejde jej to. Potom Rytmus, ktorý si bohužiaľ mylne myslel, že je vtipný, talentovaný a (jeho najväčší omyl), že sa vyzná (pretože má jeho video milión zhliadnutí.. že každé druhé rehotajúce sa decko má ľahko cez 30 miliónov, to asi nevie). A nakoniec mi znovu vadila všetka tá komerčnosť. ()

Marek1991

Pokiaľ som si neprečítal niektoré komentáre tu, tak by som si možno dlho nespomenul, kto to vlastne vyhral a kto bol vo finále. Teraz si spomínam a musím uznať, že sa mi to páčilo po speváckej stránke viac ako prvá séria tejto medzinárodnej relácie. Najmä mi utkveli v pamäti vystúpenia Gabriely Gunčíkovej a najmä jej posledný duet s Lukášom Adamcom, či samotný Lukáš Adamec a jeho semifinálová verzia piesne Vaša Patejdla Nepriznaná. V súčasnosti sa najlepšie ukazuje v realite súťažiaca Celeste Buckingham, ale uvidíme, čo prinesie budúcnosť, či nakoniec všetci, ako sa vraví, veľmi rýchlo nezapadnú prachom. Pavol Habera opäť zaujímavý a možno z časti aj Patrik Vrbovský sa celkom slušne predviedol, taktiež výstrihy Heleny Zeťovej ma ako chlapa zaujali, ale opäť nič dobré. V globále platí u mňa to isté, čo pri prvej sérii, len o štipku sa mi táto páčila viac. ()

Cubinho

3* za možná nejkvalitnější soutěžící v historii Superstar, za Haberu a Osvaldovou. Poprvé jsem poznal člověka, který si nechává říkat Rytmus - větší ztělesnění pýchy těžko pohledat... ()

PauloZ odpad!

A máme to tu zase. Co na tom mám hodnotit, tam není co. Kdyby alespoň ti talenti byli opravdu na úrovni, ale těch pár, co tam je, ti ani nestojí za to, aby se na to člověk díval. Prachy, honem rychle a moc. Nova je trapná, jak už nemůže dojít s ničím novým. Tentokrát ani Leošovi nedám palec hore. ()